ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Sylvia - System Ostrzeżeń (sylvia)
krystian1988
To co powiesz na to:
www.krismods-fusion.pl/sylvia.png
mój viewthread nie jest modyfikowany wcale. To od razu mówię jest oryginalny.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 16:06:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Czyli prawidłowo Smile
Jako Administrator nie możesz mieć żadnego ostrzeżenia. Na Forum pokazywany jest stan ostrzeżeń, żeby użytkownicy mogli odczytywać "skargi na innych". Nie ma sensu dodawać na Forum linku oraz stanu ostrzeżeń Administratorowi, ponieważ on zawsze będzie wynosił 0.
 
jozio_94
Krystianowi chodziło chyba o to, że zostały zamienione obrazki z rangami. Na screenie użytkownik ma rangę "Site Admin". Sprawdzałem u siebie na oryginalnym pliku viewthread.php i nie było takiego problemu. Więc to chyba nie jest wina wtyczki.
 
BigLebowski
Podpinam się pod post Krystiana, to jest błąd wtyczki. Usunąłem parę postów nad i pod użytkownikiem i zmieniła mu się ranga na site admina. Później odświeżyłem i wszystko było ok, ale nie wiem od czego to zależy. Dobrze nie jest Pfft ..
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
A! Wcześniej nie patrzyłem się na to co trzeba. To jest już znany błąd i nie dotyczy tej wtyczki tylko systemu rang w PointX. Problem polega na tym, że wtyczka szybciej wczytuje informacje z Forum niż zostaną one poddane jakimkolwiek działaniom. W tym wypadku jest to właśnie usuwanie tematów. PointX szybciej wczyta dane niż zostaną one usunięte. W wystarczy odświeżyć stronę i powinno być dobrze. Autor wie o tym i doda poprawkę w następnej aktualizacji.
 
BigLebowski
Mam taką sugestię do następnej wersji, aby zbanowanym już ostrzeżeń nie pokazywało Smile. Zwracam się też z uprzejmą prośbą, by treść ostrzeżenia znalazła się (na czerwono?) pod postem, tak jak na supie Smile.
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Chodzi o ten zielony napis "PW od moderatora:"? Jeżeli tak to już zgłoszone, jeżeli nie to będzie jeden dodatek więcej Smile
 
jozio_94
A ja mam sugestię, czy lepiej jak ostrzeżenia są widoczne po kliknięciu w link "Lista" czy tak jak na supporcie od razu widoczne po wejściu w profil?
 
Marfoks
Mam problem :(

Gdy wchodzę we wtyczki i klikam instaluj pojawia mi się komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Co robić?
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Jest z tym problem. W załączniku paczka z poprawką, wystarczy wgrać pliki.

Edit:
Załącznik w pierwszym poście.
Edytowane przez Creeper dnia 06.01.2013 10:50:56
 
Marfoks
SUPER! Działa, dzięki Smile
 
Pieka
Warto poprawić też pierwszy post tematu. Nie zapominaj o poprawnym nazewnictwie plików. Tak, jak teraz to będzie bajzel, bo w nazwie pliku brak informacji o fiksie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Pierwszy post zaktualizowany, nazwa paczki zmieniona.
 
Konto ukryte
A ja mam problem z plikiem profile.php po wejściu w profil usera pojawia się pusta strona.
forumkredytowe.org/blad.jpg
Odinstalowałem pd waring, zainstalowałem sylvię i oto masz Ci babo placek. Ktoś wie co jest nie tak?
Profile.php jest oryginalny nie modyfikowany.
Natomiast jeśli odinstaluję pdwaring ale nie usunę z serwera z folderu infusions mam taki komunikat po wejściu w profil:
forumkredytowe.org/blad2.jpg
Jeśli usunę folder z serwera pojawia się jak na 1 screenie.
Wrzucałem oryginalny plik z paczki PHP-Fusion profile.php i mimo wszystko nie działa, cos jakby prowadzi dalej do pdwaring albo sylvia coś zmieniła i nie ma profilu Sad
Edytowane przez Konto ukryte dnia 06.01.2013 19:28:56
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Nie używałem pdWarning, ale skoro dodaje on coś do profilu, a nic nie modyfikowałeś to może nie wyłączyłeś pola w ustawieniach?
 
Konto ukryte
Faktycznie Smile dziękuję Ci serdecznie, działa jak trzeba Smile
 
jozio_94
Witam Smile Chętnie widziałbym w tej wtyczce możliwość zablokowania dostępu do forum czy Shoutboksa odgórnie tzn. bez względu na liczbę ostrzeżeń. Prosiłbym więc autora wtyczki o dodanie takowej modyfikacji. Druga sprawa to wiadomość od moderatora pod postem. Można ją dodać tylko, gdy wypełnimy pole z treścią ostrzeżenia. Czy możliwe jest dokonanie modyfikacji, aby notki te funkcjonowały także samodzielnie tzn. bez konieczności podawania ostrzeżenia? Chciałbym również, aby notki pojawiały się po przeniesieniu/zmianie nazwy tematu tak jak na supporcie. Przykład: http://www.php-fu...ost_106491 Ta ostatnia rzecz dotyczy w zasadzie innej wtyczki - PM After Action (także autorstwa Yodix'a), ale jedno się z drugim wiąże, dlatego pytam czy jest możliwość połączenia funkcjonalności tych notek w jedną całość?
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Wysłałem informację do autora. Notki od Moderatora działające oddzielnie od ostrzeżeń już były w projekcie następnej wersji, ale pomysł z automatycznymi notkami po przeniesieniu, zmianie nazwy etc. Great Idea Smile
 
jozio_94
Dziękuję bardzo Creeper Smile Mam nadzieję, że da się stworzyć jeden system notek, bo w zasadzie to byłyby tak jakby 3 "rodzaje": notki zwykłe (bez konieczności dodawania ostrzeżenia), notki informujące o dodaniu ostrzeżenia i te informujące o przeniesieniu/zmianie nazwy tematu. Gdyby udało się coś takiego stworzyć to byłoby idealnie Wink
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Tylko nie wiem kiedy dokładnie będzie nowa wersja. Chwilowo otrzymałem PointX 2.0.4. Udostępnię go jak tylko przeprowadzę testy Smile Z autorem marnie teraz kontakt wygląda, bo jedynie na maile odpowiada i to tak po 2-3 dniach.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl