ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Czy nowa łatka ?
qpabomber
Witam,

czy nowe łatki będzie dostępna tez w 'zwykłej' formie jak dotychczas w archiwum z plikiem upgrade.php, czy tylko tak jak jest podana najnowsza łata ?

pozdrawiam
szymek
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 19:06:41
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
Czyli jak? Grin Chodzi Ci o CVSa? Czy wszystkie łatki będą dostępne tylko w nim, odpowiadam - nie. Bynajmniej np. ostatnia łatka (206) była dostępna w postaci normalnego uprade ale jak ktoś chce może korzystać z CVS (jeżeli ma jakies modyfikacje w plikach które są w paczce upgrada) Smile.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Pieka
qpabomber napisał/a:
Witam,

czy nowe łatki będzie dostępna tez w 'zwykłej' formie jak dotychczas w archiwum z plikiem upgrade.php, czy tylko tak jak jest podana najnowsza łata ?

pozdrawiam
szymek


Ostatnia latka, jak sama nazwa wskazuje jest tylko latka, a nie przejsciem na wyzsza wersje, wiec nie jest dostepna jako upgrade do 207.
W tym przypadku wystarczy, o ile nie masz zmodyfikowanych tych plikow, po prostu je nadpisac i bedziesz mial wszystko na biezaco.
Jak wyzej napisal Crasch, nie musisz sie obawiac o brak upgrade, bedzie jak dotad Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
scorpio70
Witam,
tzn że pliki z łatki 6.00.206 można poprostu nadpisać na 6.00.205 i będzie wszystko ok....nie utraci się zawartości poprzedniego Fusiona ??
 
www.workfit.pl
Wooya
zgadza sie. pozniej uruchamiasz aktualizacje w panelu admina, ale to formalnosc, ktora aktualizuje nr wersji fusiona w bazie.
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
no więc do dzieła i dziękuję za odp.
 
www.workfit.pl
Wooya
np
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
nadpisałem pliki i uaktualizowałem.......wszystko jest ok poza tym że wszystko co miałem na stronie znikneło Sad dlaczego??????
 
www.workfit.pl
Wooya
podaj strone. podejzewam ze nadpisales plik config.php i teraz bedziesz musial go recznie wyedytowac.
Edytowane przez Wooya dnia 23.11.2005 14:06:02
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
tak nadpisałem wszystko Sad jak go ręcznie wyedytować ?? Głupiuo zrobiłem że go nie zapisałem Sad
www.masazysta.boo.pl
Edytowane przez scorpio70 dnia 23.11.2005 14:09:21
 
www.workfit.pl
Wooya
heh. ty uruchomiles instalacje odpoczatku? bo config.php jest ok! no to juz twoj problem GrinGrinGrin
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
znaczy się że wsio od początku trza uzupełniać ??
 
www.workfit.pl
Wooya
tak. jesli wykonales instalacje od poczatku (tzn uruchomiles setup.php) to wszystkie tabele zostaly skasowane i utworzone od poczatku. myslalem za tak oczywista rzecz wiesz. aktualizacja nie polega na uruchamianiu instalacji tylko podmianie plikow z wyjatkiem setup.php (bo to tylko raz jest potrzebne) i config.php (bo tam sa przechowywane login i haslo do mysql). czyli dales du... Wink
Edytowane przez Wooya dnia 23.11.2005 14:16:32
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
nie pierwszy raz dałem du.. i trudno sie mówi Sad jedziemy ze wszystkim od początku...inna sprawa że dla Ciebie jest rzecz normalna że podmieniamy tylko odp pliki a nie wsio Grin a dla mnie nie (tzn juz teraz takGrin) ...mówi się że człowiek uczy się na błędach!! ...tylko dlaczego nie na błędach innych Sad
jeszcze raz dziekuję za wszystko i jakby co to nie mam ani odrobiny pretencji
pozdrawiam
Edytowane przez scorpio70 dnia 23.11.2005 14:24:22
 
www.workfit.pl
Wooya
spoko. cieszy mnie twoje pozytywne nastawienie. widze ze musze napisac artka o aktualizacji fusiona Grin
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Pieka
Wooya napisał/a:
spoko. cieszy mnie twoje pozytywne nastawienie. widze ze musze napisac artka o aktualizacji fusiona Grin


Mam nadzieje, ze to zart... Grin
Kolega pobral plik Fusiona zamiast tych kilku plikow. Jesli nie zrobil wczesniej kopii, to niestety mina Sad
Jednak jesli ma kopie bazy, to nie musi niczego robic od poczatku! Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
scorpio70
no niestety nie zrobiłem kopii bazy Sad więc jade od początku...ale to nic nie wiele w sumie tam było więc jeszcze jakieś 2 nocki i gotowe Grin a tak a propo kopii bazy - można ją zrobić w panelu admina/kopia bazy danych??
 
www.workfit.pl
Pieka
scorpio70 napisał/a:
...a tak a propo kopii bazy - można ją zrobić w panelu admina/kopia bazy danych??


Oczywiscie, ze tak! Jednak jesli masz dostep do SQL przez phpMyAdmina, to polecam ten sposob.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
scorpio70
wobec powyższego wszystko jasne i dla mnie ten temat zamknety...Dziekuję wszystkim za pomoc
pozdrawiam
 
www.workfit.pl
Pieka
scorpio70 napisał/a:
wobec powyższego wszystko jasne i dla mnie ten temat zamknety...Dziekuję wszystkim za pomoc
pozdrawiam


Ok, zamykamy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl