ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Podawanie wersji PHP-Fusion, na którym poprawnie działa wtyczka/panel.
bogdan
Siemanko Smile
Może i ja wrzucę swoje trzy grosze ze swojego punktu widzenia Smile
Powiem tak - sama idea jest chwalebna, bo jeśli ktoś - zaznaczam rozsądny - szuka wtyczki, panela, czegokolwiek, szuka pod wersje pod którą potrzebuje i takie dane są bardzo pomocne.
Ale, jak we wszystkim jest to "ale", z drugiej strony osoba, która robi modyfikację, tworzy wtyczkę lub tylko dodaje z innego supportu jest na tyle tego świadoma, że z automatu podaje dane owego "urządzenia".
Zdarza się zapomni, ale to według mnie tylko niedopatrzenie, a nie lenistwo.
Popatrzcie - mamy przykład na polach w profilach.
Nowi, ale też i niektórzy stali bywalcy nie wypełniają wszystkich pól, które przede wszystkim później dla nich są ważne, jeśli szukają pomocy na supporcie.
Przykład - podanie adresu strony i wersji Fusion-a.
Rejestrując się ktoś powinien z myślą o sobie to wypełnić jeśli chce szybciej i łatwiej uzyskać pomoc.
I co ...? - Bez komentarza ...
A to są pierwsze kroki, które stawiają na supporcie.
Więc myślę, że jeśli ktoś będzie dodawał modyfikację etc, to będzie podawał i dane, bo jest już na tyle świadom tego, że uważa to za normę.
Robienie opcji przy dodawaniu załączników z obowiązkowymi polami do wypełnienia ?
Chyba się mija z celem.
Jest też inna kwestia, która jest poruszona, że jeśli się pojawi takowa wtyczka bez opisu i ktoś pobierze i ma pretensje, że mu nie działa na jego stronie.
Według mnie taki ktoś jest w stanie pobrać cały inny CMS, wstawić go w panel Fusion-a i szukać, czy go dodało we wtyczkach Grin
Dla takiego kogoś, to nawet jakby były zrobione informacje migające, przesuwane i z efektem dźwiękowym, to i tak by nie pomogło.
Teraz tylko pytanie - "czy warta skórka za wyprawkę?", bo ułatwiać można, ale trzeba też pamiętać, że można kota zagłaskać na śmierć. Wink
Pozdrawiam bogdan Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 15:59:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
konto usuniete
Z polem profilu odnośnie wersji PF-pole wymagane przy rejestracji.
Kwestia opisu, niby roboty więcej ale może ułatwić życie, na efekty trochę poczekamy...
Wiesz, masz rację tutaj to się cuda dzieją, a niektórzy jedyne co powinni instalować to baterie w pilocie, choć też bym był ostrożnyPffta,e, widzisz i ja je mam.
Ostatnio jak Drecha wstawił wtyczki to pobrałem i co...Ja, który już chwilę tu jest.
Kiedy byłaby wpisana wersja fusiona, czy pobrałbym? A jeżeli ktoś pobrał i ma pretensje, ze nie działa- No to już jego sprawa.
Oczywiście można i kota zagłaskać, ale też trzeba iść z duchem czasu, a czasy są w porządku tylko ludzie nieSmile.
 
bogdan
foxi89 napisał/a:
... a czasy są w porządku tylko ludzie nieSmile.

Właśnie, ale to działa w obie strony.
Jedni robią wszystko, żeby było jak najbardziej cacy, drudzy nie widzą tego i jeszcze mają pretensje, że wlewa im się przez lejek do du... Grin
Na to nie ma ani lekarstwa, ani innej metody, czy formularza, żeby zmienić podejście Źle
Ja się kieruję przeważnie zasadą - jeśli się coś chce - to się da. OK
Widzisz, Tobie zdarzył się przypadek, że była wersja nieopisana, ale doszedłeś do ładu, bo Ci się chciało.
Ktoś inny będzie miał opisaną, a i tak założy pięć dodatkowych wątków, bo mu nie spasi.
A jeszcze moim zdanie, tak BTW, to jak się coś za bardzo ułatwia, to później wychodzi to zbyt skomplikowane.
Czasami, trzeba nawet utrudnić, żeby ktoś ruszył łepetyną, bo tak będzie miał postęp, w innym wypadku będzie szedł na łatwiznę i zacznie się cofać Wink
Chyba nawet pewny jestem, że ta opcja, choć przydatna, w większości przypadków niewiele zmieni.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Detektyw Monk
Po co tyle się rozpisywać jak wystarczyłoby dodać taki BBCode do strony.
img718.imageshack.us/img718/47/phpfusionver.png
Można go pobrać stąd - http://www.fangre...load_id=17
Można byłoby zmienić tło na czerwone, żeby "rzucało się w oczy" i każdy by wiedział do jakiej wersji się to zalicza.
 
www.revelation.on-deck.eu
jantom
Na razie dyskusja toczy się nad sensem i formie, w jakiej ewentualny problem można rozwiązać. Pokazany przez Ciebie BBCode też jest pomysłem, ale nie daje pełnej informacji, a wypełnia 1 z wielu punktów.
 
http://jantom.info
Drecha
Skoro już jesteśmy przy temacie dodawania wtyczek, to logiczne, ze wielu twórcom takich tematów zależy na oznaczeniu przez Administrację ich postów jako "pomocne", im więcej ktoś ma tych kliknięć, tym poważniej się go odbiera, a i to jest zaniedbywane. Taka dygresja.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl