ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Propozycja Polskiej wikipedii o PHP-Fusion
poki289
Jak widać na Supporcie z góry oceniacie, użytkowników którzy nie posiadają dużej ilości postów, oddanie projektu takiemu użytkownikowi jest mało prawdopodobne.
Na administratora Wiki jest duży apetyt, ze strony użytkowników lecz ciągle zadajemy sobie te same pytania: czy ten projekt wypali? Kto nim pokieruje? Czy on przetrwa?
Zamiast zadawać sobie te pytania Ja i moi Fusionowi koledzy (Lupozo i Jaro) wzieliśmy się do roboty!
Jak na razie jest tylko projekt graficzny (jako że na Supporcie dominuje czerwony, w laboratorium zielony, to na wiki jest niebieski) i opis kilkudziesięciu poszczególnych klas i funkcji.
Oczywiście robimy wszystko w ciemno, lecz naszym celem jest dostarczenie administracji gotowego rozwiązania(skrypt, baza danych itp.), tak aby po instalacji Wikii była gotowa do naszej dyspozycji.
Z powyższych postów można się dowiedzieć iż administracja wspomoże nas! Udostępniając serwer i domenę, lecz umywa ręce od strony technicznej jak i modernizacyjnej, jednak my wierzymy że jak dostarczymy administracji gotowy projekt to przygarnie je ona w swoje ręce.
Rola Administracji polegała by jedynie na instalacji, podstawowej konfiguracji MediaWiki i dać uprawnienia dla poszczególnych użytkowników (około godzinka pracy).
Myślę że było by to najlepsze rozwiązanie, co do moderatorów można by było zrobić ankietę, z użytkownikami którzy mają chęć bycia moderatorem, a 2 użytkowników którzy zebrali by najwięcej głosów otrzymało by takie uprawnienia.
 
www.add-ons.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 16:11:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piotrek199214
Chodziło mi o to ze się zgaszam a napisałem:
Zgaszam się!.

a miało być:
Zgadzam się!.

Edytowane przez piotrek199214 dnia 16.01.2010 21:36:50
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Pieka
Napiszcie jeszcze, ktory skrypt Wiki macie na mysli? Niech przynajmniej tu mamy jasnosc.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zezol
Ja mam na myśli MediaWiki.
Edytowane przez zezol dnia 16.01.2010 22:11:01
 
piotrek199214
Ja również polecam go. Jak trzeba będzie pomóc ze skryptem można na mnie liczyć.
Pozdrawiam
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
jantom
Jak widać na Supporcie z góry oceniacie, użytkowników którzy nie posiadają dużej ilości postów

Zezol ma inną przewagę - przez jakiś czas był moderatorem na Suppie.

Będę powtarzał niczym mantrę - nic nie sugeruję, wybór jest Wasz. Kształt ekipy zarządzającej projektem - też Wasza rzecz. Możecie chcieć mieć ekipę, w której lider zajmie się wszystkimi sprawami i spokojnie da pracować reszcie, możecie też mieć zespół pełen gwiazd, które bez blasku flashy nic nie robią, możecie też mieć coś pośredniego.
Edytowane przez jantom dnia 16.01.2010 22:35:21
 
http://jantom.info
Pieka
Konto zalozone!

Domena: wiki.php-fusion.pl
Prowadzacy: zezol
Opieka techniczna: jantom
Patronat: Polski Support PHP-Fusion

Ekipe dobierze sobie zezol samodzielnie, wiec prosze sie do niego zglaszac.
Zycze powodzenia i licze na konsekwencje w Waszych dzialaniach i prowadzeniu Wiki.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spaik
Pieka napisał/a:
Konto zalozone!

Domena: wiki.php-fusion.pl
Prowadzacy: zezol
Opieka techniczna: jantom
Patronat: Polski Support PHP-Fusion

Ekipe dobierze sobie zezol samodzielnie, wiec prosze sie do niego zglaszac.
Zycze powodzenia i licze na konsekwencje w Waszych dzialaniach i prowadzeniu Wiki.



Domena nie działa. Badz ma chwilowa awarie.
 
jantom
Spokojnie, już działa.
 
http://jantom.info
Pieka
Ups, to moja wina, zapomnialem dodac ja do secondary DNS i w momencie obslugi przez nie, nie bylo strony.
Oczywiscie juz poprawilem Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
Zabawne, mi chodziła wczoraj wieczorem Grin
 
gander.solutions
Pieka
Gander napisał/a:
Zabawne, mi chodziła wczoraj wieczorem Grin

DNS-y pracuja w parze i w przypadku, gdy primary nie dziala jego role przejmuje secondary. W zwiazku z tym, jesli nie zostal adres dodany do zapasowych, czyli secondary, nie jest widoczny dla osob, ktore wlasnie ten serwer w danej chwili obsluguje. Tak to dzialalo, dziala i dzialac bedzie i kto jak kto, ale Ty to juz powinienes wiedziec Pfft
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jantom
Wedle posiadanej przeze mnie wiedzy, strona zaczęła działać, zezol zbiera ekipę, a temat wiki stał się zapomniany i niechciany. Zatem, do pracy rodacy!
 
http://jantom.info
poki289
Witam ponownie, na początek chciałbym pogratulować Administracji wyboru prowadzącego, Zezol naprawdę się stara.
Oczywiście tak jak już to niektórzy przewidzieli, zapał jak szybko przyszedł tak szybko minął ze strony użytkowników.

Niestety prace z mojej strony idą żółwim tempem, głównie spowodowane kodowaniem layota pod MediaWiki (jako że pod MediaWiki koduję pierwszy raz, trwa to niezmiernie długo), myślę że efekt mojej pracy zobaczycie jeszcze w tym tygodniu.

Serdecznie zapraszam do tworzenia encyklopedii na temat PHP-Fusion.
Edytowane przez jantom dnia 28.01.2010 22:23:08
 
www.add-ons.pl
Szapko
poki289 napisał/a:
Witam ponownie, na początek chciałbym pogratulować Administracji wyboru prowadzącego, Zezol naprawdę się stara.
Oczywiście tak jak już to niektórzy przewidzieli, zapał jak szybko przyszedł tak szybko minął ze strony użytkowników.


Komu minął to minął. Osobiście mówię, że będę pisał tak jak mówiłem wcześniej, czekam tylko aż przynajmniej zostanie zrobiona strona główna, bo po co mam się wysilać jeżeli nie wypali.

Tak więc czekam Zezol. ;P
 
jantom
zostanie zrobiona strona główna

Zawsze możecie ustalić kierunek rozwoju Wiki, bo jak na razie brakuje Wami wizji.

Tak więc czekam Zezol. ;P
A nie lepiej pokazać swoją wizję strony? Póki za wiele nie zostało zrobione, trzeba korzystać.
Edytowane przez jantom dnia 28.01.2010 22:36:38
 
http://jantom.info
Szapko
Moje wizje nigdy się nie przyjmują, ale spróbuję. ;P

Wiadomość doklejona:
Coś tam się wyskrobało, tylko nie mam doświadczenia w pisaniu stron głównych na wikiach, więc się nie przestraszcie. xP

Wiadomość doklejona:
Zwracam się z pytaniem do wszystkich userów supportu, ponieważ @zezol powiedział, że nie warto pisać na wiki o PF v6, więc moje pytanie brzmi:
Czy chcecie aby treści dotyczące PF v6 (nie używane już w v7 funkcje itd.) były pisane na wiki?


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 10.02 - 01:49

Edytowane przez Szapko dnia 10.02.2010 01:51:03
 
CyberSoft
Witam, czy temat wiki PHP-Fusion został porzucony? Strona nie działa a w temacie Cisza.
 
Drecha
Bo to przecież bezsens. Źródłem wiedzy o PHP-Fusion są supporty.
 
CyberSoft
Drecha napisał/a:
Bo to przecież bezsens. Źródłem wiedzy o PHP-Fusion są supporty.

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Na supportach jest masa informacji owszem ale nie jest usystematyzowana. Przedzieranie się przez tony postów do niczego nie prowadzi. Forum służy do dyskusji a nie jako miejsce składowania informacji, rozwiązań itp. Do tego służą ewentualnie artykuły ale te z kolei nie umożliwiają elastycznego uporządkowania, oraz możliwości edycji i rozwijania przez wszystkich zainteresowanych.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl