ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Propozycje przedmiotów aukcji WOŚP
Pieka
Jesteśmy ciekawi, co Waszym zdaniem mogłoby być przedmiotami aukcji na rzecz tegorocznej WOŚP? Czym bylibyście zainteresowani, w jakich ilościach etc? Linki, bannery, buttony, konta, czy może coś zgoła innego?
Czekamy na Wasze propozycje i liczymy na wysoką frekwencję, która przełoży się na wielkość kwoty dla WOŚP.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 07:12:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krystian1988
Dobry pomysł z banerkami Pieka.
Ja na przykład bym proponował z parę koszulek, czapek, kubków, itd. (jeśli to możliwe), tak jak na: http://www.cafepr.../phpfusion
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
khaman
Ciekawa sprawa, ufundujesz nagrody? Smile
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
krystian1988
Aukcje są na 2011, jeśli budżet mnie dopuści chętnie wspomogę Aukcję WOŚP dla PHP-Fusion. Smile
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
khaman
jeśli budżet mnie dopuści chętnie wspomogę Aukcję WOŚP dla PHP-Fusion.

Cieszymy się Smile

A wracając do tematu:
Jesteśmy ciekawi, co Waszym zdaniem mogłoby być przedmiotami aukcji na rzecz tegorocznej WOŚP? Czym bylibyście zainteresowani, w jakich ilościach etc? Linki, bannery, buttony, konta, czy może coś zgoła innego?

Edytowane przez khaman dnia 03.12.2010 10:56:13
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
adi2
Może jakieś logo WOŚP przy nicku coś takiego jak ta wstążka żałobowa u "wlodekp[*]".
Jakiś tekst pod pod rangą tak jak np.u mnie przedszkolak to "Wspomógł WOŚP 2010" ,albo graficzna ranga Wink
Edytowane przez adi2 dnia 03.12.2010 13:27:54
 
Pieka
Bylibyscie zainteresowani aukcja na rzecz WOSP, ktorej przedmiotem byloby konto WWW na rok?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
Myślę, że dobry pomysł. Ale to zależy jakie parametry miałoby owe konto, dopiero wtedy mógłbym orzec, czy jestem zainteresowany. Smile
 
Pieka
Powiedzmy:
  1. Powierzchnia 250 MB.
  2. Transfer miesieczny 25 GB.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
Oj mnie by powierzchnia nie wystarczyła Pfft
 
Pieka
Drecha napisał/a:
Oj mnie by powierzchnia nie wystarczyła Pfft

To jest, a scislej ma byc konto WWW, a nie FTP. Mylisz pojecia.
Poza tym, z kazdym kontem sponsorowanym u nas jest tak, ze wystarczy odpowiednio uzasadnic kwestie powiekszenia powierzchni aby stalo sie to faktem. To jedynie kwestia kontaktu z nami i konkretnej rozmowy, bo my jestesmy przeciez ludzmi z krwi i kosci, a nie botami, jak jest to czesto sugerowane w shoutboksie Wink
Edytowane przez Pieka dnia 02.01.2011 15:32:48
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
No chyba, że tak. Jest to warte zastanowienia się w takim razie. Pieka jest człowiekiem : o. Żart.
 
Pieka
Widze po frekwencji, ze reszta ma to w glebokim powazaniu. W takim razie nie wiem, czy jest sens sie wysilac...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Adam Stalica
A może reszta nie ma tego w głębokim poważaniu tylko brak im pomysłów....
Edytowane przez Adam Stalica dnia 02.01.2011 17:41:33
Witam Grin
 
Drecha
Myślę, że starać się warto, a ich udział w przedsięwzięciu to sprawa ich własnego sumienia. Powinieneś to zrobić dla spokoju własnego (sumienia). Ale to tylko moje zdanie.
 
Pieka
Perelka2005 napisał/a:
A może reszta nie ma tego w głębokim poważaniu tylko brak im pomysłów....

Nie ma potrzeby blyszczec pomyslami, wystarczy sie wypowiedziec w temacie tych juz podanych. A tu cisza...

Drecha napisał/a:
Myślę, że starać się warto, a ich udział w przedsięwzięciu to sprawa ich własnego sumienia. Powinieneś to zrobić dla spokoju własnego (sumienia). Ale to tylko moje zdanie.

Odnosnie spokoju sumienia, mojego. Mamy juz za soba trzy aukcje, z ktorych kilka groszy poszlo na WOSP, wiec nie mam sobie pod tym wzgledem nic do zarzucenia Smile Chce dac cos jeszcze, ale sztuka dla sztuki jest bez sensu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
Pieka napisał/a:
Nie ma potrzeby blyszczec pomyslami, wystarczy sie wypowiedziec w temacie tych juz podanych. A tu cisza...


No nie tak do końca. Ja się wypowiedziałem. Powtórzę: mógłbyś spróbować, to cię chyba nic nie kosztuje (?), a może jednak uda się jakąś kwotę wypracować.
 
Adam Stalica
ok to się wypowiem Wink

Pomysł koszulek jest dość fajny, gdyż na koszulkach może być reklama PHP-Fusion. Pieniądze z aukcji pójdą na szczytny cel, a PHP-Fusion zyska reklamę. Tylko minusem tego pomysłu jest to, że ktoś musi kupić te koszulki, a to nie jest już takie łatwe i darmowe jak wystawienie banera.
Pomysł konta WWW także jest dość fajny i może cieszyć się dużym zainteresowaniem Wink

Pozdrawiam Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 02.01.2011 17:58:17
Witam Grin
 
Drecha
Koszulki też dobre, ale już chyba na to za późno. Smile
 
Pieka
No tak, na gadzety zbyt pozno, dlatego poddalem pod rozwage konto WWW. Bannery juz sie zapewne przejadly.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl