ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.filmotekaonline.com - Filmy online bez limitu
Joordan
Link: www.filmotekaonline.com
Proszę o ocenę.
Edytowane przez Pieka dnia 21.05.2010 18:05:02
 
www.filmotekaonline.com
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 14:33:33
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chemikpil
Tak przypadkiem wszedłem i co mnie uderzyło to ort na każdej podstronie z filmem.
Szczeguł piszemy przez ó.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Joordan
Ach to taki mały szczegół Smile
 
www.filmotekaonline.com
eldiablo
hehe Albo mam Déjà vu albo już trzeci raz natknąłem się na temat oceny Twojej strony Grin

To jaki repertuar na dziś mamy Smile
Edytowane przez eldiablo dnia 26.05.2010 10:16:08
 
http://dropdire.pl
Joordan
eldiablo napisał/a:
hehe Albo mam Déjà vu albo już trzeci raz natknąłem się na temat oceny Twojej strony Grin

To jaki repertuar na dziś mamy Smile


Zajrzyj i zobacz jaki repertuar mamy na dziś. Tak poza tym oceny jak nie było tak niema Sad
www.filmotekaonli... Oglądaj co chcesz bez limitu
 
www.filmotekaonline.com
eldiablo
Joordan napisał/a:
Tak poza tym oceny jak nie było tak niema Sad


Serwisów tego typu jest masa, tak jak i serwisów bądź for typu warez, więc niczym szczególnym się nie wyróżnia Twoja strona -> lista filmów, wklejony kod filmu z megaupload (lub innego serwisu) + komentarze, podział na kategorie - standard. Jedyną rzeczą jaką się takie serwisy różnią od siebie to theme i ilość wklejonych kodów <embed>.

Co do oceny Twojej stronki, czysto i schludnie, trudno dostrzec zlewanie się tekstu ze sobą czy oczo[cenzura]..ch "kliknij tu", "wejdź tu", "zobacz to" itd itp. Jeżeli Chrome mi nic nie blokuje to + za "nienafaszerowanie" strony reklamami pop-up zaraz po wyświetleniu na stronę. Grin

Jedyne co wedle mojej opinii wymaga poprawy to top... tylko logo po prawej i jakoś tam tak pusto...

BTW: popraw sobie kodowanie podstrony z bramką megavideo

images35.fotosik.pl/153/1fac2b51cf10f75em.jpg
 
http://dropdire.pl
Joordan
eldiablo napisał/a:
Joordan napisał/a:
Tak poza tym oceny jak nie było tak niema Sad


Serwisów tego typu jest masa, tak jak i serwisów bądź for typu warez, więc niczym szczególnym się nie wyróżnia Twoja strona -> lista filmów, wklejony kod filmu z megaupload (lub innego serwisu) + komentarze, podział na kategorie - standard. Jedyną rzeczą jaką się takie serwisy różnią od siebie to theme i ilość wklejonych kodów <embed>.

Co do oceny Twojej stronki, czysto i schludnie, trudno dostrzec zlewanie się tekstu ze sobą czy oczo[cenzura]..ch "kliknij tu", "wejdź tu", "zobacz to" itd itp. Jeżeli Chrome mi nic nie blokuje to + za "nienafaszerowanie" strony reklamami pop-up zaraz po wyświetleniu na stronę. Grin

Jedyne co wedle mojej opinii wymaga poprawy to top... tylko logo po prawej i jakoś tam tak pusto...

BTW: popraw sobie kodowanie podstrony z bramką megavideo

images35.fotosik.pl/153/1fac2b51cf10f75em.jpg



Ta wolna przestrzeń w topie jest na baner reklamowy 750px:100px

Thema będę miał własnego opartego na divach css. Powinno to przyśpieszyć indeksowanie przez wyszukiwarki. Obecny Them opiera się na tabelach Frown

Uważam że dobry serwis tego typu musi być maxymalnie przejrzysty czego więkrzości brakuje. Chodzi mi głównie o możliwość sortowania filmów. Oraz ich rankingi. Zauważyłem też u mojej konkuręcji że prawie na żadnej stronie podobnej do mojej nie ma działu Anime Smile

Na mojej stronie nigdy nie znajdziesz wyskakujących okienek ani ukrytych reklam, jak np. przycisk "pobierz film" który odnosi się do przekierowanie na strone wru Smile
Najbardziej brakuje mi czasu, na wprowadzenie wszystkich moich pomysłów
Edytowane przez Joordan dnia 30.05.2010 03:36:12
www.filmotekaonli... Oglądaj co chcesz bez limitu
 
www.filmotekaonline.com
Mesio
Jak to bez limitu?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl