ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Powiadamianie uzytkowników o zmianach
enek
Witam,
przekopałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość automatycznego powiadamiania zarejestrowanych użytkowników o zmianach w serwisie. Chodzi mi o to, aby kazdy użytkownik był powiadamiany o dodaniu nowego pliku do Download, albo nowego newsa, czy zdjęcia do galerii.

Jezli taki temat był gdzieś poruszony to przepraszam za niepotrzebne zaśmiecanie forum
Pozdrawiam Pfft
Edytowane przez enek dnia 18.04.2006 17:34:18
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 14:16:21
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
enek
brutalnie podciągam wątekPfft
pozdrawiam
 
crasch
Jak to sobie wyobrażasz? Tak, że po dodaniu pliku każdy użytkownik portalu dostanie maila z treścią:

Został dodany 1 plik do downloadu.


..modyfikacji/infusiona takiego nie ma. Co do pomysłu to jeżeli dobrze Cie zrozumiałem, było by to bardzo uciążliwe dla userów.

pozdro
Edytowane przez crasch dnia 22.04.2006 16:29:09
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
marpar
taki mod rzeczywiście byłby bardzo uciążliwy. proponuje założenie normalnej subskrypcji np. na www.4free.pl
 
www.judo.czechowice.pl
SebaZ
wypowiadałem sie na ten temat już chyba dziesiątki razy a wy w kółko swoje.
SPAM jest nielegalny i mając dużą ilość userów wysłanie tylu maili z serwera jednoczesnie może w najlepszym wypadku spowodować likwidację serwera przez providera bez zwrotu kosztów (przykładem jest medyq, zapytaj go jak to z nim było), a może prowadzić nawet do sprawy sądowej.. zastanów się dobrze czy warto Smile
Edytowane przez SebaZ dnia 22.04.2006 16:31:14
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
enek
A więc sens działania takiego moda/infusiona, można w skrócie zobrazować tak jak to przedstawiłeś. Oczywiście możnaby pomyśleć o dodaniu nazwy elementu, autora trodzaj elementu który się pojawił itp.

Co do tego czy taki element byłby uciążliwy, wydaje mi się że nie można tego tak łatwo stwierdzić.
Oczywiście jeżeli w serwisie zarejestrowanych jest kilka tysięcy użytkowników, a codziennie pojawiają się dziesiątki nowych informacji, to taki element jest bez sensu, chyba z oczywistego powodu.
Ja mam na myśli sytuacje, w której z serwisu korzysta kilkadziesiąt osób, a nowe elementy dodawane są sporadycznie. W takich sytuacjach nie każdy na bieżąco dociera do informacji pojawiających się w serwisie. Natomiast prawie każdy codziennie sprawdza pocztę, dlatego wydaje mi się ze takie rozwiązanie mogłoby mieć racje bytu. A z tego co wiem to serwisów przeznaczonych dla niewielkich, zamkniętych grup osób jest sporo.
Wiem, ze można w tej sytuacji skorzystać z Newslettera, ale zależy mi na zautomatyzowaniu całego procesu.

Mama nadzieję że troche bardziej sprecyzowałem moje zagadnienieGrin

pozdrawiam
 
SebaZ
a ty przeczytaj moją wypowiedź dokładnie...

Mama nadzieję że troche bardziej sprecyzowałem moje zagadnienie
doskonale wiemy o co Ciu chodzi bo nie jest pierwszy a juz n-ty
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
enek
SebaZ napisał/a:
wypowiadałem sie na ten temat już chyba dziesiątki razy a wy w kółko swoje.
SPAM jest nielegalny i mając dużą ilość userów wysłanie tylu maili z serwera jednoczesnie może w najlepszym wypadku spowodować likwidację serwera przez providera bez zwrotu kosztów (przykładem jest medyq, zapytaj go jak to z nim było), a może prowadzić nawet do sprawy sądowej.. zastanów się dobrze czy warto Smile


mogłeś poczekać 20 sekund ze swoją odpowiedzią i przeczytać mojego postaSmile
dzięki za odp
pozdrawiam
 
SebaZ
dzięki za odp
prosze bardzo - mam nadzieję że zrozumiałem w czym jest pies pogrzebany
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
enek
Dzięki SebaZ,
ale ja doskonale rozumiem w czym rzecz, przecież to chyba normalne, że nikt nie lubi bezsensownego zaśmiecania skrzynki pocztowej i nie można nikogo na siłę zmuszać do tego by przyjmował nasze wiadomości, na dodatek wysyłane z automatu.
Zależy mi jedynie na tym aby administrując serwisem, z którego korzysta grupa osób którą osobiście znam i która osobiście wyraża chęc otrzymywania takich powiadomień, przyspieszyć tym osobom możliwość szybkiego dotarcia do nowych informacji.

pozdrawiam
 
SebaZ
to powiedz im zeby sie zapiasali do subskrybcji i masz problem z głowy
Edytowane przez SebaZ dnia 22.04.2006 17:03:02
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jest jeszcze PW wyślij do wszyskich i poziomy użytkownik, administrator i super administrator-ale jesli naduzyjesz tego to jeszcz-jedna restrykcja-serwer wpadnie na czarna liste spamowa-a ty z wilczym biletem nie znajdziesz serwera dla siebie-a jesli prywatny to skutecznie zostanie zablokowany.
 
wlodekp.europa.pl
SebaZ
i chyba dlatego to PW jest najlepszym rozwiązaniem bo wtedy kazdy dostanie maila z info o PW na stronie i zobaczy o co biega
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
enek
Oki, dzięki za odpowiedzi,
na pomysł z PW nie wpadłem, bo w starszych wersjach PHP-Fusion, nie było chyba powiadamiania na maila. Dzięki, pozdr
 
Pieka
enek napisał/a:
brutalnie podciągam wątekPfft
pozdrawiam




Brutalnie daje BAN'a!
24h...

Poza tym jesli zastosujesz Pro Download System, to po lekkiej modyfikacji bedziesz mial informowanie wszystkich userow na maila, o nowym pliku.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl