ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Profile Zawodników (competitors_list_panel)
sl0niu
Witam,
Bardzo bym prosił o wykonanie modułu (wtyczki) Profile Zawodników. Chciałbym, aby byłaby możliwość w panelu administracyjnym dodawania zawodników do bazy, a przy każdym profilu zawodnika takie informacje jak: Imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, pozycja (wybierana z listy Select), pole Wychowanek (z informacją jakiego klubu wychowankiem jest dany zawodnik) oraz Poprzedni klub i oczywiście zdjęcie zawodnika. Profile poszczególnych piłkarzy pod adresem np. pilkarze.php?id=1.

Taki właśnie moduł mam na swojej stronie postawionej na jPortalu. Obecnie jestem w trakcie przenoszenia całego serwisu na PF, stąd prośba o taki mod. Na pewno prościej byłoby przerobić go pod fusiona, ale sam nie dam sobie z tym rady, ponieważ nie znam struktury kodowej PF.

Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam!
Edytowane przez Pieka dnia 16.04.2010 20:34:25
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 13:33:33
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Szukamy, szukamy: http://www.php-fu...p;chars=50
Edytowane przez Pieka dnia 16.04.2010 20:31:31
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kefirek
W załączniku daje wtyczkę instalujesz jak normalny infusions, dodajesz zawodników i włączasz panel competitors_list_panel.

Przykład działania na http://www.fusion...l/news.php panel o nazwie Kadra - spis zawodników
kefirek dodał/a następującą plik:
competitors_list_panel.zip [87.22kB / 882 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 04.08.2011 13:08:05
 
sl0niu
Chyba o to właśnie mi chodziło :)

Tylko mam pewien problem, w Panelu Admina (Wtyczki/Kadra) mam następujący komunikat:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i nie mogę dodać kadry...
 
kefirek
Poprawiłem załącznik dałem nowe pliki zamień pliki odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz i będzie działać


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 16.04 - 21:03
 
sl0niu
Wielkie dzięki, o to chodziło Smile

A czy mógłbyś dodać jeszcze pole "Pozycja" (wybierana z rozwijanej listy)?

I czy da się zobaczyć każdego zawodnika z osobna? (tak jak na mojej stronie http://www.kolbus.../kadra.php)
Edytowane przez Pieka dnia 16.04.2010 21:01:50
 
bialy13
Wtyczka prezentuje się ciekawie, lecz mam z nią problem. Poniżej przedstawiam w czym rzecz.
Wrzucam wszystko na serwer do kat.'infusions'. Instaluje.

Pierwszy problem pojawia się tutaj, kiedy chcę wejść do wtyczki w "Początku panelu administratora" nie widzę NAZWY wtyczki (rys. 2).

Mimo iż nie widać nazwy da się kliknąć i wejść w administracje wtyczki.
Tu problem kolejny.
Nic nie widać! Mogę dodawać jakieś przykładowe nazwy (rys. 1) ale już edytować ani usuwać się NIE DA.

rys. 2
czarni.na15.pl/competitors_list_panel_2.jpg
rys. 1
czarni.na15.pl/competitors_list_panel_1.jpg

Wiadomość doklejona:
I jak pomoże ktoś z tym?
Edytowane przez bialy13 dnia 31.05.2010 07:43:43
http-czarni.png
 
www.czarni.eu
Borek99
sl0niu napisał/a:
Wielkie dzięki, o to chodziło Smile

A czy mógłbyś dodać jeszcze pole "Pozycja" (wybierana z rozwijanej listy)?

I czy da się zobaczyć każdego zawodnika z osobna? (tak jak na mojej stronie http://www.kolbus.../kadra.php)


Ponawiam prośbę oraz mam takie zapytanie odnośnie tego, że po zapisaniu zawodnika, chcę edytować dane i nie zmieniają się.
Jedyne co można to pole nazwa.


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - foxi89 26.07 - 13:06
 
www.ogienwszopie.boo.pl
taz_org
Wtyczka działa bardzo ładnie, ale mam pewien problem. Próbuję przerobić to pod swoje potrzeby, ale nie mogę sobie z tym poradzić.

Zamiast wagi, wzrostu i daty urodzin chcę zrobić stopień, przeszkolenie, kontakt oraz chciałbym, aby zdjęcie zajmowało większą część tabelki (teraz jest 1/3 szerokości tabeli). Z góry ustalone jakie wartości należy wpisać w tych polach. Podpowie mi ktoś, jak to można przerobić?
 
dominho
Witam, a czy jest możliwość, przerobienie tego tak, aby, gdy wybieram kadrę wyświetlała się lista zawodników, a po kliknięciu na jedno z nazwisk, można przejść do profilu tego zawodnika?
 
cristo
Witam mam tą wtyczkę zainstalowaną PF v7.02.03 i wszystko jest w porządku z wyjątkiem dziennika błędów, a mianowicie pokazuje takie coś:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie wiem o co chodzi z ta zmienną bo się nie znam na php.
Oto kod linii odpowiedzialnych za błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I kod całego pliku competitors_list.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
 
kefirek
Załącznik poprawiłem. Zamień plik z załącznika competitors_list_admin.php na nowy.
Edytowane przez Pieka dnia 04.08.2011 14:28:07
 
cristo
Teraz mam problem z edycją wpisów nie mogę zmienić danych jak zostały już raz dodane. Co jest nie tak-?

EDIT:
Druga sprawa po usunięciu zawodnika, jego zdjęcia z katalogu images na serwerze pozostają.
Edytowane przez cristo dnia 12.08.2011 13:28:58
 
damiano003
Witam wtyczka świetna sprawa, jednakże brakuje w niej pozycji na jakiej gra piłkarz, oraz krótka wzmianka o piłkarzu, jest tylko były klub.

Pozdro 600.
Edytowane przez Drecha dnia 14.08.2011 20:31:15
 
reddevil-85
Witam,

jak ułożyć zapytanie w pliku zobacz.php

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


aby wyświetlał mi tylko dane jednego zawodnika, a nie całą listę graczy z wybranej drużyny.

Jednak udało się, wykorzystując zmienną

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez reddevil-85 dnia 27.03.2012 23:20:12
 
galon6
Mam pytanie....czy po rozpakowaniu competitors_list_panel.zip i wejściu w folder wrzucamy na serwer po kolei wszystko co tam jest czy jest jakiś inny sposob
 
jan111to
Witam!

Po dodaniu obrazka do zawodnika on się nie wyświetla. Co może być przyczyną?


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 28.06.2012 16:52
 
reddevil-85
Witam,

zmodyfikowałem trochę pliki competitors_list_panel, aby dostosować wygląd do potrzeb strony. Stworzyłem kod, w którym pobierane są dane zgodnie z zamiarem.
Chciałbym jeszcze dodać modyfikację, aby wiersze tabeli naprzemienne miały kolory. Trudziłem się z różnymi skryptami z sieci, jednak obeszło się bez końcowego efektu. Proszę o pomoc.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 27.09.2012 18:18
 
rafalgt
Witam.
Wtyczka działa poprawnie. Może ktoś potrafi ją upiększyć i zrobić tak, aby po wejściu w zespół zawodnicy http://kibole.wro... byli zwinięci a dopiero po kliknięciu na zawodnika rozwijała by się ta tabelka?
Edytowane przez rafalgt dnia 15.10.2018 15:29:01
 
https://www.facebook.com/telewizory
mamil93
Witam.
Na początku dodam, że jestem początkujący w php i mam problem z wtyczką. Chodzi o to, że po wgraniu tego nie tworzy mi się w mysql żadna tabelka związana z zawodnikami przez co na stronie wywala błąd. Czy jest ktoś w stanie pomóc?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl