ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
PHP-Fusion.pl dla WOŚP 2014
DJPromo
Tak jak rok poprzednio, a chyba stanie się tradycją rozpoczynamy temat PHP-Fusion.PL dla WOŚP 2014.
Moje pytanie brzmi Organizujemy wspólnie coś dla XXII Finału WOŚP w tym roku ?

Miło będzie jak wypowiecie się w jakiej formie np w tym roku moglibyśmy dołączyć się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Smile bądź może ma ktoś z was ciekawy pomysł jak to zorganizować.

Może jest też ktoś kto by chciał w tym roku poprowadzić, albo wspierać jakoś ewentualnie akcję dla WOŚP.

Wszystkie odpowiedzi proszę pisać w tym temacie Dzięki Wink

Lista Osób które wpłaciły na aukcję I


Otrzymałem wpłatę na WOŚP od:

1.DJPromo = 20zł
2.GosiaM = 50zł
3.bogdan = 20zł
4.ZBYSZKO = 15zł
5.hoopak = 20zł
6.PHP-Fusion.pl = 20zł
7.Smerfetka = 30 zl

Razem 175zł
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 20:26:33
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
Ja myślę, że co roku robimy coś dla WOŚP, więc i tym razem nie może nic nie być. A co, to pozostaje do ustalenia.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
poki289
DJPromo z tego co kojarzę (a jestem już na PF Polska kilka lat) to jedne i te same osoby biorą udział w takich akcjach. Jestem pewien że pajacyk w tym roku będzie, szkoda że ja w tym nie brałem udziału ale w tym roku postaram się wspomóc.
 
www.add-ons.pl
DJPromo
@poki289 Nie musi tak być jest nas tylu tutaj ze nawet jak by 30 osób się przyłączyło było by super Smile Im więcej nas tym lepiej i większe wsparcie możemy ze swojej strony jako społeczność dać.
Tu nie trzeba od razu dawać 10, 20 zł czy 50 wystarczy np 1zł a coś od siebie się daje tak jak to WOŚP głosi już od 22 lat i co roku nas kwota zadziwia.
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
krystian1988
Jestem za pomysłem jak co roku i o ile dam radę będę wspierać pomysł kolegi. Mam nadzieję że i w tym roku będzie support z aukcjami i dodamy coś od siebie dla innych.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Pieka
Niestety nie dam rady zorganizować innych przedmiotów aukcji, które planowałem. Będą na następną orkiestrę.

Zatem, czy dwie aukcje bannerowa i z kontem WWW będą zadowalające, czy może macie inny, realny do wykonania pomysł na przedmiot aukcyjny.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
Macie moje poparcie jak zawsze Smile
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Jestem na etapie przygotowań i potrzebuję więcej niż jednego głosu, a są nas tu tysiące... Jak widać chyba tylko teoretycznie i w liczbach.

Wracając do tematu, wystawiamy aukcje konkretnie z czym?
  1. Banner na miesiąc.
  2. Konto WWW.
  3. Coś innego ze wskazaniem co.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lui
Banner na miesiąc OK
 
www.lui.ugu.pl
khaman
A co wy na to, robimy zbiórkę min 10zł, i wśród wpłacających rozlosujemy 2 gry na PC?
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
DJPromo
@khaman - Bardzo fajny pomysł może być też np jakiś film DVD albo inny przedmiot, który ktoś chce przekazać.

Przemku jeśli nic innego nie będzie to konto czy reklama jest w sam raz. Jak widać mało nas się chce wypowiedzieć a szkoda
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
DJPromo napisał(a):
Przemku jeśli nic innego nie będzie to konto czy reklama jest w sam raz. Jak widać mało nas się chce wypowiedzieć a szkoda

Dziękuję Robert za odpowiedz Smile
Nadal czekam na dalsze wypowiedzi koleżanek i kolegów. Nie jesteśmy tu chyba sami z Robertem i luim?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Przed chwilą została wystawiona pierwsza aukcja WOŚP z przeznaczeniem "Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów".

Przedmiotem aukcji jest 1 miesiąc wyświetlania bannera na naszym Supporcie.

Aukcja: http://aukcje.wos...on-i895481
Nasz alias aukcji: http://wosp.php-fusion.pl


Tradycyjnie zaczynamy od 10zł, a całą wylicytowaną kwotę przekazujemy na XXII Finał WOŚP.

Mamy nadzieję, że również Wy pomożecie nam rozreklamować tę aukcję. Liczymy na Was.

Zapraszamy wszystkich do licytowania. Pomóżcie nam pomóc dzieciom i seniorom!

Za wszelką pomoc i udział w tym przedsięwzięciu dziękujemy i pozdrawiamy.

Ekipa Polskiego Supportu PHP-Fusion


PS Jeśli chcecie nam pomóc w wylicytowaniu jak najwyższej kwoty na rzecz WOŚP, to możecie zrobić to wstawiając na swoich stronach nasz banner aukcji, którego kod znajdziecie poniżej.

www.php-fusion.pl/images/wosp_php-fusion-pl_2014.jpg

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wystarczy wstawić np. jako nowy panel.
Dziękujemy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
I w tym roku Osoby, które chcą wesprzeć tegoroczną akcje PHP-Fusion dla WOŚP udostępniam konto do wspólnego zbierania na aukcję. Za wylicytowaną sumę wystawimy wspólny banner www.pajacyka.pl z Nickami.

Konto zbiórki:
Robert Jankowski
Wrocław
WBK
69 1090 2486 0000 0001 0582 2988


Tytułem: WOŚP PHP-FUSION - nick z forum.

Po zaksięgowaniu wysyłam potwierdzenie

Ps.// Proszę o info na PW albo maila o wpłacie
Edytowane przez DJPromo dnia 04.01.2014 18:16:42
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
khaman
Dodatkowo do wygrania tym razem dwie gry. Jak to zrobić? Wystawiamy aukcję na banner z pajacykiem (pamiętajcie potem o klikaniu w pajacyka). Wpłacamy minimum 10 zł na konto w poście powyżej. Całość zostaje przekazana na WOŚP, a wśród wpłacających wylosujemy 2 gry:
- Trine 2, Youtube; (Windows, Mac, Linux)
- Giana Sisters Twisted Dreams, Youtube (wymagany Steam).
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
DJPromo
Tradycyjnie jak co roku od Siebie wpłacam na start 20zł.
Otrzymałem wpłatę na WOŚP od:

1.DJPromo = 20zł
2.GosiaM = 50zł
3.bogdan = 20zł
4.ZBYSZKO = 15zł

Razem 105zł
Edytowane przez DJPromo dnia 07.01.2014 13:05:47
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
bogdan
Tak mi się jakoś nasunęło na myśl - bardzo często były kierowane do mnie pretensje o małe zaangażowanie na Forum.
Zastanawia mnie gdzie się podziały te osoby, wg. których one się bardziej udzielały.
Nie chcę się tu gloryfikować, tym że tą niewielką kwotę wpłaciłem, ale powiem Wam smutno wygląda ta statystyka...
Nie wiem, czy się wstydzić za nas wszystkich, czy obojętnie na to patrzeć.
Jedno i drugie jest przykre.
Wiem, że nie można nikogo zmusić do Daru z serca, ale ...
Sądzę, - ale to chyba nie o to chodzi, - jakby były np. prezenty za sam udział w postaci fonów, tabletów, etc. chętnych byłoby więcej.
Bez komentarza ...
Gdzieś się zawieruszyły Polskie Serca.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
DJPromo
Wiesz Bogdan trudno tu się wypowiadać i cokolwiek sugerować. Aukcja i wsparcie z naszej strony jest a kto się do tego dołączy to już inna sprawa ktoś przyłączy się do nas a inny przyłączy się w dniu finału.


1.DJPromo = 20zł
2.GosiaM = 50zł
3.bogdan = 20zł
4.ZBYSZKO = 15zł
5.hoopak = 20zł
6.PHP-Fusion.pl = 20zł
7.Smerfetka = 30 zl

Razem 175zł
Edytowane przez DJPromo dnia 10.01.2014 17:56:22
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Do końca aukcji pozostało już tylko kilka godzin.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
Jeśli ktoś jeszcze coś od siebie chce przekazać na WOŚP to proszę koniecznie pilnie o PW albo maila tak, abym podbił aukcję.
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl