ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Theme na strone - płatne zlecenie
kaczka
Witam,

Potrzebuję theme na stronę http://www.online...rritory.pl

Cena: 80-100 zł + zamieszczenie bannera reklamowego lub info do webmastera (ponad 1000 unikalnych wizyt w 1,5 tygodnia)
Czas pracy: 3-5 dni

Zainteresowanych zapraszam na gadu-gadu 9281724
Edytowane przez kaczka dnia 07.04.2006 21:07:11
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 14:57:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
ponad 1000 unikalnych wizyt w 1,5 tygodnia

chyba kpisz... i co w tym takiego świetnego?
licząc normalnie to 1000 podzielić na 10 dni (na przykład) masz raptem 100 uniq dziennie... i tym chcesz zapłacić?
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
kaczka
SebaZ napisał/a:
ponad 1000 unikalnych wizyt w 1,5 tygodnia

chyba kpisz... i co w tym takiego świetnego?
licząc normalnie to 1000 podzielić na 10 dni (na przykład) masz raptem 100 uniq dziennie... i tym chcesz zapłacić?


a czy kwota, którą zaoferowałem jest za mała?
 
SebaZ
ja skomentowałem próbę oszukania tą reklamą... kwoty nie umiesciłem w wypowiedzi poniewaz nie robie themów.. ktos inny niech napsize
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
kaczka
otóż kwota którą zaproponowałem jest standardem, a DODATKOWO umieszczam info...
 
sonar
kwota w miare, ale nie oczekiwalbym na Twoim miejscu kokosow (graficznych Pfft) za to Pfft
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
kaczka
no jak bez kokosow graficznych to ja moje theme za darmo sciagnac

bez zartow - 100zl za 2 dni pracy to malo? jezeli jest sie dobrym to raczej nie
 
sonar
jesli sie jest dobrym to do tej jedynki i dwoch zer dopisuje sie trzecie zero Pfft
a tak napowaznieto nie sa zwykle dwa dni roboty - to jest kilkanascie godzin ciezkiej robotyPfft
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
kaczka
ja rozumiem, ale 100zł to 15h ciężkiej roboty na budowie Smile
 
lukiluk48
Racja! Wkońcu ktoś powiedział coś mądrego, niech taki jeden z drugim grafik itp. pójdzie sobie na budowe i popracuje to zobaczy, a nie posiedzi se trochę przy kompie i kupę kasy za to bierze, bo bazuje tylko na tym, że ktoś nie zna się na głupim programie do tworzenia grafy Frown - a 100zł i jeszcze mało... jakie to pazerne na dodatek!!... i jeszcze nie produktywne!!
 
sonar
sluchaj g... 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10... juz mi lepiej
teraz Ty mnie posluchaj... wiem co to jest robota na budowie, wiem co to jest ciezka fizyczna praca! Lepiej nie zaczynaj gadac o wysilku bo wiem dokladnie jak to wyglada! Branie kupy kasy za nic? Tak mowisz? To najpierw sobie policz to ze ktos musial nauczyc sie obslugi tego "glupiego" programu do grafiki, musial nauczyc sie chociazby html'a (tylko przyklad) i nie robie on tego thema "tak se" tylko dopiero wtedy gdy ma jakis pomysl na niego. Nie produktyne powiadasz? hm... To zacznij produkcje.
pazerne? chyba nie znasz znaczenia tego slowa. jesli themerzy sceny php-fusion byli pazerni to uwierz ze nie zobaczylbys zadnego darmowego thema, ktorych jak wiemy (i mam nadzeje ze Ty tez) jest dosc sporo.

co zas sie tyczy 15h na budowie... jakby sie temu dokladniej przygladnac to robienie themow to jest robota na budowie - prawie tyle samo czasu to zajmuje. 1h - 15zl w normalnej robocie desginerskiej, a tu nie dosc ze za 100 ma sie wszystko (unikalny theme, ikonki) to jeszcze ma sie pewnosc ze zaplaci sie tylko 100 a nie wiecej zl (15h - czas wykonania thema, 1h - 15 zł, 15h x 15zl = 225zl).
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
lukiluk48
Pokazałbyś przykład thema wykonanego w 15h?? jakiś link, apropo ja nie mówiłem, że twórcy fusiona są pazerni tlyko ogólnie graficy, jak patrzę na ceny ofert
 
m_i_n
Bo to sa z reguly wielkie firmy ktore duza marze sobie nakladaja. Wiem jak to wyglada z stronami www. Tylko co niektore firmy biora to sie w glowie nie miesci. Ja to samo robilem kilka razy taniej i bylem zadowolony.
 
http://www.bbproject.net
sonar
chociazby ten ktory ostatnio zrobilem, tylko ze klient nie wrzucil go jeszcze do siebie na stronke. ale jak tylko wrzuci to dam Ci znac
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
Shaolin
100 zł to nie jest dużo jak na theme - ale to zależy, czego oczekujesz od przyszłego designu twojej strony.
Sprawa ma się trochę jak z wszelakimi pozycjonerami z Allegro - płacisz 9.99 za to, za co inni płacą ~500 zł miesięcznie, ale zwykle albo nie osiągasz oczekiwanych rezultatów, albo osiągasz je na bardzo krótko. Potem nie dość, że musisz płacić doświadczonemu pozycjonerowi za ratowanie zepsutej przez poprzednika pozycji w Google, to jeszcze zdarza się, że musisz wydać pieniądze na nową domenę (poprzedni pozycjoner załatwił twojej bana).
Wniosek? Lepiej zapłacić raz a więcej za dobry theme, niż potem być niezadowolonym z zakupionego, tańszego theme i kupować kolejny ;]
working
 
JazOOn
kaczka napisał/a:
no jak bez kokosow graficznych to ja moje theme za darmo sciagnac

bez zartow - 100zl za 2 dni pracy to malo? jezeli jest sie dobrym to raczej nie


mniejsza z tym za ile czasu, można zrobić thema i w godzinę (jak nie jest zbyt zakręcony) - chodzi o to że tu liczy się sztuka, i w tym wypadku 100zł/sztukę - od 100 zaczyna się generalnie rozmowę, zależy czego klient oczekuje, co to ma być itd., generalnie themy chodzą drożej.
 
kaczka
mam nadzieję, że się uda Wink
 
JazOOn
kaczka napisał/a:
mam nadzieję, że się uda Wink


napisz konkretnie czego oczekujesz od theme, co ma być zawarte - jakie klimaty itd. bo nie napisałaś nic i nie wiadomo co będzie do zrobienia
 
kaczka
JazOOn napisał/a:
kaczka napisał/a:
mam nadzieję, że się uda Wink


napisz konkretnie czego oczekujesz od theme, co ma być zawarte - jakie klimaty itd. bo nie napisałaś nic i nie wiadomo co będzie do zrobienia


napisałem, że jak ktoś chętny to na prv lub gg
 
crasch
Hm, ale nikt nie będzie sie fatygował nie wiedząc po co.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl