ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
PHP-Fusion.pl dla WOŚP 2010!
Pieka
Od dnia dzisiejszego bierzemy udział w aukcji WOŚP na rzecz: DLA DZIECI Z CHOROBAMI ONKOLOGICZNYMI.

Ale to nie jest wszystko, co chcemy i robimy, ponieważ w dniu dzisiejszym ruszyła aukcja, której przedmiotem jest:
100 000 odsłon bannera na naszym Supporcie.
Aukcja: http://aukcje.wos...tem=273844
Nasz alias aukcji: http://wosp.php-fusion.pl


Zaczynamy od 10zł, a cała wylicytowana kwota zostanie automatycznie przekazana na XVIII Finał WOŚP.

Mamy nadzieję, że również Wy pomożecie nam rozreklamować tę aukcję. Liczymy na Was.
Zapraszamy wszystkich do licytowania.

Pomóżcie nam pomóc DZIECIOM!

Za wszelką pomoc i udział w tym przedsięwzięciu dziękujemy i pozdrawiamy.

Ekipa Polskiego Supportu PHP-Fusion
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 02:17:42
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
lupozo
Witam.
Miło jest znowu słyszeć, że Polski Support po raz kolejny wspiera akcje WOŚP.
Oczywiście również zapraszam do licytacji. Smile

 
Glazio
A ja będę wolontariuszem i będę kwestować przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, zapraszam.
 
Pieka
Koledze gratuluje szlachetnego gestu i zajecia i zapraszam do licytowania na naszej aukcji. Pokazmy swiatu, ze nie tylko potrafimy caly czas wymagac i brac, ale rowniez stac nas na odruch serca i pomoc potrzebujacym.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Glazio
Zgadzam się z Tobą w 100%, musimy nauczyć się dawać a nie tylko brać.
 
Gutek1806
Ja też się przyłączyłem i wstawiłem ich banner na swojej stronie
 
www.ls-world.pl
darnok08
Tak samo ja. Sądzę że każdy powinien choć w tak małym stopniu pomóc dzieciom.
Najlepsze forum o Androidzie: www.android-forum.pl
 
Spaik
A mam pytanie ile bedzie tych aukcji ? Jedna? 2 ?
 
Pieka
Wszystko zalezy od popytu, bo podaz jak zwykle dostosujemy. Zalezy nam na jak najwiekszej skali akcji Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
Witam tak obserwuje aukcje od kilku dni i marnie to idzie przyznam sie ze czekam do ostatniego dnia bo chciałem podbić ostatni. Ale kwota jaka mamy jest słaba wiec Moja inicjatywa jest taka, aby jak w poprzednim roku zbierała jedna osoba pieniądze od osób które mogą dać ile maja bo tak chyba szybciej uzbieramy większą sumę. Jeśli nie znajdzie się nik kto ma chęci do podjecie się tego Za poparciem Adminów Polskiego Supportu PHP-Fusion mogę przeprowadzić taka zbiórkę, która potem zostanie przekazana przez moje konto na allegro na konto Supportu.

Proszę o wypowiedz co o tym sadzicie bo czasu na prawdę mało a każdy grosz się liczy
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Jesli o mnie chodzi macie jak zawsze pelne poparcie Smile Wazne, abysmy dali od siebie jak najwiecej.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
Tak wiec jeśli nik do jutra do 11:00 rano nie podejmie sie zbierania na aukcje biorę to na siebie. Ze swojej strony na początek dokładam 30 zł Informacje jak i numer konta na PW dla zainteresowanych po wpłacie i zaksięgowaniu wyśle potwierdzenie. Lista Osób które wpłaca zostanie napisana w tym temacie.
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
erlando
No to dawać numer konta ! Jak dla mnie super pomysł i przelewik leci z miejsca. Czekam ...
Cierpliwy kamień ugotuje ...
 
webstreet.pl
DJPromo
Dane poszły Smile
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
erlando
Poszło. Z niecierpliwością czekamy na kolejnych uczestników akcji ... Jeśli wasz portfel nie opływa dostatkiem, dajcie nawet symboliczną złotówkę i miejcie świadomość że robicie coś dla innych. Jak każdy użytkownik podejdzie z takim nastawieniem, to mamy szansę uzbierać pokaźną sumkę. Nic Ci nie będzie jak odmówisz sobie jedno piwko albo pake fajek ! Zapraszamy !
Cierpliwy kamień ugotuje ...
 
webstreet.pl
Pieka
Zero licytacji od kilku dni. Jest nas tu parenascie tysiecy, dajmy cos wiecej od siebie. Przeciez to idzie na szczytny cel - na pomoc potrzebujacym w dodatku dzieciom. Pokazmy, ze nie jest nam obcy ich los, ze nas obchodza.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
khaman
Pozostała godzina. Licytujcie jeśli zależy wam na tym, żeby pieniądze przekazane zostały na dzieci jak i na tym, że PR po podniesieniu się rankingu waszej strony da wiele odwiedzin więcej (wiem to z autopsji - wylicytowałem banner na ostatniej licytacji).

Tak czy tak: warto! cała kwota idzie na dzieci.

www.nibynic.org/files/images/na%20str.thumbnail.JPG
www.niepelnosprawni.pl/files/www.niepelnosprawni.pl/public/Zdjecia3/dzieci.jpg
zwierzetaludziom.pl/images/DSCF1003.JPG
Edytowane przez khaman dnia 16.12.2009 20:56:28
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
DJPromo
Naprawdę smutno mi jak zaglądam na konto i widzę tylko jeden jedyny przelew od Kolegi erlando
Kwotę jaka mam to 40zł w tym cegiełka kolegi jest to za malo abym licytował obecną aukcje wiec Proszę Adminów o drugą aukcje. Jeśli nic nie wyjdzie z zbierania to co już mam wyśle na konto supportu w celu dołączenia ich do pieniędzy z aukcji
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Aukcja zakonczona. Dziekujemy wszystkim uczestnikom oraz sympatykom. Czekamy na wplate i kontakt zwyciezcy.


Edit: To jak Panie i Panowie, wystawiamy teraz kolejna aukcje, czy czekamy az kolega nazbiera wieksza sume?
Edytowane przez Pieka dnia 17.12.2009 18:08:10
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
hoopak
Myślę, że jeśli nie wystawimy kolejnej aukcji popyt na nią natychmiast spadnie.
 
www.hoopak.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl