ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Tato, skąd się wziąłem?
Wooya
Na podstawie posta na PHP-Fusion.co.uk:

Młody syn pyta się ojca: "Tato, skąd się wziąłem?"

Ojciec westchnął i odpowiedział:
"Ah, mój synu, myślę że pewnego dnia i tak byś się dowiedział! A więc, widzisz. twoja mama i ja weszliśmy razem na czat MSN. Wtedy ustaliłem z nią randkę i spotkaliśmy się w cyber-kawiarence, zakradliśmy się do odosobnionego pokoju, gdzie twoja matka zgodziła się pobrać co nieco z mojego twardziela. Kiedy już byłem gotów załadować jej pliki, odkryliśmy, że ani ja, ani twoja mama nie użyliśmy firewall'a, a było już za późno, aby wcisnąć klawisz DELETE. Sześć tygodni później twoja matka przysłała mi wiadomość, że jej system operacyjny wykazuje nadmierną, nieutoryzowaną aktywność samorozpakowywującego się pliku, który zaimplementował się w jej BIOS'ie. Następnie, dziewięć miesięcy później wyskoczyło małe okienko i zakomunikowało: "You've got Male!" *)

*) Masz chłopca! - to jedyne, co nie da się przetłumaczyć, aby nie stracić sensu dowcipu. Symantycznie brzmi to prawie jak "You've got mail!" [Masz wiadomość!]

Jak dla mnie bomba Grin
Edytowane przez Wooya dnia 01.02.2006 13:14:23
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 21:46:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
JazOOn
czytałem to już kiedysSmile całkiem sympatyczny tekst z tym że ja czytałem i mam nieco inną wersję.

A więc

Tato, jak przyszedłem na świat?

- No dobrze, mój synu, kiedyś musieliśmy odbyć tę rozmowę. Tata poznał mamę na chatroomie. Później tata i mama spotkali się w cyberkafejce i w toalecie mama zechciała zrobić kilka downloadów z taty memory sticka. Jak tata był gotowy z uploadem, zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego firewalla. Niestety, było już za późno, żeby nacisnać "cancel'' albo "escape'', a i meldunek "chcesz na pewno ściągnąć plik?'' już na poczatku skasowaliśmy w opcjach "ustawienia''. Antywirus mamy już od dłuższego czasu nie był uaktualniany i nie poradził sobie z robakiem taty.
Więc nacisnęliśmy klawisz ,,enter'' i mama otrzymała komunikat: ,,przypuszczalny czas kopiowania 9 miesięcy''
 
jantom
To ja kiedyś trafiłem na obrazek, gdzie rodzice odpowiadają dziecku "Nie, nie zostałeś ściągnięty".
 
http://jantom.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl