ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Praca] Poszukiwany grafik i koder PHP do współpracy nad stroną dla graczy
czarny_plock
Witam.

Planowałem ten projekt od dawna, ale wreszcie nadszedł czas, by zacząć go realizować...

Główne założenia projektu:

Portal - PHP-Fusion 7
Forum - phpBB3 (najprawdopodobniej)

Połączona rejestracja = pełna integracja systemów.
Całość podobna do strony http://dziewuchy-... , aczkolwiek bardzo mocno rozbudowana...
Część opcji (tj.: profile, przeglądarka graczy, wyszukiwanie po steam ID, itp...) - zaczerpnięta ze strony ESL...
Video, galerie zdjęć, znajomi...
Poszukiwanie, tworzenie, zarządzanie drużynami, tzw. team'ami, i/lub klanami...
Serwerownia (serwery gier, oczywiście mnóstwo i do różnych gier = dzięki wsparciu sponsorów i partnerów)
Wiele, wiele innych rzeczy, to tylko ogólniki...




Portal i forum skupiające głównie graczy Counter - Strike 1.6 z mojej miejscowości, którą jest Płock,
ale nie tylko - gracze, którzy są wielbicielami innych gier, typu LoL, WoW, NFS, COD 4/MW2/BO, itp., także znajdą dla siebie miejsce.

Osoby, które będą potrzebne w początkowej fazie projektu, to:

[0/2] - Grafik, który wykona szatę graficzną i ew. dodatkowe grafiki,
[0/2] - Koder PHP, który pomoże w tworzeniu wtyczek, tzw. infusions.

Wszystkie osoby, które pomogą w realizacji projektu zostaną wynagrodzone, gdy strona zacznie na siebie zarabiać.

Póki co, potrzebuję pomocy od ludzi, którzy chcą się przyczynić do powstania wielkiej strony społecznościowej.


Podsumowując:
Znam się na PHP-Fusion 7, jednakże wtyczek pisać nie potrafię - dlatego szukam koderów. Znam się na panujących standardach. Wiem, czego oczekują gracze. Wiem, że ten projekt wypali, przy dobrych chęciach i włożonej pracy. Ja oferuję ze swojej strony kulturę i organizację pracy w zespole. Zajmę się także resztą webmasterki, zakupię domenę i serwer z home (aktualnie posiadam serwer w home, ale nie jest on do końca moją własnością - póki co, może służyć nam jako testowy). Ja również zajmę się pozycjonowaniem strony, wszelkiej maści reklamą i propagowaniem strony. Pozyskiwanie sponsorów i partnerów (wartościowych, nie byle kogo) także będzie moim zadaniem. Będę po prostu Managerem, który to wszystko ogarnie. Postaram się okrzesać ekipę, żeby każdy miał przydzieloną robotę i nie marnował czasu. Posiadam dużą wiedzą o Counter - Strike 1.6, sam jestem graczem tejże gry. Chęć realizacji owego projektu wynikła z potrzeby sklejenia drużyny graczy z Płocka, oporowych i ogarniętych, z którymi mógłbym w wolnych chwilach zebrać się w 1 miejscu i zorganizować np. 2dniowego bootcamp'a (trening "na żywo), czy też po prostu wyjechać na LAN'a... Nie jest to jedyny powód, innym z nich jest fakt, że zawsze chciałem stworzyć społeczność skupiającą tylko graczy z mojego miasta. Tak więc - jeśli masz czas, chęci i umiejętności - przyłącz się do nas!


GG: 123 83 957
Steam: czarny_plock
e-m@il:


Jeśli jesteś osobą z Płocka i chcesz mi pomóc, zapraszam - spotkajmy się i przeanalizujmy nasze pomysły.


Edytowane przez Drecha dnia 09.04.2011 22:18:14
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 19:40:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl