ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
liga-mistrzow.cba.pl - strona o rozgrywkach LM
Morix
www.liga-mistrzow...

Moja stronka poświęcona rozgrywkom Ligi Mistrzów. Właśnie została wgrany nowy layout strony (grafiki wykonane przeze mnie ;D). Za niedługo wykupię domenę org.pl lub podobną. Bardzo proszę o ogólną ocenę w skali 0/10 oraz o zagłosowanie w ankiecie (bez logowania) w prawym dolnym rogu strony.

Pozdrawiam ;D
Edytowane przez Morix dnia 11.06.2010 21:19:54
"W życiu piękne są tylko chwile." Wink
Pomogłem? Wciśnij pomogl.jpg ;P
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 21:00:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
eldiablo
Widzę że zostawiłeś jednak szerokość 900px Pfft

Ponieważ masz czarno-złotą kolorystykę strony:

1) tło nie pasuje
2) menu hover nie pasuje
3) img kategorii newsów nie pasują

A nie licząc kolorystyki:

1) stopka po prawej "zgnieciona"
2) Artykuły/2 w menu -> może nazwij odnośnik ta podstawie co będą zawierać, lepiej będzie brzmieć niż "Artykuły 2"
3) regulamin "zgnieciony", dobity do lewej
4) po kliknięciu na "I runda kwalifikacyjna" otwiera w osobnej stronie
5) prawie bądź całkiem pusto w newsach, filmikach, galerii, forum, artykułach,...
6) url w logu w prawym dolnym rogu, zbyteczne i tak ciężko go odczytać

Wnioskując na podstawie Twojego postu że wgrałeś tylko nowy styl a pierwszy post
rochu-adm
09/07/2009 10:58
Witam i zapraszam do rejestracji ;D


Sugeruje że strona od tej daty działała, to pusto i "najlepszych informacji" nima.


A jeżeli strona dopiero teraz ruszyła, to działaj mistrzu, czas ucieka a odwiedzający również.

Co do wyglądu, oprócz podpunktów na początku mego posta, reszta mi się tam podoba Cool
 
http://dropdire.pl
Morix
Aha ok dzięki za tą ocenę, za niedługo zacznę robić poprawki, bo te niektóre błędy co wypisałeś to pojawiły się dopiero po wgraniu nowego layout-u. Co do menu, i innego tła to wszystko zostanie z czasem poprawione, a linki w nawigacji nazwałem chwilowo Wink Jeśli mógłbym spytać to jaki kolor tła byś widział na mojej stronce oraz czy podoba Ci się mój banner?

P.S. Proszę o kolejne ocenki Grin
Edytowane przez Morix dnia 11.06.2010 22:04:26
"W życiu piękne są tylko chwile." Wink
Pomogłem? Wciśnij pomogl.jpg ;P
 
eldiablo
Jakie tło ? Grafitowa czerń, czarne+lekkie paski jaśniejszej czerni, czarne + lekkie złote smugi lub takie cuś -> URL.

czy podoba Ci się mój banner?


Chodzi Ci o dział "zareklamuj nas" ? www.parrocchiando.it/forumparrocchiando/img/emoticons/up/7up.gif
 
http://dropdire.pl
Pieka
Obawiam sie, ze na tym kolega 123321123321 vel Morix zakonczy kariere na tej stronie. Zycze powodzenia.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Geneoo
Stronka związana z Ligą Mistrzów kojarzy mi się ogólnie z kolorem zielonym. Przydałby się jakiś piłkarz - nie da się ukryć. Jakieś piłki w Panelach. Przecież Header z piłkarzami jest tak prosto zrobić, są miliony tapet, grafik z nimi, wystarczy wyciąć, coś przerobić, nic trudnego w sumie. Ten szablon, który ty masz, jest po prostu zwykłą darmówką, do tego niezbyt mile przerobioną.
 
Spaik
Ogólnie ładnie to wszystko się prezentuje lecz rozumiem że z grafika nie masz nic wspólnego. Twój nowy baner wygląda bardzo ale to bardzo prosto. Proponowałbym zmienić kolorystykę strony na zieloną bądź srebrną. I pod to stwórz nowy baner. W banerze umieść puchar ligi mistrzów bądź aktualnej drużyny która podnosi ten puchar. Oczywiście wszystko ładnie wycięte i wkomponowane. Cóż pomysłów jest nieskończenie wiele. Gdy sam nie potrafisz to poproś kogoś aby Ci coś takiego zrobił. Bo aktualny baner nie powala. Mało treści, mało informacji... Pozdrawiam
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl