ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Rejestracja użytkownika
dervis
Mam problem z rejestracją uzytkowników przez e-mail. Gość rejestruje się na mojej stronie-dostaje e-mail potwierdzający rejestrację. I tu zaczyna sie problem. Kiedy próbuje potwierdzić rejestrację kilkając na link zwrotny to strona /index.php/register.php wariuje (nie otwiera się). Cały serwis działa poprawnie z wyjątkiem tego...szczegółu. Proszę o pomoc.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 11:04:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
dervis napisał/a:
Mam problem z rejestracją uzytkowników przez e-mail. Gość rejestruje się na mojej stronie-dostaje e-mail potwierdzający rejestrację. I tu zaczyna sie problem. Kiedy próbuje potwierdzić rejestrację kilkając na link zwrotny to strona /index.php/register.php wariuje (nie otwiera się). Cały serwis działa poprawnie z wyjątkiem tego...szczegółu. Proszę o pomoc.


To moze wpiszesz w Ustawienia Glowne poprawny adres swojej strony?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
hulahop
Witam!

Mam problem z rejestracją uzytkowników przez e-mail. Gość rejestruje się na mojej stronie-dostaje e-mail potwierdzający rejestrację. I tu zaczyna sie problem. Kiedy próbuje potwierdzić rejestrację kilkając na link zwrotny to strona /index.php/register.php wariuje (nie otwiera się). Cały serwis działa poprawnie z wyjątkiem tego...szczegółu.


Mam dokałdnie ten sam problem co dervis z małą różnicą.
Otóż strona wariuje, ale inaczej. Otwiera sie, ale jakby bez skrórki. Pojawiają sie jedynie niebieskie linki działów, news, tekst rejestarcji i tło. Nie ma banera, wiadomości powitalnej. Typowa "kasznka"
Użytkownik może się zarejestrować, ale widzi ową "kaszankę" i nie moze edytować swojego profilu.


Sprawdziłem adres strony w Ustawiniach Głównych i jest poprawny.
Moge zrezygnować z funkcji potwierdzania rejestarcji emailem (tu rejestracja jest możliwa i wszystko gra), ale wtedy z linkiem zwrotnym w przypomnieniu hasła są takie same problemy jak przy rejestracji.

Przejrzałem już całe forum i nic Frown
Wersja fusiona 6.01.2

Będe wdzięczny za wszelka pomoc Smile

Pozdrawiam!
hulahop
Edytowane przez hulahop dnia 26.08.2006 19:51:48
 
kosa351
Witam!
Dzisiaj moją stronę spotkał podobny problem jak wyżej. Zrobiłem tak jak kazał Pieka i ustawiłem dokładny adres mojej strony. Więc zmieniłem adres mojej domeny pl, z której byłem przekierowywany na moją stronę. Po zamianie wszytsko działa ok.

@ot
czy w nowej wersji 6.0.1.5 da się zablokować, aby użytkownicy nie mogli zmieniać skórki?? Czy jedyny sposób to wywalenie wszytskich oprócz używanej?? Padło mi na oczy, albo brak tej funkcji Wink
 
http://www.deepsounds.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
http://php-fusion...post_37814
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl