ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Lykos
matek13
Znalazłem takie cosik na sieci :

Jeżeli masz swoje konto WWW na serwerze Lycos, możesz zastosować pewną sztuczkę, aby obejść reklamę pojawiającą się przy wchodzeniu na Twoją stronę. Wystarczy wkleić poniższe kody, aby pozbyć się natrętnych reklam. Ale uwaga! wszystkie poniższe kroki podejmujecie na własną odpowiedzialność.

1. Aby pozbyć się reklamy w ramce: Między znacznikami wklej:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2. Aby pozbyć się reklamy na górze musisz: Na koniec każdej strony po znaczniku BODY (znacznik HTML trzeba usunąć) wklejamy natomiast kod:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy




I wszystko powinno działać(oczywiście oprócz reklamy). Zalety skryptu to 100% skuteczność, niewykrywalność przez roboty Lycos'u i możliwość wykorzystania w dokumencie HTML. Możemy usprawnić jeszcze obie funkcję:

1. Jeżeli używamy PHP - wystarczy zastosować funkcję include() (skrypt zapisać do pliku i dołączać go dynamicznie w czasie generowania strony), np. reklamę usuwania ramki z boku zapisać w pliku 'reklama.txt', a potem dołączać ją do dokumentu funkcją

2. Jeżeli używamy tylko HTML - skrypt usuwający reklamę z boku, umieścić w pliku np. reklama.js i dołączać poprzez kod: Co prawda skrypt nie powinnien być wykrywany przez jakieś roboty Lycos(a już napewno nie gdy skrypt zapiszemy w pliku.js), jednak trzeba się liczyć, że ktoś może zgłosić do obsługi serwerów fakt łamania przez nas regulaminu(bo usuwanie reklamy jest jego łamaniem), co spowoduje zablokowanie naszego konta (gdy tak się stanie po wejściu na naszą witrynę ujrzymy napis w stylu 'No Access').

Jak to moge zastosować ten script w php ??
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 14:30:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Po co wywazac otwarte drzwi??
http://www.cms-it...ead_id=108
Zamykam i prosze kontynuowac w podanym temacie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl