ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Skórka dla osoby sparaliżowanej
wrzos01
Kochani bywalcy forum musze sie do Was zwrócić z tym pytaniem bo jeśli nie Wy to juz nie wiem kto...
Mam znajomą osobę która jest całkowicie sparaliżowaną porusza tylko głową ale jest aktywnym uczestnikiem życia w internecie (tylko to jej pozostało poza rodziną) Jest to mężczyzna kochający motory.
Czemu o tym piszę mianowicie dla tego ze jego marzeniem było mieć stronę o sobie i o motorach powiedziałem że mu pomogę czyli znajdę i załatwię serwer postawie CMS'a bo dla niego to będzie jednak najłatwiejsze w obsłudze. Ale mam duży problem nie mogę nigdzie znaleźć skórki o tematyce motorów.... czyli motory motorki i jeszcze raz motorki....
Czy może ktoś z Was ma takową?
Naprawdę jest to dla tego człowieka ważne, ja nie potrafię zrobić takiej skórki wiec zwracam się z pytaniem do Was czy może macie gdzieś takową.
Wielokrotnie przekonałem sie że można liczyć na użytkowników internetu wiec może i teraz uda się pomóc człowiekowi dzięki Wam...
Oczywiście o wszystkim o czym pisze mogę w miarę możliwości udowodnić abyście nie myśleli że to skórka potrzebna mi osobiście....
Ja mam swoją stronę i nie potrzebuje innej. Jest ona w moim profilu można pooglądać.

NAPRAWDĘ BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC DLA JANUSZA
Mam nadzieję że ten post umieściłem w dobrym miejscu i moderator go nie skasuje ale jeśli nie, to bardzo proszę o przeniesienie go w bardziej odpowiedni for i umożliwienie wypowiadania się w tym temacie.
Po prostu ktoś potrzebuje Naszej pomocy.... Marcin N

Nie, nie jest we wlasciwym miejscu! Przenioslem/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 25.03.2006 15:08:02
 
www.zagiew.harc.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 00:31:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Ściema jakich mało... no ale ja człowiekiem małej wiary jestem. Błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli...
as
 
wrzos01
Jak mogę ci udowodnić że mówię prawdę? Zrobię to jeśli tylko nie powiesz że chcesz z nim zatanczyć mogę podać jego login na Skype jeśłi chcesz oczywiście na prv ale będziesz sie musiał przyzwyczaić do rozmowy z nim bo może mówić tylko w momencie kiedy wydycha powietrze wtłaczane przez respirator. Podam ci moje GG wszystko ci podam zalezy mi aby Janusz miał to co by chciał.
 
www.zagiew.harc.pl
as
Twoja determinacja w drążeniu tego tematu przekonała mnie... jesteś OK, Twój post jest OK i Twoja pradomówność jest OK...
as
 
wrzos01
Dziękuję... myślę poprostu że jakbyś zerknoł na moja stronę to wiedziałbyś czemu to robię choć jestem całkowicie zdrowy.
A i jeszcze jedno, ja osobiście naprawdę nie znosze motorów Smile
 
www.zagiew.harc.pl
wrzos01
Naprawde nie ma tu nikogo z tematem skórki o motorach??
O motoryzacji itp... naprawdę liczę na pomoc w tym temacie dla mnie nie do przeskoczenia...
M.
 
www.zagiew.harc.pl
as
Nie flooduj... czekaj cierpliwie, aż kogoś Twoja oferta skusi. Inaczej trzeba będzie zrobić DELETE i dostaniesz figę z makiem, a nie odpowiedź
as
 
JazOOn
as napisał/a:
Nie flooduj... czekaj cierpliwie, aż kogoś Twoja oferta skusi. Inaczej trzeba będzie zrobić DELETE i dostaniesz figę z makiem, a nie odpowiedź

już się skusiłem Smile skontaktowałem się per mail. ale pisze tu na wszelki wypadek, machne tą motocyklową skórkę ale narazie jestem w trakcie przeprowadzki, jak tylko uporam się z tym i przełączą mi DSL na nową chatę zrobię tą skórkę


Edit:
Skórka gotowa. Chciałbym was zaprosić na stronę tej osoby.


janusz.avx.pl/fusion/images/janusz.jpg
Edytowane przez JazOOn dnia 23.04.2006 23:43:18
 
Pieka
Brawo JazOOn!
Bardzo ladna skorka Smile
Ten zegar jest extra, ale po chwili mozna dostac swira od jego tykania... Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
Pieka napisał/a:
Brawo JazOOn!
Bardzo ladna skorka Smile
Ten zegar jest extra, ale po chwili mozna dostac swira od jego tykania... Wink


kliknij na sekundnik Grin
 
Pieka
Fajne Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
soldier175
Spoko skin nie ma co.
Edytowane przez soldier175 dnia 24.04.2006 00:58:31
 
JazOOn
soldier175 napisał/a:
Spoko skin nie ma co.

starałem sie...2 nocki do 4 rano zarwane...
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl