ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Manset News Panel (manset_slider_panel)
DJKondziu
Gismo_PL napisał/a:
Po prawej stronie wyświetlają się miniaturki kategorii news'ów a skoro ich nie widać tzn, że nie przypisałeś kolejnym news'om odpowiedniej kategorii. Jeśli chodzi o odnośnik to również zauważyłem brak jego działania, ale wystarczy porównać kod odnośnika do kodu linka: Czytaj więcej i troszkę go zmienić Wink.


1) W takim razie jak zrobić, aby miniaturki po prawo były miniaturkami tych samych obrazków?

2) Próbowałem już zamieniać w kodzie "fragment" na "readmore" jednak coś mi nie wychodzi ;/

Ponownie proszę o pomoc Smile
Pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 16:21:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Gismo_PL
Kod z linii ~44 o treści:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

 
http://fsong.pl
DJKondziu
Obrazki OK - wielkie dzięki !! :)

Jeszcze tylko proszę o pomoc ze zmianą ścieżki, próbowałem już zmienić

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


jednak wyrzuca mi wtedy błąd :(
Edytowane przez DJKondziu dnia 03.03.2010 18:51:02
 
Gismo_PL
O jakiej treści jest to błąd?
Proszę konkrety.

Wiadomość doklejona:
Kod linkowego tytułu news'a powinien wyglądać następująco:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Gismo_PL dnia 03.03.2010 19:02:22
 
http://fsong.pl
DJKondziu
Gismo_PL napisał/a:
O jakiej treści jest to błąd?
Proszę konkrety.

Wiadomość doklejona:
Kod linkowego tytułu news'a powinien wyglądać następująco:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wstawiając dokładnie taki sam kod, jaki podałeś przed chwilą wyskakuje następujący komunikat:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Dodatkowo rozjeżdża się cały panel.
 
Gismo_PL
Coś widocznie namieszałeś podczas edycji pliku ponieważ ten kod sprawdziłem u siebie i wszystko działa jak należy. Podaj adres strony, na której występują te komplikacje.
 
http://fsong.pl
kaszub1136
Ja mam taki problem że jak dodaje niusa to po kliknięci na "save news" jest napisane "News Item added" i newsa nigdzie nie ma. Co zrobić?
Edytowane przez Pieka dnia 04.03.2010 20:43:43
 
Gismo_PL
A czy normalnie news jest wyświetlany, bo jeśli nie to być może brak daty rozpoczęcia wyświetlania news'a jest Twoim problemem Pfft.
 
http://fsong.pl
kaszub1136
Nie wiem czy się na początku wyświetlały bo od razu to wrzuciłem. Wpisuje całego newsa\. Wybieram datę rozpoczęcia i to i tak nic nie daje.
Edytowane przez Pieka dnia 05.03.2010 18:31:46
 
race3464
Witam.Czy mógłby mi ktoś pomóc w zmianie ścieżki dostępu do obrazków.Chodzi mi oto żeby zamiast wrzucać obrazki do folderu news_cats chcę aby obrazki były wybierane z folderu news a nie news_cats.

Z góry dziękuje za pomoc.
 
oronsko
race3464 napisał/a:
Witam.Czy mógłby mi ktoś pomóc w zmianie ścieżki dostępu do obrazków.Chodzi mi oto żeby zamiast wrzucać obrazki do folderu news_cats chcę aby obrazki były wybierane z folderu news a nie news_cats.

Z góry dziękuje za pomoc.


Hmm... u mnie jest tak, że dodawane obrazki powinny znajdować się w katalogu images/news. Jeśli u Ciebie jest inaczej, sprawdź sobie linie 191-193 i 216 w pliku aministration/news.php.

Powinny wyglądać tak:
191-193
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

216
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jeśli się mylę to sorry i niech ktoś mnie poprawi :)
Edytowane przez oronsko dnia 15.03.2010 22:42:29
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
race3464
Teraz jest wszystko ok.
Dzięki za pomoc.
 
Spaik
A ja mam pytanie odnośnie tego panelu. Czy jest może taka możliwość aby newsy które są wyświetlane w tym panelu nie były wyświetlane pod nim? Czyli pierwsze 5 newsów w tym panelu a starsze poniżej. I po dodaniu kolejnego newsa stary automatycznie wyskakuje z panelu i pojawia się pod nim. Czy jest taka możliwość aby to jakoś zrobić?
 
DJKondziu
A jak zrobić, aby w panelach po prawej zamiast tytułu newsa był fragment jego treści?

Próbowałem w linii ~44, we fragmencie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamieniać news_subject na news_news ale wyskakują błędy :/ Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Konrad
Edytowane przez Pieka dnia 16.03.2010 19:59:16
 
radomoaza
dezmontnikus napisał/a:
Czemu zdjęcie wyświetla się pod nazwą newsa a nie w panelu?

images44.fotosik.pl/266/792b553aee911705med.jpg


Podbijam, mam ten sam problem. Ktoś wie co może być nie tak?
 
oronsko
DJKondziu napisał/a:
A jak zrobić, aby w panelach po prawej zamiast tytułu newsa był fragment jego treści?

Próbowałem w linii ~44, we fragmencie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamieniać news_subject na news_news ale wyskakują błędy :/ Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Konrad


Eh... nie wiem dokładnie która to powinna być linia, bo w swoim panelu wprowadziłem już kilka modyfikacji...

Zobacz mój kod, który wstawia tytuł i kawałek treści newsa - wstaw w odpowiednim miejscu w swoim panelu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Natomiast jeśli chodzi o problem @dezmontnikus i @radomoaza, myślę, że w złym miejscu dodaliście obrazek.
Grafika, która ma pojawiać się w tym panelu powinna być dodana z pola wyboru w górnej części PA->newsy. Z tego co tu widzę, dodaliście grafikę do samego newsa. Jeśli to efekt zamierzony, to należałoby wstawić w kod panela jakąś funkcję, która rozpoznaje obrazki i blokuje wyświetlanie w tej jego części.
Niestety takowej nie potrafię stworzyć :( Rozwiązałem ten problem przez wstawienie wielu spacji przed obrazkiem ;)

Spaik napisał:
A ja mam pytanie odnośnie tego panelu. Czy jest może taka możliwość aby newsy które są wyświetlane w tym panelu nie były wyświetlane pod nim? Czyli pierwsze 5 newsów w tym panelu a starsze poniżej. I po dodaniu kolejnego newsa stary automatycznie wyskakuje z panelu i pojawia się pod nim. Czy jest taka możliwość aby to jakoś zrobić?


Przyłączam się do pytania.
Edytowane przez oronsko dnia 17.03.2010 20:06:21
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
DJKondziu
oronsko napisał/a:

Eh... nie wiem dokładnie która to powinna być linia, bo w swoim panelu wprowadziłem już kilka modyfikacji...

Zobacz mój kod, który wstawia tytuł i kawałek treści newsa - wstaw w odpowiednim miejscu w swoim panelu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Niestety, choć faktycznie wyświetlają się pierwsze litery tekstu to newsy dziwnie się deformują na całej stronie, więc coś tu nie współgra. Pominąłem początek tj.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

bo znajduje się już na początku linii.

Spaik napisał:
A ja mam pytanie odnośnie tego panelu. Czy jest może taka możliwość aby newsy które są wyświetlane w tym panelu nie były wyświetlane pod nim? Czyli pierwsze 5 newsów w tym panelu a starsze poniżej. I po dodaniu kolejnego newsa stary automatycznie wyskakuje z panelu i pojawia się pod nim. Czy jest taka możliwość aby to jakoś zrobić?


Również dołączam się do prośby.

Pozdrawiam
Konrad
 
oronsko
DJKondziu napisał/a:


Niestety, choć faktycznie wyświetlają się pierwsze litery tekstu to newsy dziwnie się deformują na całej stronie, więc coś tu nie współgra. Pominąłem początek tj.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

bo znajduje się już na początku linii.



Pokaż screen'a z deformacjami...
Jak pisałem, dokonałem kilku modyfikacji. Hmm... chociaż ten kawałek kodu nie ma prawa nic deformować... chyba, że Ty też dokonałeś innych zmian.
Daj obrazek z podglądem lub daj linka :)
Coś poradzimy ;)

Tak BTW:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

w języku php, odpowiada za "drukowanie" na ekranie, czyli wywołuje na ekran to co jest w jego znacznikach. Tak w skrócie ;)
Edytowane przez oronsko dnia 18.03.2010 11:38:10
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
DJKondziu
Hmm... Poprawiłem trochę i wycentrowałem san temat newsa i doszedłem do wniosku, że jednak tak może zostać Smile Ale i tak dziękuję za pomoc Smile

Natomiast interesuje mnie to co napisał kolega Spaik i z niecierpliwością czekam na na czyjąś odpowiedź Smile

Pozdrawiam
Konrad
Edytowane przez Pieka dnia 18.03.2010 14:01:40
 
Rafi45
Spaik i DJKondziu

Nieśli nie chcecie aby newsy wyświetlały się pod tym panelem, zróbcie dodatkową stronę z dowolną treścią (byle jaką) i zapiszcie link do tej nowo dodanej podstrony ustawcie w PA > Zarządzanie Stroną > Główne Ustawienia jako stronę główną.

Ja tak zrobiłem i Działa
Pozdrawiam Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl