ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Zlecenie] Wtyczka licząca punkty na forum
Avallone
Potrzebuję wtyczkę która będzie w sposób automatyczny liczyła punkty na forum za aktywność na forum http://www.forums...l/news.php.
W skład punktów wchodzą posty(1pkt) Zdjęcia opublikowane w galerii(5pkt) i newsy (20pkt)

Mój obecny Technik zrobił coś ale nie chodzi mi o zliczanie od dziś a żeby policzyła ona też to co już jest.
Musi ona policzyć opierając się na polach profilu też wszystko wstecz. Ta która jest teraz na forum będzie wywalona bo nie dość że nie liczy wstecz to nie działa.
Wtyczka ta powinna mieć panel w którym będzie pokazywało najaktywniejszych czyli każdego który swoją aktywnością przekroczył 100pkt (nawet jeśli będzie trzeba do tego suwaka)
Do tego powinna istnieć grupa (ranga na forum) że użytkownik ma wymagany próg 200pkt (a nie 100) i nie może do tej grupy się ładować ich automatycznie gdyż jednym z wymagań jest to ze użytkownik musi mieć imię i nazwisko jako nicka żeby należeć do tej grupy osób. Ranga musi się wyróżniać w postach czymś.
Punkty oczywiście też powinny być widoczne i przy avatarze w postach na forum i w profilu.

Nieudaną próbę widać po lewej u mnie na portalu.

Może dokładniej napisze o co mi chodzi bo ciężko wyjaśniać przez GG ponownie.

1. Wtyczka ma być zainstalowana teraz ale ma opierać się na polach profilu czyli jeśli dziś ją zainstalujemy a ja posiadam 100 postów 5 newsów i 20 zdjęć to od razu ma pokazać mi się w profilu że mam 300 punktów a nie że zacznie ona zliczać od dziś.
Musi oczywiście przerabiać wszystkich użytkowników na bieżąco a nie na przykład raz na dzień.
2. Ma mieć powiązanie z panelem najaktywniejszych gdzie będzie pokazanych ( nawet na podstronie) kilkudziesięciu najaktywniejszych a najlepiej wszystkich którzy przekroczą 100 lub 150pkt
3. Oczywiście na bieżąco ma zliczać te punkty czyli jeśli mając 30pkt dodam 20 zdjęć to ma pokazać że 130 pkt mam a nie czekać aż ja coś zaktualizuje. Nie może pokazywać błędnych danych jak na przykład usunę komuś posta czy newsa.
4. Trzeba stworzyć grupę czy rangę na forum i wyróżnić ich tak jak wyróżnia się grupę VIP gdzie na forum widać napis VIP zielony. Widać to przy poście Roberta Fitznera http://www.forums...ost_48965. Może być tak że ktoś będzie i VIP jak Robert i będzie też do tej grupy należał bo też się do niej łapie.
5. Ja ręcznie będę do tej grupy dodawał osoby które mają więcej niż 200pkt. Ręcznie dlatego ze z automatu wrzuciło by wszystkich a zniżki które wynegocjowałem w sklepach na sprzęt wędkarski są dostępne tylko dla tych którzy mają zamiast nicka imię i nazwisko.

Nie wiem czasami czy nie nada się to:

http://www.php-fu...ost_168877


Pozdrawiam Artur.

Połączony z 25 czerwiec 2012 16:56:
Zlecenie zamykam.
Wtyczka zmodyfikowana i zainstalowana razem z poprawkami strony przy okazji nawet dużo lepiej niż chciałem.
Podziękowania dla Kant za fachową usługę i też dla http://www.php-fu... za to ze za darmo mogłem tu znaleźć przez to ogłoszenie technika który spełnia moje oczekiwania nawet jeśli chodzi o stałą współpracę.
Dziękuje też twórcy wtyczki.
Pozdrawiam wszystkich Artur Betcher.
Edytowane przez Pieka dnia 21.07.2012 14:21:22
Nie ma to jak walka z 50-cio kilową rybą Wink
 
www.forumsumowe.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 13:48:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl