ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 16

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Akceptacja nowego Regulaminu oraz Polityki Prywatności Supportu przez użytkownika
Drecha
Dokładnie, użytkownik ma obowiązek znać swoje zarówno prawa jak i obowiązki.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 08:20:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
konto usuniete
Tomku
spotkali się z zasadą Ignorantia iuris nocet, czyli Nieznajomość prawa szkodzi.
, Twoje słowa.
Odchodzicie od zasadniczej części mojego tematu. Ja muszę znać regulamin, obowiązki również, bo praw ( prócz prawa do pisania i słuchania moderatorów) nie mam żadnego. Nie oznacza to, że po wprowadzeniu zmian, nie ważne czy to kosmetycznych czy większe powinny być zaakceptowane lub informacja tak widoczna, ze nikomu nie umknie.
Wiem, tu skrupułów Administracja nie ma, zwłaszcza za niewygodne ******a czy próbę egzekwowania równego przestrzegania regulaminu przez wszystkich łącznie z n*** s****i.
Drecha- No ja wiem, ze jesteś najjaśniejszą gwiazdą w ekipie, ale bez przesady z przytakiwaniem.
Edytowane przez konto usuniete dnia 13.04.2011 18:39:16
 
jantom
praw ( prócz prawa do pisania i słuchania moderatorów) nie mam żadnego
Tych praw masz jednak znaacznie więcej. Fakt, zaczynamy odchodzić od meritum sprawy.
Cóż, powtórzę się - ja uważam, że administracja wykonała minimum, jakie należało. Wszystko ponad to - rozesłania wiadomości, komunikaty wymagające ponownego zaakceptowania czy jakieś inne cuda na kiju to dodatki, które mogą być miłe czy nawet przydatne. Żeby wilk był cały i owca syta, to można panel logowania uzupełnić o informację (tu akurat ściągam z Allegro):
Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu blablabla

Mało inwazyjne, nie grozi zarżnięciem serwera (w przeciwieństwie do rozesłania ponad 22 tysięcy pw), możliwe do osiągnięcia niewielkim nakładem pracy.
Edytowane przez jantom dnia 13.04.2011 19:05:30
 
http://jantom.info
piotrek199214
jantom napisał/a:
Tych praw masz jednak znaacznie więcej.

Heh, nie żartuj sobie bo widzę co się tu dzieje.

Drecha napisał/a:
Dokładnie, użytkownik ma obowiązek znać swoje zarówno prawa jak i obowiązki.

Dokładnie, ale moim zdaniem jeżeli jest zmiana w regulaminie użytkownik powinien mieć jasną i czytelną informację nawet po roku od logowania (np. zaszła nowa zmiana w regulaminie). Bo nikt ci codziennie nie będzie otwierał strony regulaminu i sprawdzał.

Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.
Edytowane przez piotrek199214 dnia 13.04.2011 19:47:47
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
PomPom
piotrek199214 napisał/a:
Moim zdaniem powinien zostać wdrążony skrypt pokazujący / informujący o nowej zmianie w regulaminie. Wiadomo że nie każdy jest w stanie przeczytać bo nie zagląda na stronę główną tylko bezpośrednio na forum, są tacy ludzie. I moim zdaniem jestem za wprowadzeniem skryptu.
Jest to tylko moja opinia i nie zamierzam się tu z kimś kłócić, mądrować. Czy przyjmiecie czy nie to już wasza sprawa jest to propozycja którą ja popieram.

Pozdrawiam
Popieram kolegę, myślę że zrobienie takiej modyfikacji to nie problem a rozwiązało by to wszystkie spory.
Wszystko i nic ;p
 
konto usuniete
Temat umarł, a raczej zdechł.. Wiec pytam szanowną Administrację, czy będzie akceptowanie nowego regulaminu?
 
hoopak
Zgodnie z sugestią użytkownika @foxi89 wprowadziliśmy akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Konto każdego użytkownika, który ich nie zaakceptuje zostanie zablokowane. Liczę, że to rozwieje wszelkie wątpliwości z tym związane.
 
www.hoopak.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl