ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Drugi download
PaJRaF
Mam takie pytanie

Czy jest moze gdzieś coś takiego jak "drugi download" albo jak mozna takie coś zrobić?.

Pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 21:35:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
proton
A po co ci drugi download?? Przeciez każdy ma kategorie...
 
http://www.mortek.pl
SebaZ
podwajasz baze danych download i pliki od downlaodu, a w nich zmienaisz odwołania do bazy danych
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
PaJRaF
oki, wszystko ładnie poszło ale... zrobiło sie takie coś ze po utworzeniu nowych kategorii gdy wchodze np. w download2.php (na glownej juz stronie) to pisze ze w tych kategoriach są juz jakieś pliki a gdy sie w nie wejdzie to jest pusto, moze trzeba jeszcze pozmieniać zawartość plików download2.php, download2.php, download_cats2.php tylko niestety nie wiem gdzie, juz tak kombinowałem ale dalej nic.
Bardzo bym prosił o pomoc
Pozdrawiam
 
SebaZ
musisz skopiować w bazie tabele _downloads i _downloads_cats i nazwać je np: _downloads_drugi i _downloads_cats_drugi. Potem w każdym z plików, które podałeś zmieniasz wyrażenia typu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

oraz
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wszystko pisane z palca ale powinno działać ;]
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
JazOOn
czyli dokładnie klonowanie modułu fusiona.
jeżeli nie chcesz bawic sie w kopiowanie tabel to z pliku setup.php (instalacyjny fusiona) wyodrębnij sekcje odpowiedzialną za tworzenie tabel dla downloadu i kategorii downloadu, potem pozmieniaj nazwy wszystkich komórek bazy jak to SebaZ zaproponował (np.) i wklej to w kodzie php w dodatkowe strony i daj podgląd - to ci stworzy tabele w bazie
 
PaJRaF
Niestety te modyfikacje w plikach juz na samym poczatku zrobiłem i taki bład był. Po prostu gdy jest utworzona nowa kategoria w drugim downloadzie to numer kategori pokrywa sie z numerem z pierwszego downloadu (ale zakręcone Smile) i pokazuje ze w danej kategorii niby są pliki a ich nie ma i dodać nowych tez nie można Sad
Co mozna by było jeszcze pozmieniać?
Pobowałem nawet pozmieniać np jak są tabele w "_downloads_drugi" "download_id" na "download_id2" itd ale nie wiem gdzie dokładnie zrobić modyfikace w plikach i wychodzą "krzaczki"
 
SebaZ
bo nie zmieniłeś odwołania do tabeli kategorii. Chodzi o to że dodając coś lub kasując chcesz kasować ze starego zamiast z nowego - musisz to dopracowac jeszcze... Ja jednak sie dziwie skad problemy bo nie powinno być jak robileś z opisem
Edytowane przez SebaZ dnia 28.01.2006 11:08:40
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
JazOOn
SebaZ napisał/a:
bo nie zmieniłeś odwołania do tabeli kategorii. Chodzi o to że dodając coś lub kasując chcesz kasować ze starego zamiast z nowego - musisz to dopracowac jeszcze... Ja jednak sie dziwie skad problemy bo nie powinno być jak robileś z opisem


musizs we wszystkich plikach downloadu zrobić odnośniki do nowych komórek w bazie...



Przyklejam/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 25.07.2006 13:41:55
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl