ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Last & Next Match Panel
kurys
Tam było właśnie $locale['LN201'] i to zastąpiłem.

Kodowanie, chodzi Ci o wersję językową? Mam ustawione Polish.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.04.2024 00:17:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chemikpil
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Coś jednak nie wrzuciłeś dokładnie. Te błędy pokazują brak pliku. Usuń całą wtyczkę, odinstalowując ją wcześniej, i dokładnie przerzuć wszystko jeszcze raz.
Edytowane przez Chemikpil dnia 11.02.2011 20:52:08
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
kurys
OK, zaraz napiszę co z tego wynikło.

Wrzuciłem obrazek do administration/images, jquery-ui.js do includes i panel do infusions. Nadal w PA tam gdzie instaluje się wtyczki pojawia się komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Przy dodaniu panelu zapewne się powtórzy historia..
Edytowane przez Pieka dnia 11.02.2011 21:13:27
 
Chemikpil
Ciekawe, przydał by się jakiś screen katalogów, bo nie wiem dlaczego tobie nie czyta tobie pliku z localami locale/Polish.php. Czy przy przerzucaniu plików twój klient FTP nie zmienia tobie dużych liter na małe w nazwach plików?
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
kurys
Zmienia, używam Total Commandera. Rozumiem, że wielkość liter w nazwach ma znaczenie?

Dodaję też screena z katalogami. Przepraszam, że takie wykonanie, ale nie mogę znaleźć opcji drzewka...

Edit: screena skasowałem. Tu chodziło o wielkość liter, z innym panelem także miałem ten problem i zaraz go sprawdzę.

@Chemikpil Wielkie Dzięki za pomoc i cierpliwość Smile
Edytowane przez kurys dnia 11.02.2011 22:17:02
 
Chemikpil
kurys napisał/a:
@Chemikpil Wielkie Dzięki za pomoc i cierpliwość Smile

Spoko Smile po to tu jestem Smile.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
LG Fan
Wielkie dzięki wspaniała robota. Dotychczas korzystałem z własnego panelu gdzie za każdym razem "ręcznie" wszystko trzeba było zmieniać. Teraz sprawa jest banalnie prosta.
Miałem mały problem z kodowaniem, niby miało być w paczce ISO-8859-2, jednak u mnie coś krzaczyło. Poradziłem sobie w tym przypadku sam.
Drugim problemem były opcje zapowiedź i relacja. Wpisywałem różne teksty i .... kicha. Nie wyświetla u mnie dymków Smile . Dopiero po paru chwilach i głębokiemu przemyśleniu doszedłem do tego, że trzeba w tych polach podawać link do dodatkowej strony. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 
www.secretland.net.pl
Luksi
Wtyczka super, mam jednak problem z kodowaniem przy wrzucaniu obrazków z logiem na serwer. Litera "ó" ulega zamianie na "�l" i robi się problem z wczytaniem obrazka. Wszystkie pozostałe polskie litery są rozpoznawane normalnie. Pozdrawiam.
Edytowane przez krystian1988 dnia 12.03.2011 14:44:27
 
Chemikpil
Dziś jak dobrze pójdzie chcę wrzucić skrypt na github-a, więc sprawdzę i zaktualizuje paczkę, powiedz mi tylko czy masz kodowanie utf-8 czy iso.
Edytowane przez krystian1988 dnia 12.03.2011 15:50:49
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Luksi
Kodowanie w utf-8.
 
Chemikpil
Mi dobrze dodaje logo nawet jeśli drużyna ma w nazwie "ó". Instalowałem na nowo paczkę z pierwszego posta.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Luksi
Paczka zainstalowana ponownie, niestety błąd dalej ten sam. Sprawdzę jeszcze na innym serwerze i dam znać. Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Testowane na drugim serwerze i jeszcze większy "zonk" niż poprzednio - żadnych polskich liter ani przy wczytywaniu plików ani przy wyświetlaniu na stronce. Poszperałem jednak w jaki sposób kodowana jest lokalizacja i znalazłem rozwiązanie. W pliku Polish-utf8.php kodowanie UTF-8 zmieniłem na UTF-8 (bez BOM) lub jak kto woli ANSI as UTF-8 (takie samo jak lokalizacja główna PHP-Fusion). To pozwoliło mi na poprawne wyświetlanie polskich liter na stronce. Pozostał jednak problem z poprawnym ładowaniem plików. Żeby wszystko zaczęło dobrze działać trzeba było jeszcze zmienić kodowanie pliku class.lastAndNextMatch.php również na UTF-8 (bez BOM)
Edytowane przez Luksi dnia 16.03.2011 18:55:04
 
Chemikpil
Luksi napisał/a:
Paczka zainstalowana ponownie, niestety błąd dalej ten sam. Sprawdzę jeszcze na innym serwerze i dam znać. Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Testowane na drugim serwerze i jeszcze większy "zonk" niż poprzednio - żadnych polskich liter ani przy wczytywaniu plików ani przy wyświetlaniu na stronce. Poszperałem jednak w jaki sposób kodowana jest lokalizacja i znalazłem rozwiązanie. W pliku Polish-utf8.php kodowanie UTF-8 zmieniłem na UTF-8 (bez BOM) lub jak kto woli ANSI as UTF-8 (takie samo jak lokalizacja główna PHP-Fusion). To pozwoliło mi na poprawne wyświetlanie polskich liter na stronce. Pozostał jednak problem z poprawnym ładowaniem plików. Żeby wszystko zaczęło dobrze działać trzeba było jeszcze zmienić kodowanie pliku class.lastAndNextMatch.php również na UTF-8 (bez BOM)


Hmm, jak zwykle moja ulubiona kwestia, czytaj kodowanie. Dalej, gdyby nie fakt, że ISO jeszcze musi być brane pod uwagę, świat był by piękniejszy. Paczka zostanie zaktualizowana do wersji 1.2, w której poprawiony zostanie inny wyłapany bug (zakończenie następnego meczu pomimo, że nie został zdefiniowany). Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na sensowną zmianę proszę pisać w tym temacie. Do tego paczka zostanie umieszczona na githubie, ale najprawdopodobniej tylko w wersji UTF-8.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Luksi
Być może prosty select z bazy pól wymaganych do zapisania (type, home, away) i jeśli są NULL to wtedy przycisk "Zakończ mecz" niedostępny - disabled.
 
Chemikpil
Luksi napisał/a:
Być może prosty select z bazy pól wymaganych do zapisania (type, home, away) i jeśli są NULL to wtedy przycisk "Zakończ mecz" niedostępny - disabled.

Spokojnie już mam bug poprawiony Smile i wcale nie potrzebne jest tu żadne dodatkowe zapytanie.
Czekam bardziej na propozycje co można dodać do skryptu.
Pozdrawiam
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Luksi
Zastanawiałem się nad odrębną prezentacją strzelców obu drużyn. Coś na wzór niżej podanego linku:
http://www.90minu...ecz=695348
 
eldzi
Czekam bardziej na propozycje co można dodać do skryptu.


Już Ci kiedyś pisałem na blogu o tym. Fajnie by było możliwość zapisywania w bazie zakończonego meczu a dodawanie nowego pod nowym id, tak aby przechowywać zakończone mecze z linkami do np zapowiedzi. Podejrzewam, że trudne do zrobienia, bo zmienia całkowicie sposób wyciągania z bazy.

edit: Dodaj może jeszcze godzinę rozpoczęcia spotkania, bo tego brakuje. Ja już sobie sam dodałem ale może innym się przyda.
Edytowane przez eldzi dnia 21.03.2011 14:32:38
pozdr
eldzi
 
http://www.wislapulawy.pl
kapsel007
Witam!
Wtyczka bardzo fajna, ale mi dla odmiany nie dodaje herbów drużyn.
 
Luksi
kapsel007 napisał/a:
Witam!
Wtyczka bardzo fajna, ale mi dla odmiany nie dodaje herbów drużyn.


Sprawdź czy na ftp nie masz dodanych żadnych plików z dziwną nazwą. Problem możesz mieć ten sam co ja (nie pokazywało herbu tylko drugi raz nazwę zespołu) i tyczy się to niestety kodowania.
 
Chemikpil
Luksi napisał/a:
kapsel007 napisał/a:
Witam!
Wtyczka bardzo fajna, ale mi dla odmiany nie dodaje herbów drużyn.


Sprawdź czy na ftp nie masz dodanych żadnych plików z dziwną nazwą. Problem możesz mieć ten sam co ja (nie pokazywało herbu tylko drugi raz nazwę zespołu) i tyczy się to niestety kodowania.


Tak to kodowanie, zmień wersje kodową pliku class/class.lastAndNextMatch.php na taką jakiej używasz. Wciąż przymierzam się do wydania wersji 1.2 ale czasu coś brak Sad.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl