ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.twojamuzyka.eu - Twoja Muzyka.eu
Drecha
Chciałbym zaprezentować dziś Państwu pierwszą wersję swojego autorskiego portalu, który mam nadzieję prowadzić przez dłuższy czas. Jak mówi sam adres - serwis zajmuje się tematyką muzyki w szerokim znaczeniu tego słowa (poczynając na disco polo, zmierzając przez muzykę popularną i punkową, aż po muzykę klasyczną i filmową). Portal nie jest jeszcze rozbudowany, brak ludzi - nie pomysłów. Proszę o oceny, krytykę, rady, oferty pomocy.


http://www.twojam...

 
Wścibski Gość
Dodany dnia 01.05.2024 20:21:19
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Geneoo
Jak dla mnie zbyt szaro i ponuro.

Zbyt monotonne. Brak ciekawych grafik, czy to na stronie, czy w newsach. Brak nawiązania graficznego do treści strony. Nuda, nic co mogłoby mnie tam przyciągnąć.

 
krystian1988
Zacznij nad poprawą styless.css, ponieważ masz zbyt ciemną stronę i ciemne napisy. Ciężko z niej coś wyczytać co użytkownika oddala od rejestracji na portalu.


BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Drecha
Hm, to racja, grafikiem nie jestem, chyba pomyślę nad zakupem skina ;] Jakie jeszcze uwagi?

 
eldiablo
Skoro myślisz nad kupnem skórki, to po co mamy oceniać to co teraz jest do wglądu ??

1) Wystarczy rozjaśnić kolor tekstu. Prosta sprawa. I pamiętać że nie każdy chce wgapiać się w ekran z bliska, co tam jest napisane. Chyba że sam siedzisz centymetry od ekranu.

2) widget Twittera niebieski, nijak pasujący kolorystycznie do reszty
3) widget Facebooka czarny,... jak wyżej
4) obok loga grafika której przeglądarka nie może wyświetlić
5) w losowe media, grafika której przeglądarka nie może wyświetlić
6) skoro nikt na chwilę obecną nie wykupił miejsca na banner czy w innej formie współpracy reklamowej. To usuń to. A nie twoja muzyka twoja muzyka twoja muzyka itd. Zamieszcza się banner jak tu na forum, informujący o możliwości wymiany czy wykupienia miejsca. Zamieszcza się w tym temacie opis na pod stronie i git.

Są to rzeczy które jako autor strony, powinieneś samemu dostrzec, a nie pytać się co jeszcze. Możesz też poczytać artykuły na temat estetyki i doboru kolorów, dadzą Ci sporo informacji w tym temacie.


Edytowane przez eldiablo dnia 24.11.2010 14:00:35
 
http://dropdire.pl
Drecha
Otóż mnie osobiście theme się podobał, aż nie pokazałem go ludziom, wtedy przestał.

Co do punktu nr 5:
Jest to po prostu utwór, nie film, więc trudno by wyświetlał się obraz z filmu. Muszę jednak coś z tym zrobić.

Co do punktu nr 6:
Dziękuję za zwrócenie uwagi, masz całkowitą rację.

Co do widgetów, to również dopasuję je do reszty grafiki.


 
ebx
Tak jak wyżej napisali trzeba w tym wyglądzie polepszyć typografie, bez tego strona po 3 minutach przeglądania męczy bardzo wzrok. 2 krokiem powinno być ukierunkowanie portalu gdyż pojęcie muzyka jest bardzo szerokie. Zakupiłbym też odpowiednie wtyczki i modyfikacje lub samemu stworzył bo jest strasznie pusto i bezpłciowo. A i nie bój się tak kolorów.


Edytowane przez ebx dnia 24.11.2010 17:30:06
 
Drecha
Jakie wtyczki polecasz bym zakupił? ;]

 
ebx
Tematyczne. Np. bazę wykonawców, poszerzone opcje profili i inne. To powinien być twój wybór w jakim kierunku chcesz iść, czy portalu informacyjnego czy społecznościowego lub jeszcze innego. Na razie to jest czysty fusion bez żadnych materiałów z marnych themem na tabelkach.


Edytowane przez ebx dnia 24.11.2010 19:33:25
 
Drecha
Co racja to racja, jednak jeśli jakieś konkretne pomysły co do tych modułów wpadną ci do głowy, możesz je opisać Smile W sumie chciałbym bardziej połączyć obie formy: portal społecznościowy i serwis informacyjny.

 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl