ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Księga Gości+moderator
sadcom
Szukam Ksiegi Gości z możliwością moderacji wypowiedzi? Czy istnieja taka wtyczusia?Cool
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 22:29:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Tylko kto ma moderować tą Księgę... Admin czy Moderator Forum ?
Admin ma już możliwość administracji Księgą Gości. Świadczy o tym użyty wpis iADMIN w kodzie Księgi. Jeśli postanowiłeś nadać też możliwość administracji i moderacji wpisów w Księdze również Moderatorowi Forum, to musisz edytować plik infusions/guestbook.php i odszukać wszystkie wpisy iADMIN (8 wpisów). Po każdym takim wpisie dodajesz iMOD. Gotowy wpis będzie więc wyglądał tak - iADMIN||iMOD
To wszystko...
as
 
sadcom
AS - dzięki za szybką odpowiedź. Źle zapytałem wcześniej - chodzi mi o taką moderację, że wpis do księgi nie jest od razu widoczny na stronie. Dotychczas mam tak, że ktokolwiek sie wpisze od razu jest widoczne - chciałbym najpierw, każdą wypowiedź "ocenzurować" i puścić do publiki.Frown
 
as
Przeca Księga Gości i tak jest cenzurowana jeśli tylko wprowadzisz na stronie bazę słów cenzurowanych (w PA). Jeśli chcesz natomiast wprowadzić totalną cenzurę ( nie tylko co do słowa, ale też co do treści), to ja umywam ręce, bo moje poczucie wolności słowa nie idzie w parze z Twoim podejściem do zagadnienia.
Edytowane przez as dnia 12.04.2006 22:13:41
as
 
sadcom
AS- wszystko ok - ale z wolnością słowa trzeba troszkę przyhamować jeżeli ma to być księga gości w gimnazjum - hehGrin
 
Wooya
@as: iMOD nie zadziala dla php-fusion v6.xx. Ta stala byla definiowana do wersji 5.01... Trzeba raczej uzyc checkgroup($group);
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
szpak
Pilnie potrzebuje modyfikacji takiej abym wpisy do księgi nie pojawiały się od razu a jedynie po akceptacji Administratora.

Jeśli nikt nie chce pomóc za free to rzućcie cene ile to by kosztowało.

Zainstalowaną mam Księga Gości 2.1 by Digitanium
 
www.szpak.vplus.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Przecierz to raptem dodanie jednej kolumny do tabeli księgi, kolumna-aktywacja wpis w tej kolumnie N albo A ksiega wyświetlana tylko przy A, wpisy księgi dokonywane ze statusem defoult kolumna aktywacja N a zmiana na A przez admina poleceniem
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
. Tak to dość łatwo można zrobić.
 
wlodekp.europa.pl
szpak
wlodekp napisał/a:Tak to dość łatwo można zrobić.

hmmmm, przepraszam z góry ale mnie korci....

JAK BYM WIEDZIAŁ TO BYM NIE PYTAŁ !!!!
generalnie to chodzi o to że nie każdy umie to co umiesz Ty, jak będziesz chciał styl do phpBB to zgłoś się do mnie, ja chce akceptacji wpisów do księgi więc proszę Cię o instrukcje, jakie zapytanie do sql dać w phpMyadmin i jaką modyfikacje plików zrobić od moda księgi.

Temat będzie:
wyczerpany
zamknięty
można FAQ z tego napisać
ludzie będą się cieszyć
Ty będziesz zadowolony bo pomogłeś wielu
ja skorzystam itp itd Smile

dzięki z góry za pomoc
 
www.szpak.vplus.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
j.w.
wlodekp dodał/a następującą plik:
guestbook.zip [8.97kB / 390 Pobrane]

Edytowane przez wlodekp dnia 25.11.2006 04:05:30
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl