ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Zbyt szybko usunięty temat
talent
Chodzi o ten temat: http://www.php-fu...d_id=33889

Chciałbym odwołać się od decyzji admina. Pierwsza wiadomość została wysłana gdy nie było mnie przy komputerze, więc nie było możliwości abym zmienił nazwę tematu. Później wszedłem, dostałem kolejną wiadomość, zmieniłem nazwę tematu a mimo to został usunięty.
Komentarze typu:
Po drugie ignorujemy polecenia. Bravo.

uważam za zbędne, ponieważ nikogo nie miałem zamiaru ignorować. Być może nie zauważyłem wcześniej PW, bo wyświetla się to na czerwono tak jak cała strona, a do pierwszego postu w temacie raczej się nie wraca tylko czyta ostatnie... Dlatego to ostrzeżenie nie dotarło do mnie tak szybko jak admin myślał. Poza tym godzina między słownym ostrzeżeniem a usunięciem tematu to trochę za mało. Nie każdy w pracy może cały czas przesiadywać przed komputerem.

Liczę na to że temat zostanie przywrócony ponieważ wykonałem polecenie admina i temat został prawdopodobnie usunięty omyłkowo.

Pozdrawiam.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 17:11:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chemikpil
Taki problem proszę rozwiązać z konkretnym administratorem, odpowiedzialnym za usunięcie tematu. Skoro został usunięty, to z jakiegoś konkretnego powodu, a nie dowiesz się jakiego, dopóki nie zapytasz tegoż administratora.
Edytowane przez Chemikpil dnia 29.08.2011 16:37:45
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
talent
Napisałem PW już parę godzin temu i mógłbym teraz napisać że zostałem "zignorowany" co pewnie nie jest prawdą, ale wyczuwam jakąś dziwną niechęć kumatych adminów wobec niekumatych użytkowników więc wolałem napisać temat, aby uniknąć subiektywnych interpretacji regulaminu.

I jeszcze zarzuca mi się że nie szukałem, podczas gdy szukałem i wskazany temat nie udzielił mi odpowiedzi na moje pytania, bo ja chcę modyfikować tę skórkę którą mam, a nie instalować inną "podobną" chociaż tak naprawdę jest zupełnie inna.
 
khaman
Napisałem PW już parę godzin temu i mógłbym teraz napisać że zostałem "zignorowany" co pewnie nie jest prawdą

Nie jest prawdą, tak się zdarza, że ludzie też pracują, a zaglądają w wolnej chwili, i jakbyś zajrzał na date logowania, to zauważyłbyś, że już potem nie było mnie na supporcie.

Same bzdury i kłamstwa za przeproszeniem wypisujesz:

Pierwsza wiadomość została wysłana gdy nie było mnie przy komputerze, więc nie było możliwości abym zmienił nazwę tematu...Być może nie zauważyłem wcześniej PW, bo wyświetla się to na czerwono tak jak cała strona, a do pierwszego postu w temacie raczej się nie wraca tylko czyta ostatnie...


Zmiana nazwy tematu - khaman 29.08.2011 10:27

Zrobiłeś to dopiero po ponad godzinie, mimo iż byłeś co najmniej 2 razy m.in dopisując kolejny post - na to miałeś czas(11:33)?

Edytowane przez talent dnia 29.08.2011 11:41:10

Temat usunięty po 7 minutach od pisania twojego postu:
Usunięcie tematu - khaman 29.08.2011 11:39

Edytowałeś temat dopiero po otrzymaniu informacji o usunięciu dokładnie po 2 minutach. Jeśli nie widać wielgachnego wykrzyknika na żółtym tle to tu już chyba okulista pomoże, jedyne co możemy zrobić to animowanego gifa.

Przyjęte jest tak, że skoro dopisujesz kolejny post to znaczy, że miałeś czas. W takim razie usuwamy. Ostrzeżenia nie dostałeś. Ostrzeżenia dostaje się do profilu , to była informacja od administratora. Na pewno nawet do regulaminu jednak nie zajrzałeś, bo naruszyłeś go potem nie raz choćby wykłócając się w shoutboxie oraz jak się ma pytanie o panele, gdzie taki temat już istnieje jak to się ma do tego punktu:

w przypadku odnalezienia wątku o podobnej tematyce należy najpierw sprawdzić podane w nim porady i/lub rozwiązania, ewentualnie później dopisać się do niego, szczególnie jeśli temat nie został w Twojej opinii wyczerpany, nie podano rozwiązania lub te istniejące są nieskuteczne,

i twojej wypowiedzi:
zarzuca mi się że nie szukałem, podczas gdy szukałem i wskazany temat nie udzielił mi odpowiedzi na moje pytania, bo ja chcę modyfikować tę skórkę którą mam, a nie instalować inną "podobną" chociaż tak naprawdę jest zupełnie inna.

W podanym temacie jest konkretnie o tej skórce i o tym co piszesz.

O jak najbardziej idiotycznej nazwie tematu to nawet nie wspomnę:
Modyfikacja najpopularniejszej skórki na angielskim supporcie php-fusion


Nie jesteś tu od dzisiaj, więc polecam naprawdę wziąć się za lekturę Regulaminu zanim coś napiszesz. I pisać prawdę, tak tracę tylko czas na udowodnianie, że to co piszesz nie jest prawdą.

Temat napisz jeszcze raz a porządnie, bez dublowania i z prawidłową nazwą. Ten temat uważam tu za zamknięty. Wszelkie dalsze zapytania przez PW.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Pieka
Nie ja sie tym tematem zajmowalem, ale sledzilem dzialania zarowno autora, jak i admina.

Przede wszystkim autor nie szukal. Jest juz temat w dziale skorek traktujacy o skorce Bifrost, a scislej o wzbogacaniu jej w boczne panele: http://www.php-fu...d_id=32719. Ale po co szukac, skoro mozna pytac...
Nastepnie, nazwa tematu, ktory nie mial prawa zaistniec, w kazdym razie nie w postaci, w jakiej mialo to miejsce, czyli z nazwa "Modyfikacja skórki Bifrost" i trescia jw. Jakze wiele nam ona mowi, prawda? A jak niesamowicie jest zgodna z regulaminem...
Odnosnie zmian i poprawek watku, kolega autor przebywal w miedzyczasie przynajmniej dwa razy na stronie, co osobiscie sprawdzilem, wiec pisanie "nie bylo mnie" jest tu klamstwem w zywe oczy, nie tylko moje.
No i kolejna sprawa, autor jest na tej stronie od lat, wiec znajomosc zasad, regulaminow i przede wszystkim nazewnictwa, oczywiscie poprawnego tematow powinna byc mu znana od dawna.

Ewidentnie widac, ze autor ma gdzies zasady u nas panujace i w najlepszym razie przejawia zachowania roszczeniowe, nic od siebie nie dajac wzamian. Zasadniczo zatem nie odbiega od normy. A szkoda.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
khaman
Temat uważam za wyjaśniony i zamknięty, resztę uwag przyjmujemy standardową drogą, czyli gołębiem pocztowym (PW).
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl