ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Import userów z php-nuke do php-fusion
mitya
Witam!
Proszę tylko nie krzyczeć i nie ganić. Smile Już trzeci dzień przeszukuję internet w poszukiwaniu ww. tematu i jak dotąd nic nie znalazłam. Jeśli temat już był, poproszę o link, a jak nie to oto moje pytanie:

mam serwis na php-nuke 7.9 i chciałabym go przenieść na php-fusion. Mniejsza o newsy i artykuły, bo można ew. przenieść ręcznie, ale jak przenieść użytkowników i posty z forum (phpbb zintegrowane)? ok. 300 userów z ich hasłami i danymi etc. Zaimportowanie bazy danych poprzez phpMyAdmin --> totalna porażka.
Istnieje może jakiś importer z nuke'a do fusiona? czy ktoś próbował już takich importów/eksportów?

Z góry wszystkim dziękuję
mitya
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 21:27:56
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
moznaby taki importer napisać - wystarczy znać strukturę bazy userów w php-nuke
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
mitya
No właśnie, trzeba znać jakieś struktury danych - a ja w tym zielona jestem Sad
Naprawdę nikt wcześniej nie próbował konwertować phpnuke'a do fusion? Aż mi się wierzyć nie chce - przecież chyba spora większość webmasterów zaczyna swoją "portalową przygodę" od phpnuke albo mambo, a w miarę jedzenia apetyt rośnie i zaczyna się szukać innych możliwości.
IMHO php-fusion jest na dzień dzisiejszy rewelacyjny. Cool

mitya

A jednak znalazłam tego typu konwerter, tyle że jest on przeznaczony do konwersji z phpnuke 7.7 do php-fusion 6.00.105
Przeszukałam cały download, ale najbliższa wersja to 6.00.106
Zainstalowałam i przystąpiłam do konwersji (phpnuke 7.9 --> php-fusion 6.00.106)
Prawie się udało Cool wyświetla się liczba zarejestrowanych userów, w bazie danych widzę dane, które powprowadzali np. e-mail, miejsce zamieszkania, więc niby jest OK, ale kiedy próbuję sie logować swoim nickiem (z nuke'a), otrzymuję komunikat, że "konto zawieszone" - pewnie trzebaby jeszcze w tym pliku pogrzebać, ale dla mnie to już za wysokie progi. Może komuś z was będzie się chciało pogrzebać - jeśli tak to przypominam, że mnie najbardziej interesuje konwersja z nuke 7.9 do najnowszego php-fusion.

Pozdrawiam
mitya
mitya dodał/a następującą plik:

Edytowane przez mitya dnia 14.01.2006 06:29:48
 
Pieka
Mozemy Ci dac wersje 105, ale co z tego, skoro Ty masz konwerter dla Nuke w wersji 7.7, a nie 7.9.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
mitya
Pieka - to ja poproszę o tę wersję 105 - skoro już zaimportował mi do 106, to może do 105 zaimportuje lepiej? spróbuję też coś pokombinować przy tym konwerterze - z tego co widzę jest to głównie kwestia uwzględnienia tabel do wykasowania, których część po prostu nie występuje w fusion - jak mi dasz wersję 105, to się pobawię Grin


Z góry dzieki
 
Pieka
Wersje 105 znajdziesz na mojej stronie w download Grin
Nawet nie wiedzialem, ze ja mam Pfft
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
mitya
Dzięki, pobrałam, będę się bawić - w razie konieczności zainstaluję php-nuke 7.7, zaimportuję do niego userów z 7.9 i wyeksportuję do php-fusion 6.00.105

wiem, wiem- karkołomne przedsięwzięcie, ale może się uda Grin

BTW - stroniczka b. sympatyczna, jak mozesz nie pamiętać, że masz własną stronę???Shock

pozdr
mitya
 
Pieka
mitya napisał/a:
BTW - stroniczka b. sympatyczna, jak mozesz nie pamiętać, że masz własną stronę???Shock

pozdr
mitya


Dziekuje Grin
Nie, nie strone, tylko wersje 105 Fusiona Grin Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl