ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mod Sprzedam-Kupie-Zamienie
issen
Poszukuje modu który umożliwiwł by umieszczenie na stronie ofert, sprzedaży kupna zamiany(na podobizne np anonsów). Coś podobnego jak newsy tylko bardziej zaawansowanego. Żeby oferty po tygodniu się same usówały.
Edytowane przez Pieka dnia 28.02.2007 12:12:10
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 07:45:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shiro
Zobacz ma www.ausimods.net tam jest taki moduł classifieds czy jakoś tak on właśnie do tego służy nawet zdjęcia produktów się da dodawac chyba, jakbys nie znał angielskiego to wyslij mi maila to ci go prześle.
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
scorpio70
a może warto obejrzeć się za sklepem internetowym....są takie darmowe...jak chcesz mogę Ci przesłać skrypt (wsio po Polsku)
 
www.workfit.pl
Dytryk_z_Bern
Insalujesz OsCommmerce i masz spokój... PHP-Fusion to nie do tego raczej...
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
only79
shiroxxx napisał/a:
Zobacz ma www.ausimods.net tam jest taki moduł classifieds czy jakoś tak on właśnie do tego służy nawet zdjęcia produktów się da dodawac chyba, jakbys nie znał angielskiego to wyslij mi maila to ci go prześle.


Chyba nie mogę znaleźć na podanej stronie, a bardzo mnie interesuje taki mod.. mogłbyś pomóc i go gdzieś zamieścić? Dzieki i pozdrawiam
 
Shiro
Teraz jego strona to http://www.ausimo... i jest tam po rejestracji i zalogowaniu w dziale downloads. Nawet oscommmerce przerobiony na współprace z fusionem a tu zamieszczam ci classifieds (Nie testowałem tej wersji).
Shiro dodał/a następującą plik:
ALPHA3_classifieds_panel[441].zip [51.92kB / 591 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 28.02.2007 12:11:48
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
lolek1
Shiro napisał/a:
Zobacz ma www.ausimods.net tam jest taki moduł classifieds czy jakoś tak on właśnie do tego służy nawet zdjęcia produktów się da dodawac chyba, jakbys nie znał angielskiego to wyslij mi maila to ci go prześle.


Jak można tam ściągnąć ten moduł, zalogowałem się ale jakoś nie mogę, proszę o pomoc.
 
Pieka
lolek1 napisał/a:
Shiro napisał/a:
Zobacz ma www.ausimods.net tam jest taki moduł classifieds czy jakoś tak on właśnie do tego służy nawet zdjęcia produktów się da dodawac chyba, jakbys nie znał angielskiego to wyslij mi maila to ci go prześle.


Jak można tam ściągnąć ten moduł, zalogowałem się ale jakoś nie mogę, proszę o pomoc.


Przeciez masz powyzej jako zalacznik!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lolek1
A faktycznie, nie zauważyłem.
Mam pytanie jak to zainstalować, czy jako nową wtyczkę bo jeśli tak to po przesłaniu plików na serwer wchodząc w zarządzanie wtyczkami nad oknem Wtyczki widnieje taki błąd


Warning: include(../infusions/classifieds_panel/locale/English.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/user/public_html/www/infusions/ALPHA3_classifieds_panel[441]/infusion.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../infusions/classifieds_panel/locale/English.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/user/public_html/www/infusions/ALPHA3_classifieds_panel[441]/infusion.php on line 18


Co mam dalej zrobić ??
 
Pieka
Zmienic nazwe tego panela na taka: classifieds_panel.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lolek1
Teraz zainstalowało poprawnie. Czy jest do tego jakiś polski opis działania ???
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
 
Pieka
lolek1 napisał/a:
Teraz zainstalowało poprawnie. Czy jest do tego jakiś polski opis działania ???
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam



Po glowie mi chodzi, ze Shaolin miala to tlumaczyc, ale nie jestem pewny..
Zobacz tez cos takiego:
INF-Mini Market

Mini Market pozwala użytkownikom na sprzedanie swoich artykułów po cenie najwyższej licytacji.
Administracja (kasowanie sprzedanych lub niedozwolonych artykułów) następuje z widoku listy artykułów.
r6; Oferta wzrasta po prostu po dodaniu nowej oferty przez tego samego użytkownika.
r6; Wejście do licytacji i dodawania nowych artykułów przez link "Pregląd Mini Marketu" w panelu.
r6; Artykułu można edytować i usuwać, ale dokonać tego może osoba, któa je dodała lub administrator.
Licencja: GNU/GPL Autor: Peter Bruggink (IceMania) Wersja: v1.1
Dodano: 30.06.06 Pobrań: 110 Pobierz (7.31KCool


Znajdziesz to w Laboratorium.
Edytowane przez Pieka dnia 09.03.2007 18:26:51
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lolek1
Dzięki bardzo Pieka za wszystkie informacje. Znalazłem tego infusiona i działa super.
Mam jeszcze pytanie, jak zrobić aby zainstalowany infusion znajdował sie tylko na jakiejś podstronie a na głównej umieścił bym odnośnik w nawigacji a drugie pytanie to czy można zainstalować 3 razy ten moduł np zmieniając jego nazwę na marketplace_panel 1, marketplace_panel 2 itp aby podczas przesyłania na serwer nie nadpisało poprzedniego pliku.
Mam nadzieje że to nie są głupie pytania. Dzięki.
Pozdrawiam
 
Pieka
lolek1 napisał/a:
Dzięki bardzo Pieka za wszystkie informacje. Znalazłem tego infusiona i działa super.
Mam jeszcze pytanie, jak zrobić aby zainstalowany infusion znajdował sie tylko na jakiejś podstronie a na głównej umieścił bym odnośnik w nawigacji a drugie pytanie to czy można zainstalować 3 razy ten moduł np zmieniając jego nazwę na marketplace_panel 1, marketplace_panel 2 itp aby podczas przesyłania na serwer nie nadpisało poprzedniego pliku.
Mam nadzieje że to nie są głupie pytania. Dzięki.
Pozdrawiam



1. W ten sposob dziala wiekszosc wtyczek.
2. Nie, tak sie nie da ze wzgledu na to, ze korzysta z bazy i za kazdym razem nadpisalbys tabele.
Mozesz to zrobic poprzez klonowanie, ktore jest juz opisane na forum.
Cos takiego mozna zrobic tylko dla panela, ktory wylacznie "wyswietla" dane pobierane z bazy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lolek1
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Chciałbym wprowadzić małe zmainy odnośnie jego działania.
1.Czy można zrobić tak aby tutuły ofert albo ilośc ofert były widoczne dla wszystkich a udział w licytacji tylko dla użytkowników??
2. I czy można zamienić odnośnik w aukcji "Licytuj" na "kontakt"(zmienić nazwę to wiem jak) aby prowadził do profilu użytkownika??
3. I czy można wystawianie ofert ograniczyć czasowo przez admina np że będą wyświetlane przez 12 dni ?

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 
sbuczkowski
Pieka napisał/a:
Zmienic nazwe tego panela na taka: classifieds_panel.


Ale co trzeba dokładnie zmienić i gdzie? Bo ja już po wejściu do infusion mam takie błedy nad panelem "wtyczki".


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Piliniak
to chyba wina tego ze nie jest to przystosowane do noweg ophp-fusion. mam to samo...
 
szablonyallegro.net
zofia_g
Witam Smile) panowie pobralem wlasnie tego moda Wink) i wszystko og gdyby nie bład podczas dodawania nowych kategorii jak i subkategori Duplicate entry '0' for key 1The category was succesfully created ;/ pomoże ktoś z tym problemem? nie chciałem zasmiecac forum dlatego pisze tutaj Smile) serdecznie pozdrawiam :]
 
przerabiarka
Hehe
Każdemu wyświetla się inny błąd. Mi też.
Wszystko ładnie mi zainstalowało, dodałem kategorię, wchodzę w dodanie ogłoszenia i tu pojawia się błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wszystkie pola wypełnione.
Co trzeba zrobić? Proszę o pomoc.


A ja prosze o stosowanie zasad pisowni oraz odpowiednich tagow./Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 20.01.2008 14:18:28
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ściągnij sobie moda ze strony autorskie należy się zarejestrować dostaniesz za to 100gold punktów, a tyle on kosztuje, wersja wstawiona tutaj ma błędne tabele w pliku infusion.php jest przypisany klucz, ale brak jego wartości startowej, bądż auto_increment. Przynajmiej te komunikaty znikną.
Jest też na mojej stronie w downloads zmodyfikowany, Ty jednak nie kwalifikujesz się do udostępnienia.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl