ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Propozycja dot. moderowania TEGO forum
xyxyxy
Zamiast lakonicznego i nic niemówięcego śmiecenia skrzynki PW komunikatem "temat został przeniesiony do kosza bo łamał regulamin" proponuję:

warn + przeniesienie tematu do kosza + napisanie porządnego PW, czyli [który temat łamał, jeśli temat był już poruszany tysiąc razy, to link do tego tematu]. Myślę, że to pomoze wielu użytkownikom - w koncu to Administracja/Moderacja są dla nich, a nie na odwrót


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Drecha 17.07 - 19:11
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 13:09:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Drecha
A ja proponuję nauczyć się obsługi Szukajki i wtedy nikt nie będzie miał takich problemów. Smile Gdyby zastosować taki system, miałbyś już chyba z 7 "warnów". Na dodatek, jestem pewien, ze każdy po otrzymaniu takich PW jakie są teraz i porządnym przeczytaniu Regulaminu, będzie wiedział co zrobił źle. Zresztą z tego co napisałeś w shoutboksie jakiś czas temu, co wszyscy świetnie pamiętamy, jesteśmy zdrowo walnięci. Smile
Edytowane przez Drecha dnia 17.07.2011 19:14:44
 
xyxyxy
Nie prawda - pewien Admin pouczył mnie, żebym użył "szukajki" - szukałem przez 15 minut... nie znalazłem... paradoksem jest, że 10 minut zajęło mi napisanie danej wtyczki samemu i kiedy poprosiłem o usuniecie tematu, dostałem przysłowiowy "opieprz", ze jestem samolubny, bo nie chcę dzielić się rozwiązaniem.

Zresztą, chyba nie tylko ja odniosłem takie wrażenie, że są tu normalni userzy i widzimisie adminów, które cieżko zgadnać (typu zła nazwa tematu, złamałeś regulami) - skoro jesteście adminami, świećcie przykładem i pokażcie jak poprawić błąd, a nie rzucacie suche komunikaty - "złamałeś regulamin".

Mam konto na kilku zagraniczych supportach i z przykrością stwierdzam, że polski jest najmniej sympatyczny - gratuluję tworzenia stereotypów Polaka... szkoda...
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl