ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
MOD: ukrywanie bocznych paneli
Wooya
A zrobilem z nudow takie cusik, co to ukrywa boczne panele przy pomocy przycisku graficznego Smile Do oblukania na mfusion.2loud.net.pl

Wystaczy kliknac na mfusion.2loud.net.pl/images/block_off.gif by ukryc prawe i/lub lewe panele. Klikniecia sa zapamietywane w cookies, takze przy nastepnej wizycie zastaniecie panele w takim stanie jakim je zostawiliscie. Ponadto MOD ten dziala osobno roznie na sciezki, czyli zapamietuje osobno dla glownej strony, forum, infusionow itd. Na razie nie udostepniam, bo testuje intensywnie Pfft
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 05:18:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wlodi
no fajne, ja bym nawet czegoś takiego nie zrobił Smile
 
http://telegram.revo.la
JazOOn
Wooya napisał/a:
A zrobilem z nudow takie cusik, co to ukrywa boczne panele przy pomocy przycisku graficznego Smile Do oblukania na mfusion.2loud.net.pl

Wystaczy kliknac na mfusion.2loud.net.pl/images/block_off.gif by ukryc prawe i/lub lewe panele. Klikniecia sa zapamietywane w cookies, takze przy nastepnej wizycie zastaniecie panele w takim stanie jakim je zostawiliscie. Ponadto MOD ten dziala osobno roznie na sciezki, czyli zapamietuje osobno dla glownej strony, forum, infusionow itd. Na razie nie udostepniam, bo testuje intensywnie Pfft


myśle że wartoby było to załączyć do jądra fusiona- naprawde przydatna modyfikacja która nieco "odmienia" fusiona
 
Wooya
@JazOOn: nie ode mnie to zalezy Wink Na razie szukam jeszcze jakiegos lepszego rozwiazania. Glownie chodzi mi o grafike przelaczikow. Chce to przerobic na DIV.

PS: mi sie to przydaje na forum. Mam wylaczone oby dwie strony (pelen widok) i nie musze kombinowac w skorkach Wink
Edytowane przez Wooya dnia 02.02.2006 15:00:44
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
JazOOn
jopSmile to bardzo dobrze z tym forum. Myśle że jako SUP PL możemy pogadać z Digim o naszej propozycji umieszczenia tej modyfikacji w standardowym jądrze fusiona.

Zapytanie techniczne: czy trzeba modyfikować pliki skórki do działania tej modyfikacji?
 
Wooya
Nie, nie trzeba modyfikowac skorek Smile
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
SebaZ
zapewne side_left i side_right no i ewentualnie subheader
mam rację ?
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wooya
tylko sidesy Pfft
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
JazOOn
Wooya napisał/a:
tylko sidesy Pfft


czyli można to na spokojnie dodać do jądra (wystarczy że będą zmodyfikowane te pliki boczne) a pisanie skórek pozostaje niezmienione! genialne!
 
Wooya
Zgadza sie. Tak samo jak z moim modem, dzieki ktoremu mozna wyswietlac panele pod naglowkiem i nas stopka. Tez tylko zmiany w side_left/right.php Cool
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Andzej
No no no bardzo ciekawy mod GRATULACJESmile
 
www.andzej14.glt.pl
JazOOn
Wooya napisał/a:
Zgadza sie. Tak samo jak z moim modem, dzieki ktoremu mozna wyswietlac panele pod naglowkiem i nas stopka. Tez tylko zmiany w side_left/right.php Cool


zaprezentuj to Digiemu
 
Therror
Świetne! Przyda się.

EDIT---->
Ale jeśli taka modyfikacja połaby w oeyginalnym fusionie to przydałaoby się włączanie i wyłączenie tej funkcji w PA Smile
Edytowane przez Therror dnia 14.02.2006 19:22:13
 
http://therror.xon.pl
BoND
Dobra robota a powiedz gdzie mozna to sciagnac ??
GW !!!!!
Byłem Zobaczyłem Przeżyłem
 
www.melodypower.pl
JazOOn
Therror napisał/a:
Świetne! Przyda się.

EDIT---->
Ale jeśli taka modyfikacja połaby w oeyginalnym fusionie to przydałaoby się włączanie i wyłączenie tej funkcji w PA Smile


Autor tej modyfikacji - nasz Wooya jest też Ważną Osobą na głównym supporcie angielskimSmile na pewno coś wykombinują
 
Wooya
Hehehehe Grin Wazna Osoba GrinGrinGrinGrin Zaprezentowalem i... nic GrinGrinGrinGrin Digi ostatnio malo sie udziela bo sleczy nad nowa galeria Pfft
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl