ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Pole profilu z używaną wersją PHP-Fusion
Reyn
Witam. Często napotykanym przypadkiem tutaj jest pytanie: "Jaką masz wersję fusiona?". Otóż, żeby nie pytać tak każdej osoby, która najprawdopodobniej pomyliła działy, można by stworzyć pole profilu z wyborem jakiej wersji się używa. To pole byłoby wyświetlane standardowo tam gdzie info o użytkowniku. Przyspieszyłoby to moderowanie forum, jak i czas oczekiwania na pomoc.

Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 22.11.2010 18:14:25
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 08:08:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chemikpil
Niby tak, ale nie wierzę w to, że każdy to uzupełni. Teraz i tak trzeba się prosić by nawet adres strony podali, mimo iż mają takie pole w profilu. Ale dodać można, czemu nie, tylko moim zdaniem znacząco to sytuacji nie poprawi.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Reyn
~Chemikpil Wyjściem z takiej sytuacji byłoby przymusowe podanie przy rejestracji Wink
 
piterus
Inną sprawą może być fakt, że ktoś by "na co dzień" użytkował mocno zmodyfikowany PF v6 i by wpisał takowy, a by miał zlecenie na zrobienie czegoś, lub zaczynał eksperymentować z PF v7 i by zadał pytanie w odpowiednim dziale, to zaraz by się posypały komentarze, że pisze w złym dziale.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Reyn
~piterus Gdybym ja miał taką sytuację, to bym podał, że używam takowej wersji fusiona. Można by zakładać, że jeśli już ktoś miałby eksperymentować bądź wykonywać zlecenie to ktoś kompetentny, a więc również by o tym pomyślał. Inne wyjście jak na razie nie przychodzi mi do głowy, jakby ktoś inny wpadł na pomysł to niech pisze Wink
 
Chemikpil
Reyn napisał/a:
~Chemikpil Wyjściem z takiej sytuacji byłoby przymusowe podanie przy rejestracji Wink

Dalej twierdzę, że to nic nie zmienia. A co jak ktoś zarejestruje się, nie mając strony w PHP-Fusion? Są takie osoby, choćby ja. Dwa piterus trafnie zauważył, że możemy działać na kilku wersjach, a jak pisałem wcześniej nie każdy podaje takie informacje. A komentarze polecą, i zrobi się nie miło. Taka jest oczywiście moja opinia, a nie oznacza to, że pomysł jest już skreślony Smile

P.S. OT: Piterus ale uchachany na swoim avatarze jesteś Pfft
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
piterus
@Reyn Jak to się mówi są ludzie i taborety. Umiejętność czytania ze zrozumieniem w społeczności internetowej maleje z dnia na dzień, więc dużo osób może nie doczytać ważnej informacji jaka jest oznaczenie w poście (będącym w dziale dla v7) takiej jak "wykonuję pracę w PF v7" i się będzie sugerować oznaczeniem z profilu.

@Chemikpil A mam tak po przejrzeniu Demotywatorów Pfft
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Reyn
Chemikpil napisał/a:
A co jak ktoś zarejestruje się, nie mając strony w PHP-Fusion? Są takie osoby, choćby ja.

Zawsze można dać opcję "Nie używam" lub coś podobnego.

Generalnie to miało pomóc tym, co nie są łaskawi napisać o jaką wersje chodzi w temacie Wink
 
Adam Stalica
Mi osobiście pomysł @Reyn bardzo się podoba więc popieram ten pomysł Wink
Witam Grin
 
Chemikpil
Reyn napisał/a:
Generalnie to miało pomóc tym, co nie są łaskawi napisać o jaką wersje chodzi w temacie Wink

Każdy pomysł, który ma usprawnić działanie jest jak najbardziej dobry, tylko tu problemem jest mentalność. Kłopot sprawiają najczęściej początkujący użytkownicy, często niezdający sobie sprawy z faktu iż takie informacje jak adres www czy wersja to podstawa dla nas.
Dwa, komentarze lecą często w kierunku osób które nagminnie wstawiają tematy gdzie popadnie, nie czytając opisów działów, pomimo że takowe się znajdują. Jeżeli ktoś by wypełnił takie pole, to myślę że temat wstawi tam gdzie trzeba.
Jak najbardziej można by to wprowadzić, ale dalej uważam, że to nic nie zmieni. Ktoś kto ma gdzieś nasz regulamin i sypie tematami gdzie popadnie, nie zmieni nagle swojego postępowania, bo ma dodatkowe pole.
Pozdrawiam
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Pieka
Od dzisiaj macie do dyspozycji kolejne, bedace przedmiotem tego tematu pole profilu. W zwiazku z tym, ze u nas nadal otwarte sa dzialy dla v5-v6 zmodyfikowalem pod tym wzgledem plik, a dodatkowo zmienilem miejsce wyswietlania z kontaktowych informacji na dodatkowe.

PS Przypomnial i wspomogl mnie w tym kolega Gismo_PL Wink

Edit: Pole zostalo dodane takze na forum. Znajdziecie go ponizej liczby postow.
Edytowane przez Pieka dnia 03.04.2011 16:35:58
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl