ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Konkurs na najlepsza...
mortora
Mam pomysł a może by tak zrobić konkurs na najlepszą stronę www. Konkurs wyglądałby tak że była by grupa ludzi(nop. admini php-fusion i extreme) która sprawdziłą by strony zgloszone do konkursu i wybrala najlepszą! Konkurs mógłby być nawet bez nagród a i tak by się zapisali ludzie. Lepsze to nawet od toplisty bo wiadomo jak najlepsza strona by wtedy była. Strony byłyby ocenianie pod względem nie treści tylko pod wzgledem silnika strony. Jak bardzo9 jest rozbudowana strona. Co wy na to??

Tylko może byłlyby dwa działy extreme i zwykle php-fusion.


Bardzo Cie prosze, popraw swoja wypowiedz, bo mnie oczy bola...
Przenioslem do wlasciwego dzialu/Pieka

Edytowane przez Pieka dnia 01.04.2006 23:49:24
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 19:19:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pawson91
no nie wiem czy Ty myslisz ze Admini maja czas na jakies [cenzura]y ? bo mi sie wydaje ze to ludzie pracujacy a bez nagrody to moze i byli by chetni ale co to za konkurs nagroda (chociaz gdzies umiescici baner zwyciezcy) Smile trzeba ludzi sumiennych i sprawiedliwych a zarazem znajacych sie na php fusion no i majacych oczywiscie czas, to jest takie na ten temat moije zdanie Wink
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
mortora
Zrobiło by się może jakiś nabór i by było. Mówiąc admini myślałem że moga być także moderatorzy i inne osoby z ekipy, np: ty!
 
as
A czy Ty wiesz co to jest TFS ?...
A czy Ty wiesz, że właśnie trwa bodajże VIII edycja TFS'u ?...
A czy Ty wiesz, że po kliknięciu na banner TFS'u (na tej Stronie Głównej w jej lewej części) otworzy się okno, gdzie można przeczytać Regulamin i dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy na temat konkursu piękności ?...
as
 
crasch
Pawson91 napisał/a:
no nie wiem czy Ty myslisz ze Admini maja czas na jakies [cenzura]y ? bo mi sie wydaje ze to ludzie pracujacy a bez nagrody to moze i byli by chetni ale co to za konkurs nagroda (chociaz gdzies umiescici baner zwyciezcy) trzeba ludzi sumiennych i sprawiedliwych a zarazem znajacych sie na php fusion no i majacych oczywiscie czas, to jest takie na ten temat moije zdanie


Tekst zaznaczony na czerwono mnie bardzo zaskoczył. Czyli sądzisz że admini supportu to nie są tacy ludzie? Wyraźnie napisałeś. To kim my dla ciebie jestesmy?

@as - ale sam wiesz, że w TFS może wygrać każdy kto ma 'ruchome' IP.

Co do pomysłu to nawet ciekawy, mogło by coś z tego być.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
proton
TFS to toplista w której wygra ten kto bedzie miał najwięcej kliknięć w button. A jednak to o czym mówi mortora to co innego.

Tez jestem za tym pomysłem.
 
http://www.mortek.pl
slawekneo
Popieram @protona
ta toplista TFS jest do bani bo wystarczy ze uzytkownik ma neostrade i przegladarke opere (za kazdym razem restart neo i mozna glosowac ponownie ehhh) i juz moze cieszyc sie z pierwszego miejsca na tejze topliscie.
No i to jest zalosne, a propozycja o ocenienie stron poprzez adminow jest lepsza, no jest jeszcze jedna opcja zmiana toplisty na taka w ktorej trzeba sie zarejestrowac aby oddac glos :D

Pozdrawiam

ps. pracuje juz nad zrobieniem toplisty, ktora bedzie calkowicie kompatybilna z php-fusion i przedewszystkim bedzie widac kto i ile glosowal
Edytowane przez slawekneo dnia 02.04.2006 09:40:42
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl