ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Poważna oferta (cała strona wraz z grafiką)
emoney24
Dzień dobry,

Szukam osoby (lub osób ), która pomoże mi w zrobieniu profesjonalnego serwisu o zarabianiu w internecie.
Przewiduję 3 etapy pracy:
1) zrobienie design-u graficznego - logo, 2-3 bannery + jakieś drobiazgi (obecnie zainstalowalem skórkę Valencia jako wyjściową, aczkolwiek może być inna). Zależy mi na tym, aby strona miała unikalny design w preferowanych przeze mnie kolorach (niebieski jak np. Valencia)
2) organizacja działów serwisu
3) doinstalowanie kilku potrzebnych mi elementów typu: system wymiany linków, ranking produktów (firm w tym przypadku), może jakiś mechanizm bonusów czy też konkursów dla użytkowników itd.

Praca będzie oczywiście płatna wg schematu 30% zaliczka na konto, 70% po wykonaniu danego etapu.

Moja propozycja do 1 etapu to 100 zł (do uzgodnienia w dół oczywiście, hahaha). Dalsze etapy wycenimy po sprecyzowaniu przeze mnie szczegółów (wezmę się za to po uruchomieniu etapu 1).

Potwierdzeniem tego, że oferta jest poważna jest serwis angielskojęzyczny, który prowadzę od lutego 2006 (tylko nie uśmiechać się nad techniką wykonania, bo jest to na razie moja jedyna twórczość na bazie tego co wyczytałem w necie o robieniu stron).
http://ebiznes24....

Teraz chcę zrobić serwis polskojęzyczny, oparty o php fusion.
http://www.emoney...

Co do etapu 1 chciałbym aby w części header wykorzystana była grafika z moją dziewczyną:
http://www.emoney...banner.jpg
+ jakieś obrazki typu:
http://www.emoney...s_2tn_.jpg
których mozna wiele znaleźć np.: tutaj:
http://seek4you.c...es&page=23

Logo na przykład w stylu:
http://www.emoney...t_logo.gif (obrazek przykładowy znaleziony w necie, nie jestem jego właścicielem)


Generalnie liczę na gust twórcy designu.

Oczekuję również na poważne propozycje Smile

Pozdrawiam
Edytowane przez emoney24 dnia 09.05.2006 00:16:51
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 04:58:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
Najbardziej rozbawił mnie pkt. 3 reszta jest ok. Wiesz ile Cie będzie kosztowało te 'kilka' modyfikacji/infusionów? Oj sporo, sporo.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
emoney24
Nie mam pojęcia, ale jak ktoś mi je wyceni to wtedy pewnie wrócę na ziemie i dokonam wyboru ewentualnie. Smile
 
slawekneo
hmm....za strone wychodzi maxymalnie 333zł ;| (wedlug Ciebie) no i za infusionki musisz doliczyc okolo 150 (minimalnie)
czyli lacznie 483zł no i za taka cene moge to wykonac
Pozdrawiam
 
sonar
100? licytacja w dol? moze sie jakas hiena rzuci Wink
co do calego "zlecenia" to liczac wszystko ladnie pieknie to musisz gotowac z 400 zl Pfft ale to tylko moje obliczenia Pfft
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
emoney24
Cóż, ustalam więc cenę za całość - 450 zł (maksymalnie 500 zł jeśli wyjdzie coś nieprzewidzianego).

Chętnych proszę o wskazanie przykładowych prac (2-3 przykłady), żebym mógł z czystym sumieniem podjąć decyzję Smile.

Ze współpracy mogą byc dodatkowe korzyści, bo w przyszłości planuję jeszcze dwa projekty. Smile
Edytowane przez emoney24 dnia 09.05.2006 08:29:50
 
slawekneo
Zapraszam na rozmowe przez gg 2909242
 
emoney24
Wszystkich zainteresowanych pragnę poinformować, że decyzję podejmę w ciągu 1-2 dni jak myślę, 450 zł jest to spory wydatek, więc pozwólcie, że decyzję podejmę spokojnie. Obecnie mam dwie propozycje: Shiro i slawekneo. Chciałbym móc wybrać spośród powiedzmy 5 ofert, więc jeśli są jeszcze jacyś chętni to zapraszam.
 
sonar
ja moge zajac sie designem, a kodem moze grzes, jesli on sie nie zgodzi to jestem sklonny do wspolpracy ale podkreslam tylko pod katem grafika
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
crasch
Bym sie zajął wszystkim ale to mody mnie odstraszają Grin

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
emoney24
A propos modów to niekoniecznie są straszne myśle, rzuciłem luźne tematy. Na przykład szukałem czegos do wymiany linków i wiele skryptów jest gotowych. A jeśli chodzi o resztę to wszystko do ustalenia, raczej nie będe wymyślał niewiadomo czego - wydaje mi sie że jakas prościzna raczej typu:
- Jest menu kategorii A, w tym menu znajduje się x artykułów - chciałbym aby można było zagłosować na dany artykuł i jakiś ranking tego.
- Dalej coś w stylu: zarejestruj się do subskrypcji a wyśle Ci jakąś kwotę kasy i jakaś organizacja tego abym zapanował komu zapłaciłem komu nie
- Dalej jakiś skrypt typu: ogłaszam konkurs na coś tam. Udział biorą użytkownicy tylko, weryfikacja reczna tzn sam spreawdzam czy moze brać udział w konkursie, potem tylko wprowadzam ich w panelu admina i tworzy sięjakis ranking
No, może tylko mi się wydaje że to prościzna, hahaah.
 
Gander
Mogę się nadać do tworzenia i modyfikacji wtyczek.
Moje prace: VotePic, phpBB Reg, Admin Panel, i kilka nieopublikowanych.
 
gander.solutions
emoney24
Chciałbym poinformować, że etapy 1 i 2 znalazły już wykonawcę. Dziękuję wszystkim, którzy zaoferowali swoją pracę - moze przy następnych moich projektach coś wam wpadnie. Smile
Pozostaje jeszcze etap 3, który będzie mógł być uruchomiony za około 2 tygodnie.

Do etapu 3 jest na razie 2 kandydatów: Gander i Szczeles (z forum ovh).
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl