ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wylogowanie po kliknięciu dowolnego odnośnika
Imrahil
Po przejściu na 7.02.01 zaczęło mnie wylogowywać z profilu zaraz po zalogowaniu. W jakikolwiek link bym nie kliknął od razu mnie wyrzucało. Domyśliłem się, że to przez nie dodanie tej jednej linijki w config.php. Dodałem ją i problem zniknął. Jednak dziś rano doszły mnie słuchy, że innych userów wyrzuca. U mnie wszystko działało, jednak teraz mnie również wylogowuje. Co może powodować taki problem?


Edytowane przez Pieka dnia 26.04.2011 12:09:25
www.tolkien-world...
Zapraszam serdecznie
strzelec.png
 
www.tolkien-world.info
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 02:58:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka


Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Imrahil
Dzięki, na razie działa ;]


www.tolkien-world...
Zapraszam serdecznie
strzelec.png
 
www.tolkien-world.info
LG Fan
Mam podobny problem, jednak odnośniki wskazane przez Pana Pieke nic nie pomagają.
Mam swoją stronę założoną na serwerze gdzie znajduje się kilka innych stron opartych na wcześniejszych wersjach Fusiona. Wszystkie te mają podpięte domeny i na nich działa wszystko dobrze.
W dniu wczorajszym zrobiłem kolejną stronę opartą właśnie na wersji 7.02.01, wszystko działało poprawnie do momentu podpięcia darmowej domeny.
W PA mamy domenę gdzie było nazwastrony.serwer.pl oraz ścieżkę /folder/ adres bezpośredni wygląda tak nazwastrony.serwer.pl/folder/. Założyłem domenę która przekierowuje na nowy adres xxx.glt.pl.
Z oczywistych powodów umieściłem go w PA i w tym momencie jest możliwe zalogowanie, a już przejście gdziekolwiek indziej kończy się automatycznie wylogowaniem. Aby przejść do PA musiałem zmieniać ręcznie wpisy w bazie.
Moja pytanie brzmi czy można i jak dokonać podpięcia domeny bez takich problemów.



Mam nadzieje, że tym razem odpowiednie miejsce na takie pytanie.


Edytowane przez krystian1988 dnia 26.04.2011 14:37:00
 
www.secretland.net.pl
Przemek28
Mam podobny problem. Mam 2 strony, jedna chodzi super, na drugiej od 3 dni nie mogę się zalogować, tzn. wpisuję login i hasło, po czym wrzuca mnie na news.php z panelem usera:
· Edytuj profil
· Prywatne wiadomości
· Lista użytkowników
· Panel administratora
· Wyloguj
Po czym obojętnie czego nie kliknę, to mnie przerzuca znowu na news.php, ale tym razem jako gość, nie mam panela usera, a jedynie panel logowania.

Obie strony mam zarówno na serwerze jak i localhost i ta działająca działa w obu wersjach, a ta niedziałająca nie działa też w obu wersjach.
Trochę szukałem w PHPMyAdmin, ale nic nie znalazłem i nic nie zmieniałem, żeby nie popsuć.

EDIT:
MAM! Wystarczyło zmienić w PHPMyAdmin>fusion_settings>site_path wartość /localhost/ na "/" (bez cudzysłowiu) Smile


Edytowane przez Przemek28 dnia 23.05.2011 11:18:43
 
https://nfszone.pl
Statys
Witam,

powyższe sposoby niestety nie pomagają. Odpiszę tu może co się dzieje.

Wczoraj aktualizowałem stronę z ver 7.01.05 do najnowszej (wszystko po kolei). Wszystko wydawało się być ok, ale...

1) Zniknęła strona : "za chwilę zostaniesz zalogowany" czy coś w tym stylu
2) po zalogowaniu się zostaję wylogowany obojętnie gdzie wejdę (nie mogę dostać się nawet do PA)
3) strona działa idealnie gdy w operze włączę kartę prywatną i wtedy się zaloguje. Nic mnie wtedy nie wywala.


Pomysły?

EDIT : nie wiem dlaczego, ale błąd występuje tylko pod Operą oO Pomysły?


Edytowane przez Statys dnia 17.07.2011 09:33:17
 
paramore.pl
Konto ukryte
Wejdź w PhpMyAdmin w tabelę settings i sprawdź czy adresy strony i ścieżkę masz poprawną.

 
hatkey
Mam następujący problem nie mogę się dostać do panelu admina, zalogować się mogę ale po kliknięciu w jakikolwiek odnośnik powraca do strony news.php i okienka z logowaniem, dla przykładu stworzyłem nowego usera potwierdziłem rejestracje przez maila i tez nie mogę się zalogować, wszystko działało przez 3 miesiące ok ale jaka jest tego przyczyna nie mam pojęcia. czytałem trochę na forum ale nie znalazłem rozwiązania do mojego problemu. Proszę o pomoc

PW od moderatora:
Usunięcie tematu - hoopak 31.08.2011 07:29

Te linki które mi podałeś nic nie wprowadziły nowego bo to czytałem i nie pomogło. Nawet pewnie nikt nie zdążył przeczytać tematu.

Doszedłem do tego że błąd leży po stronie bazy danych ponieważ zrobiłem kopie zapasową bazy poprzez phpMyAdmin zainstalowałem nowego PHP-Fusiona z odpowiednimi prefixami zaimportowałem do niego bazę danych i okazało się że jest ten sam problem. bazie danych w "twojprwfix_settings" na stronie 4 zmieniłem password_algorithm na md5 i też nic nie dało. Na pewno też nie jest to wina przeglądarki bo testowałem na kilku kompach i telefonie i ten sam błąd.




PW od moderatora:
  1. Brak Stopki! - Pieka 01.09.2011 01:56

Edytowane przez Pieka dnia 01.09.2011 01:59:38
 
Sony
Podeślij również screena tabeli ustawień fusion_settings. Chodzi dokładnie o pola:
siteurl
site_protocol
site_host
site_port
site_path
password_algorithm


Z serwera pliku config.php co masz(czy masz?) wpisane define("COOKIE_PREFIX", "fusion_xxxxx"); ?


tjaa Smile
 
hatkey
Uporałem się z tym ale nie wiem co było przyczyna. Przywracałem kopie zapasową tylko samych treści, bo kiedy przywracałem użytkowników lub ustawienia to był ten sam błąd. Myślałem że może coś w plikach na serwerze albo cookies ale jednak nie. Więc wgrałem wszystkie czyste pliki na serwer zainstalowałem i po kolei dodawałem do bazy wszystkie rekordy zawierające treści. Było to trochę czasochłonne ale naprawiłem sam.


Edytowane przez Pieka dnia 22.09.2011 18:50:06
 
Kikiro
Przypuszczam, że najzwyczajniej w świecie miałeś źle ustawioną domenę w ustawieniach: Adres strony

Spróbuj sobie teraz na nowo postawionej zmienić domenę i sprawdź czy efekt nie będzie taki sam (o ile masz dostęp do bazy by potem przywrócić prawidłową)


www.tutnij.pl/cs_... CS - Rulezz - Cała prawda o Counter-Strike Grin
www.tutnij.pl/cs_... Ballada Counter-Strike'owa - można słuchać w kółko ! Grin
 
MUNGO
Odświeżę trochę temat, po przeniesieniu witryny na inny serwer fusion mnie wylogowywuje. Na starym serwerze wszystko jest ok, po przeczytaniu tematu doszedłem do punktu mówiącego o wpisach w bazie danych, sprawdzilem i o dziwo nie było ich dokładniej wpisów:
site_protocol
site_host
site_port
site_path
password_algorithm
Czy znacie sposób na uzupełnienie brakujących wpisów? Widocznie musiały zgubić się przy którejś z aktualizacji.

 
Apis
Błąd polega na pozostawieniu w PA-->Ustawienia-->Główne/adres strony ścieżki jaka tam powstaje przy instalacji PHP Fusion i potem jest problem po przeniesieniu na inny serwer lub podpinaniu pod inna domenę jeśli się tego nie zmieni.

Należy więc od razu po instalacji na innym niż docelowy serwerze to zmienić i w ścieżce wstawić tylko jeden ukośnik oraz wpisać prawidłowo domenę.

Konfigurując dowolną domenę i dowolny serwer wskazujemy przecież katalog w którym jest Fusion wraz z plikiem index.php a to czasem jest całkiem inna ścieżka niż ta z instalacji. Dlatego jeden slash wystarcza.


Edytowane przez Apis dnia 16.11.2011 13:43:48
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
MUNGO
@Apis
Widzisz, ustawienia o których mówisz są zrobione poprawnie. U mnie powodem wylogowywania będzie brak wpisów w bazie danych, jak je uzupełnić?

 
Sony
Spróbuj:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


tjaa Smile
 
MUNGO
Daje fatala:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Po dodaniu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Daje:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

 
Sony
Czy tabele istnieją....


tjaa Smile
 
MUNGO
Tak to u mnie wygląda:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Edytowane przez MUNGO dnia 16.11.2011 19:18:32
 
Gismo_PL
@MUNGO - a z której wersji Php-Fusion korzystasz?


 
http://fsong.pl
MUNGO
v 7.02.04 lecz jest po kilku(nastu) aktualizacjach , stronka leży już 5 lat więc na początku była któraś z 6.01

 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl