ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mod - Premiery
JazOOn
Napewno wiele osób chce prowadzić na swojej stronie dział Premier.

Otóż stworzyłem moduł umożliwiający to.
Po instalacji moduł zawiera:
- zarządzanie kategoriami Premier (tj. dodawanie, edycja, kasowanie - dowolna ilość kategorii - np. Premiery Gier, Filmów, itp.)
- zarządzanie Premierami (tj. dodawanie, edycja, kasowanie): opis oraz pełna treść z buttonami html.
- wyświetlanie kategorii (widoczność publiczna, dla zarejestrowanych lub wybranej grupy użytkowników)
- osobna funkcja wyświetlania Premier
- możliwość komentowania Premiery
- możliwość oceny Premiery
- licznik Premier
- licznik Czytań
- licznik Komentarzy
- dodatkowe panele statyczne (5 najnowszych Premier oraz 5 najczęściej czytanych premier załączone w modyfikacji.
- dodatkowe panele animowane (10 najnowszych Premier oraz 10 najczęściej czytanych premier załączone w modyfikacji.
- własne pliki językowe
- szczegółową instrukcję instalacji.

Moduł ten działa z wersjami 6.00.1xx oraz 6.00.2xx.


Moduł ten dostępny jest w Laboratorium Modułów w podkategorii Mods & Infusions v.6.00.1xx (modyfikacja działa także z wersją 6.00.2xx).

Najprościej znaleźć go przez wyszukiwarkę w Laboratorium - wpisać premiery i zaznaczyć wyszukiwanie w Download.

W przypadku jakichś problemów z tym modem, proszę o zgłaszanie ich w tym Temacie. Liczę także na Wasze opinie.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 16:03:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Wooya
Pobierznie przejzalem i... to przecie zmodyfikowane newsy! Grin
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
JazOOn
Wooya napisał/a:
Pobierznie przejzalem i... to przecie zmodyfikowane newsy! Grin


i tu się mylisz Smile bo formą wyjściową były gry online, których formą wyjściową były artykuły Smile

zresztą czy to ważne? ważne że niezależnie względem wszystkiego możesz sobie premiery prowadzić Grin
 
Shiro
Świetny Moduł. Można łatwo zmienic i dostosować premiery do innych zastosowań. Dzięki
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
JazOOn
w związku z wypuszczeniem PhpFusion w wersji 6.00.300 pragne poinformować że Mod- Premiery współdziała bezbłędnie również z wersją 6.00.300.
 
hajle
Fajny Mod premiera ale nie obeszło się bez problemu a mianowice mam taki problem:

Instalacja Premiery pomyślna.
Użytkowanie przez SuperAdmininstratora pomyślne
I tu własnie się zaczyna się problem a mianowicie gdy daje prawa Administratorą do zarządzania działem Premiera OK jeszcze działa ale gdy administrator próbuje się dostać do panelu premiery by dodać coś to po kliknięciu na premiery w panelu wywala go na strone główną.

Co jest tego przyczyną ? Co musze pozmienac by usunąć ten bład ?
 
www.maria-now.go.pl
Pieka
hajle napisał/a:
Fajny Mod premiera ale nie obeszło się bez problemu a mianowice mam taki problem:

Instalacja Premiery pomyślna.
Użytkowanie przez SuperAdmininstratora pomyślne
I tu własnie się zaczyna się problem a mianowicie gdy daje prawa Administratorą do zarządzania działem Premiera OK jeszcze działa ale gdy administrator próbuje się dostać do panelu premiery by dodać coś to po kliknięciu na premiery w panelu wywala go na strone główną.

Co jest tego przyczyną ? Co musze pozmienac by usunąć ten bład ?


Musisz administratorowi nadac uprawnienia wymienione w pliku premier lub w tymze pliku zmienic je na takie, jakie posiada administrator.
A mowiac najprosciej, to wystarczy jak nadasz temu adminowi prawa do artykulow i ich kategorii.
Niestety JazOOn zapomnial zmienic te uprawnienia na inne np. Pr.
Edytowane przez Pieka dnia 23.02.2006 00:30:13
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
hajle
Ok dzięki już to jest zrobione mój błąd polegał na tym że adminowi nadałem tylko dostęp Premiery i Premiery(Kategorie) a nie dałem dostępu do Artykułów.

MOD Premiery:
których formą wyjściową były artykuły


Już po tym pownienem się kurde domyślić skoro premiery są modyfikowanymi artykułami to też panele artykułów musze udostępnić administratorowi żeby mogł coś w premierach działać.

Dzięki Pieka za wyprostowanie.
Edytowane przez hajle dnia 23.02.2006 01:58:03
 
www.maria-now.go.pl
JazOOn
hajle napisał/a:
Ok dzięki już to jest zrobione mój błąd polegał na tym że adminowi nadałem tylko dostęp Premiery i Premiery(Kategorie) a nie dałem dostępu do Artykułów.

MOD Premiery:
których formą wyjściową były artykuły


Już po tym pownienem się kurde domyślić skoro premiery są modyfikowanymi artykułami to też panele artykułów musze udostępnić administratorowi żeby mogł coś w premierach działać.

Dzięki Pieka za wyprostowanie.


możesz wyedytować bezpośrednio w bazie przez phpmyadmin - prawa dostepu - nadaj premierą osobny np. PR (jak radził pieka) i zapisz, potem na spokojnie możesz dodawać prawa tylko dla Premier...

faktycznie o tym zapomniałem Smile nie ze celowo Smile ale pisze wszystko i sprawdzam z poziomu SA
 
Socjolozka
Pousuwałam ręcznie pliki moda Premiery z katalogów i z bazy, ale nadal w Panelu Administracyjnym mam trzy ikonki związane z tym modem, a mianowicie "Premiery" i dwa razy "Premiery(Kategorie)", jak się ich pozbyć?
 
JazOOn
phpmyadmin - wejdz w swoją baze i w zakładce administration Smile możesz to usunąć
 
daros
jazoon a pod 6.01.3 dzialalo by??
 
www.et.kantyna.info
JazOOn
daros napisał/a:
jazoon a pod 6.01.3 dzialalo by??


nie sprawdzałem jeszcze ale myśle że tak. możesz spróbować to wgrać. w razie jakby nie działało - jak wróce z urlopu to opracuje wersje dla 6.01.xSmile
 
daros
no nie dziala a da sie ten mod odinstalowac jakos??
 
www.et.kantyna.info
Socjolozka
JazOOn napisał/a:
phpmyadmin - wejdz w swoją baze i w zakładce administration Smile możesz to usunąć


Pomogło, bardzo dziękuję za pomoc Smile
 
JazOOn
daros napisał/a:
no nie dziala a da sie ten mod odinstalowac jakos??


po prostu go skasuj - jak wróce z urlopu to napiszę wersję działającą pod nowego fusiona.
 
qba88
Mam pytanie a zarazem gorącą prośbę.. czy dało by sie przerobić ten mod, tak aby w panelu admina można by dodawać link do obrazka (gry czy filmu), oraz osobne pole do daty premiery, które to potem byłyby wyświetlane w panelu najnowszych premier na głównej stronie? Proszę o odpowiedź.
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl