ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mobilna wersja strony (WAP)
Jaguar
Wszystko fajnie, tylko ja widzę dwa "problemy":

1) Newsy, które są np. tylko dla użytkowników czy poszczególnej grupy użytkowników w wersji mobilnej są dostępne dla wszystkich.


2) W wersji mobilnej nie widać komentarzy pod newsami Sad
Edytowane przez Jaguar dnia 04.09.2011 17:01:05
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 15:06:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
damiansd4hide3
Niestety nie da się pisać odpowiedzi na forum, da sie je tylko oglądać. Jak zrobić aby można było pisać?

Pytanie dodatkowe. Chciałbym aby wchodząc na wersje mobilną było możliwe z adresu np m.twojastrona.pl zamiast twojastrona.pl/wap/
Jak to zrobic aby wszystko działało bez zastrzeżeń?
 
Konto ukryte
Ale czy w dzisiejszych czasach jest to potrzebne? Mając smartfony, tablety itp. Oraz w większości operatorów darmowy Internet, albo darmowe pakiety Np. 2GB? Czy warto tracić, jakość itp.? Kiedyś, wiadomo jak to było Nokia 3210, albo pierwsze z WAP?. Ale w dobie dzisiejszej technologii wydaje mi się, że jest to zbędne. Smile
 
damiansd4hide3
Siedziałem ostatnio na smartfonie na WiFi, internet około 4 mb/s to mimo to strona ładowała sie ponad 2 min i scinało. Na telefony lepiej jak strona jest odelżona i szybko mozna coś sprawdzic.
 
Konto ukryte
Ciężko mi powiedzieć, iż ja korzystam także i z tableta czy też smartfona, mam pakiet 4GB miesięcznie w telefonie, i mi śmiga wszystko ok. A moje strony są załadowane grafika i dużą ilością ładujących się dodatków, ale szybko chodzi i bez problemów korzystam także z PA.
 
skawa90
Witajcie Panowie!

Ostatnie zainstalowałem sobie ten skrypt (pobrałem bezpośrednio, najnowszą wersję stąd http://thenoam.co...cat_id=2). Ogólnie wszystko super. Tylko mam dwie kwestie.

Nie wie ktoś jak dodać do newsów komentarze wraz z polem do dodawania komentarzy?

I drugie moje pytanie, jak wykonać automatyczne przekierowanie. Tak aby telefon po wpisaniu adresu strony, od razu przechodził na wersję mobilną, bez konieczności manualnego wpisywania /wap

Pozdrawiam!
skawa90 dodał/a następującą plik:
xhtml_mobile_mod_62v702.zip [88.18kB / 478 Pobrane]
 
gladbach.pl
DJPromo
Tutaj masz linka do strony gdzie wybierasz sobie plik który Ci pasuję trzeba to potem dodać do strony http://detectmobi...wsers.com/
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
skawa90
Świetnie! Dzięki wielkie! Smile A poradziłby ktoś coś na dodanie komentarzy do newsów ? Smile Byłby naprawdę bardzo wdzięczny... Smile Ja niestety nie znam się na tym ...
Edytowane przez bogdan dnia 31.08.2013 07:16:20
 
gladbach.pl
bogdan
Cześć.
Może nich kolega najpierw postara się o zdjęcie stempla. "Złamana licencja".
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
skawa90
Witam

Po zmianie layoutu stopka już jest, także myślę że z licencją nie mam już problemu. Smile

Mam nadzieję, że ktoś z ludzi dobrej woli byłby wstanie mi pomóc z tym modułem WAP. Chodzi mi o dodanie komentarzy i pola do ich dodawania w newsach, oraz aby w newsach wyświetlały się obrazki. Dałby radę ktoś coś takiego "wyczarować"?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję! Smile


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 23.11.2013 20:41

Edytowane przez bogdan dnia 23.11.2013 11:51:12
 
gladbach.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl