ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Adams Advertisements Panel - wtyczka reklamowa z zarządzaniem
Adam Stalica
Witam,

prezentuję Wam wtyczkę mojego wykonania do wyświetlania reklam w panelu Wink

Jest to wersja BETA, dlatego proszę o przetestowanie wtyczki i podzielenie się uwagami dotyczącymi jej działania (zgłoszenie błędów, niedociągnięć, itd.)...
Zachęcam także do napisania jakie funkcje chcielibyście zobaczyć w kolejnych odsłonach wtyczki OK

Katalogi wrzucamy zgodnie z tym jak są ułożone w archiwum Smile
Należy ustawić prawa 777 na folder "./images/buttony/", lub na folder, do którego chcecie wrzucać obrazki reklam
(Oczywiście ten folder musi być odpowiednio wpisany w ustawieniach wtyczki!)

EDIT: 26.06.2012 19:25

Załączam kolejną wersję wtyczki oznaczoną numerem 0.3 BETA

Zostały poprawione w niej zgłoszone błędy i wprowadziłem kilka zaproponowanych przez Was funkcji...
Kilka z wprowadzonych funkcji:
  1. Wprowadziłem licznik odsłon.
  2. Zostało dodana możliwość ustawienia limitu odsłon.
  3. Można od teraz zmieniać kolejność reklam.
  4. Można włączyć/wyłączyć wyświetlanie danej reklamy.
  5. Można zmienić folder uploadu obrazków.
  6. Zabezpieczyłem wtyczkę przed błędami <włącznie panelu, a niezainstalowanie wtyczki nie powoduje błędów>
  7. Oczywiście poprawiłem zgłoszone błędy.


Na chwilę obecną nie działa wyświetlanie dzienne!
Tzn. nie działa limit wyświetleń reklam na dzień, gdyż póki co jakoś brakuje mi pomysłu na ułożenie zapytania do bazy, aby działało....

EDIT: 26.06.2012 22:35
Poprawka załącznika wersji 0.3 BETA, ponieważ były problemy z kodowaniem Polish...

Screeny:
images35.fotosik.pl/1488/a43767de29455802med.png
images37.fotosik.pl/1638/d36911d998154429.png
images39.fotosik.pl/1621/c26b8c1349bf5408.pngimages41.fotosik.pl/1621/b2b6f2e08b38d5d8.png
images46.fotosik.pl/1632/417e5012ae2e3829med.png

Wtyczka wysyła do autora, tzn. do mnie informację na jakiej stronie została zainstalowana. Wiadomość ta jest takiej treści:
"Wtyczkę Wtyczka reklamowa v0.3 BETA poprawnie zainstalowano na stronie: XXXXXXX! (http://XXXXX.XX/)"

Pozdrawiam
Adam


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie tematu - Pieka 13.04.2012 21:20
Adam Stalica dodał/a następującą pliki:

Edytowane przez Adam Stalica dnia 26.06.2012 22:44:32
Witam Grin
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 16:12:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krystian1988
Ciekawi mnie jedno....
Więc, czy autor musi wiedzieć na jakiej stronie została ona zainstalowana?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Przeglądając ten kod już mnie ona odrzuciła...
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Adam Stalica
Tak jak widać to jest wersja BETA więc oglądając na jakiej stronie została zainstalowana mogę zauważyć jakie błędy posiada wtyczka i co jeszcze musiałbym w niej poprawić...

np. Ostatnio zauważyłem na jednej stronie, że we wtyczce w ogóle nie widać liter, bo strona miała ustawione białe znaki <cała strona była ciemna>, a ja ustawiłem w tabelach biało-szare wiersze, a kolorowanie znaków zostawiłem domyślne ze strony co okazało się błędem.

Dlatego dzięki temu, że mogę zobaczyć strony na których została zainstalowana wtyczka wiem, że w kolejnej poprawce mam zastosować przypisanie czarnego koloru znaków do tabeli we wtyczce, gdyż na niektórych stronach jest to problem.

A po 2 co to za tajemnica na jakiej stronie została zainstalowana?
Adresy stron można znaleźć choćby w profilu połowy użytkowników na tym forum, albo prze google.pl, żadnych haseł nie pobieram, ani nic więc nie wiem co Ci w tym przeszkadza.

A po 3 udostępniam tą wtyczkę nie dla własnej satysfakcji, ale po to, że może komuś się przydać, gdyż moim zdaniem po to powinno pisać się wtyczki więc kto chce ten sobie ją pobierze i zainstaluje - nikogo do tego nie zmuszam - nie chcesz instalować to nie instaluj, łaski mi nie robisz, że ją sobie na stronie zainstalujesz Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 17.04.2012 18:34:04
Witam Grin
 
bartek124
Spokojnie. Jako, że beta, można to tak tłumaczyć, ale wypadałoby o tym poinformować przynajmniej w pierwszym poście, readme. Jakby nie patrzeć, jest to naruszenie prywatności. Druga sprawa, statystyki kliknięć/odsłon, limit odsłon, limit kliknięć, dzienny limit wyświetleń - mówisz masz.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
thamcw
W ustawieniach powinna być opcja zmiany adresu uploadu obrazka oraz zmiana kolejności wyświetlanych reklam. Prosiłbym jeszcze kogoś o sklonowanie tej wtyczki, bo próbowałem, ale nie mogę zainstalować oryginału i klona na raz.

Połączony z 20 maj 2012 19:44:
Klona już zrobiłem
Edytowane przez thamcw dnia 20.05.2012 19:44:39
 
Adam Stalica
Załączam kolejną wersję wtyczki oznaczoną numerem 0.3 BETA

Do pobrania w 1 poście...
Pobierajcie - testujcie - dzielcie się uwagami Smile
Edytowane przez Adam Stalica dnia 07.10.2012 13:18:12
Witam Grin
 
ARTY007
Jak coś to mógłbyś dorobić jeszcze opcję z wyborem dodawania do kilku paneli. Czyli inne reklamy w panelu bocznym a inne w panelu środkowym. Można jeszcze możliwość wybrania pliku z serwera a nie tylko z dysku. A jak się dodaje reklamę ze skryptu to pod tą ramką mogłyby być butony (flash), (link), (video).
Pozdrawiam
Edytowane przez ARTY007 dnia 12.01.2013 15:38:46
 
neonik90
Chciałem aby panel buttonów był wyświetlany w dolnej części strony na całej szerokości, przed stopką, lecz nie wiem jak to zrobić poprawnie ponieważ jak wcześniej zainkludowałem w kodzie theme.php ścieżkę do panelu to wyświetlało się poprawnie we wszystkich przeglądarkach oprócz firefoxa.

Strona : www.SoundTown.pl

Proszę o pomoc.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 03.04.2013 06:29
  2. Przeniesienie posta - bogdan 03.04.2013 06:30

Edytowane przez neonik90 dnia 03.04.2013 11:55:40
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl