ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Prosty rotator bannerów w panelu
Apis
Witam. Dość często otrzymuję pytania w sprawie rotatora zamieszczonego na mojej stronie http://www.zeglug...

Ponieważ nie jest to jakieś moje autorskie rozwiązanie a jedynie połączenie popularnych w sieci rozwiązań - postanowiłem podzielić się panelem - może komuś się przyda. Wiem, że są inne rozwiązania, ale moja propozycja jest niejako odpowiedzią na zapotrzebowanie. Zamiast wysyłać co chwilkę każdemu z osobna opis i plik - zamieszczam go tutaj.

Rotator jest uniwersalny - może wyświetlać zarówno obrazki jak i teksty (z klikalnymi linkami) oraz pliki .swf a także łatwo dostosować jego wygląd i zawartość do własnych potrzeb.

Dodane:
W związku ze zmianą grafiki - tego rotatora już na mojej obecnej stronie nie ma, ale jest na innej przeze mnie administrowanej - http://www.tzs-st...?page_id=1 gdzie można zobaczyć jego wygląd i działanie (panel centralny u dołu).
Apis dodał/a następującą plik:
v7-prosty_rotator_bannerow_by_apis.zip [6.25kB / 1288 Pobrane]

Edytowane przez Apis dnia 19.06.2015 13:44:30
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 19:27:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
frames
Podziękowanie-przydał sięSmile
 
Spoczywaj w pokoju... daveone
Niestety w przeglądarkach IE 6/7 efekt przewijania przyspiesza i całkowicie znika.

Czy jakiś doświadczony koder mógłby to poprawić lub przetestować? byłbym bardzo wdzięczny.
 
Apis
Rotator był testowany i działa bezbłędnie we wszystkich znanych mi przeglądarkach: IE 6/7, Mozilla FF, Netscape Navigator, Opera, Chrome, Safari pod systemem operacyjnym WinXP.

Jak się zachowuje pod MacOS, Vistą i Win7 nie wiem. "Silnik" rotatora oparty jest o javascript i w jego interpretacji leży zapewne przyczyna błędów na innych platformach.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kotroniusz
Pod IE9 na Windows 7 niestety też działa w postaci przyspieszonej. Szkoda, bo rotator rzeczywiście jest bardzo fajny. Przyłączam się do prośby o poprawienie przez jakiegoś kodera znającego się na rzeczy.
Tam, gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety.
PHP v. 5.3.23, mySQL v. 5.1.65,
 
www.progresor.radom.pl
Apis
Zrezygnować z IE jest prościej....
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Spoczywaj w pokoju... Creeper
kotroniusz napisał(a):

Pod IE9 na Windows 7 niestety też działa w postaci przyspieszonej. Szkoda, bo rotator rzeczywiście jest bardzo fajny. Przyłączam się do prośby o poprawienie przez jakiegoś kodera znającego się na rzeczy.

Wybaczcie, że się wtrącam w tą dyskusję o IE, ale na wersji 9 wszystko działa jak należy, a przynajmniej u mnie. Poza tym jak kolega @Apis napisał - Prościej zrezygnować z IE. Niestety, ale prawda jest taka, że owa przeglądarka jest w większości przypadków używana tylko do pobrania innej przeglądarki.
 
rmj
Witam

Chciałbym aby grafika przesuwała się w lewą stronę obecnie ustawione jest w górę. Co należy zmienić aby uzyskać efekt przewijania w lewą stronę ?
 
Apis
Można poszukać innych rozwiązań - np. opartych o inne skrypty. Taki zrobiłem kiedyś na wykonanej przeze mnie stronie opartej o PHP-Fusion http://www.poloni...l/news.php
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl