ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Download widoczny dla wszystkich ale sciaganie tyko dla uzytkownikow
K@iTO
Witam

Na wstępie zaznacze ze przeszukalem cale forum i cale php fusion mods download i uzylem kazdego download zeby to sprawdzic. Na forum znalazlem 1 post podobny do mojego pytania ale odpowiedz byla pusta i nic nie wnosila a danego pliku nie bylo.

Chodzi mi o to by bylo tak jak jest na http://mods.php-f..., ze widzisz download nie posiadajac konta. Przechodzisz czytasz wybierasz. Upewniasz sie ze jest cos wartosciowego i warto sie zalogowac.

Bo samo pobieranie chce miec: "tylko dla zalogowanych"

W tej chwili po przeszukaniu laboratorium modow wiem na 100% ze wszystkie modyfikacje download koncza sie albo zmiana wygladu przez np. dodawania obrazka albo zakazem calkowitym ogladania download przed zalogowaniem. Tu powstaje pytanie jaki ma sens zakazywać komus sciagac skoro wzyciu nie zaloguje sie ktos nie wiedzac po co!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 07.09.2006 18:38:13
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 20:14:21
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
K@iTO
Panowie, żeby wam ułatwić zrozumemie o co mi chodzi...

www.pliczkownia.ovh.org/images/przed.jpg

Chciałbym aby ^^^^ tak wyglądał moj download przed zarejestwowaniem i zalogowaniem sie...... (juz w kategori wszystko widoczne ale pisze "załuż konto"Wink

www.pliczkownia.ovh.org/images/po.jpg

A żeby ^^^^^^ tak wyglądał po zalogowaniu się.
(opcja "pobierz" jest uaktywniona a zniknelo "załuż konto"Wink
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
pawkow
pzedewszystki popracuj nad ortografią, poza tym
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
:)
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
K@iTO
Po raz.... - Jestem dysgrafem dyslekta... ma dokumenty na to wiec ortografia sux niestety czasami mi sie literki przestawiaja Sad. Juz mnie znudzilo bieganie ze slownikiem .. i sprawdzanie wszystkiego po 10 razy... wazne ze mozecie sie poczytac po mnie...


Po dwa..... - Porblem rozwiazalem, malo tego wyniknoł z niego inny problem z site_map 2.0 ale jak to zrobilem juz w nastepnym poscie bo chcialbym zeby ten post byl przyklejony for przyszlosc Grin


Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
K@iTO
Problem zostal rozwiazany:

oto chodzilo....

Zmienić ta linie (mniej wiecej 78 linia - umnie byla 92 bo download edytowalem) w pliku download.php

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na coś takiego


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Dziala...


I teraz tak:

Kazdy kto mia site_map 1.0 lub 2.414 musi wykonać jeszcze jedna czynność.
Dlaczego proste....
Bo z site map można pobierać pliki.....


Zamieniamy to z site_map.php:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na taką

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Efekt można zobaczyć tu:
http://www.pliczk...



Emotki, emotki, emotki!!/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 08.06.2006 23:12:34
 
www.9dragons.svajs.eu
Pieka
Bardzo ladnie, ze nam to opisales, ale...
Po pierwsze piszesz posty (nawet nie posta, tylko liczba mnoga!) pod postami.
Po drugie nie wylaczasz emotek wstawiajac kod.
Po trzecie nie interesuje mnie, czy i jakie masz papiery, po prostu masz pisac po polsku!
Tym bardziej, ze wklejasz zdjecie z poprawna pisownia, a pod nim opis z bykiem.
Po czwarte uwazam, ze ma sens chowanie downloadu, bo wiekszosc stron jest tematyczna, wiec wiadomo co w nim mozna znalezc.
Poza tym wszystko w normie i dziekujemy za opis modyfikacji Wink


P.S. Przyklejam Wink
Edytowane przez Pieka dnia 07.09.2006 18:39:23
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kapsell
Popracuj jeszcze trochę bo niezalogowani mogą pobierać przez "Ostatnoi dodane pliki" wszystko co jest tam widoczne.Sad
 
Pieka
To dodaj w tym panelu warunek iMEMBER.
Radze to samo zrobic z szukajka itp.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ZiCk88
Gdzie wsadzić to iMEMBER??? w szukajce??
 
as
Pisze przeca... w panelu pokazującym Ostatnio dodane pliki (o ile taki masz na swojej stronie) oraz w pliku search.php, bo i przez panel Szukajki można wywołać plik i dokonać jego pobrania nie będąc zalogowanym.
as
 
ZiCk88
A w którym miejscu w kodzie?Sad
 
gracjan
Mam małe pytanie, jak to odnosi sie do v6.00-INF-Professional_Download_Panel_v1.2.zip

Czy tu też tak można zrobić?? Jeśli tak to w jaki sposób moge zmienić skrypt zeby uzyskac podobny efekt?? Z góry dzieki za pomoc
 
http://queensbridge.info/
Kukis
zamieszczam mój downloads.php

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


gdzie to wstawić?? proszę o gotowy kod :|
 
http://www.gigadownload.boo.pl
gracjan
Mam małe pytanie, jak to odnosi sie do v6.00-INF-Professional_Download_Panel_v1.2.zip

Czy tu też tak można zrobić?? Jeśli tak to w jaki sposób moge zmienić skrypt zeby uzyskac podobny efekt?? Z góry dzieki za pomoc
To mój plik download.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
http://queensbridge.info/
K@iTO
Pieka napisał/a:

Po czwarte uwazam, ze ma sens chowanie downloadu, bo wiekszosc stron jest tematyczna, wiec wiadomo co w nim mozna znalezc.
Poza tym wszystko w normie i dziekujemy za opis modyfikacji Wink


Witam

Pierwsza sprawa "już się troszeczkę" poprawiłem co do ortografii ale to nie jest aż tak łatwe jak się wydaje. Po prostu dla mnie (mimo, że czytam to 100 razy) to jest bez błędów. http://pl.wikiped.../Dysgrafia <- dysgrafia Grin
http://pl.wikiped...ortografia <- dysortografia Grin
http://pl.wikiped.../Dysleksja <- dyslekcja Grin

Mam nadzieje, że coraz lepiej mi idzie. Grin

W odniesieniu do cytatu. Grin
Pieka... To jest to co potrzebne jest bardziej niż tzw. "Download dla zarejestrowanych" gdzie pojawia się ręka w znaku stop i nie wiesz co tam jest. Tu chodzi o to aby każdy jeszcze nie zarejestrowany mógł zobaczyć, co my tu mamy i dla czego tak na prawdę warto się zarejestrować.

Teraz tak.

kapsell napisał/a:
Popracuj jeszcze trochę bo niezalogowani mogą pobierać przez "Ostatnoi dodane pliki" wszystko co jest tam widoczne.Sad


To był celowy manewr w bonusie możesz szybko ściągnąć jakiś fajny program. Później gdy już będzie poza ostatnio dodanymi a będziesz chciał go ściągnąć, on dalej będzie na stronie tylko głębiej.

Pieka napisał/a:
To dodaj w tym panelu warunek iMEMBER.
Radze to samo zrobic z szukajka itp.


Hie hie hie Grin bardzo dofciapne Grin ale luz kiedyś miałem to zrobione... później sobie jak już zacząłem bawić się szukajką nową to zapomniałem zmienić. Może to w końcu zrobię. Chyba, że pewna osoba udostępni gdzieś na mod.php-fusion wersje swojej szukajki z poprawioną opcją.

gracjan napisał/a:
Mam małe pytanie, jak to odnosi sie do v6.00-INF-Professional_Download_Panel_v1.2.zip

Czy tu też tak można zrobić?? Jeśli tak to w jaki sposób moge zmienić skrypt zeby uzyskac podobny efekt?? Z góry dzieki za pomoc


na 100% się da. Powiedz tylko czy może sobie z tym już poradziłeś czy pobawić się trochę z tym?

Tyle Grin dzięki wielkie
Edytowane przez K@iTO dnia 10.11.2006 15:55:11
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
hucul
a gdzie znajduje sie site_map.php bo szukam go i nie moge znalezc go a po zmianie w download.php nie dziala to do konca
 
K@iTO
hucul napisał/a:
a gdzie znajduje sie site_map.php bo szukam go i nie moge znalezc go a po zmianie w download.php nie dziala to do konca


infusions/site_map/site_map.php

hmm a co w tym download.php zmieniłeś?

a czego nie? bo ja powiem ze wszystko tak jak tu opisane zrobiłem i działa rewelka Grin

Zapodaj część pliku download.php tą którą zmieniłeś.
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
hucul
juz sobie poradzilem dzieki
 
pioterek15
A jak zrobić taki patent w Master Download Panel 1.0.3? Żaden z modow dostępnych w Download nie dziala z tym infusionem :/ Będę wdzięczny za pomoc.
Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Jak zmodyfikowac kod wyszukiwarki, aby szukala w zasobach Master Download Panel, a nie w standardowym Downloadzie?
Z góry dzięki za pomoc.
Edytowane przez pioterek15 dnia 16.12.2006 02:49:30
 
swistak
czy mógł by ktoś wkleić tu gotowca czyli plik download po tej modyfikacji ???? aby tyko zalogowani mogli pobierać
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl