ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
MusicBox 3 BETA 7
gereg
Zaktualizowałem tę wtyczkę do beta 6 wszystko przebiegło bez problemu. Ponieważ trwają pracę nad nią, to może nie jest aż tak istotne, ale po zaimportowaniu listy odtwarzania przydałby się przycisk aktywuj całą listę, to tak na marginesie, poza tym wszystko jest ok. pozdrawiam twórców.Patrząc na godz. aktualizacji wtyczki to nocka nieprzespana, ale nie poszła na marne, jest kolejna odsłona wtyczki zakończona sukcesem.
Edytowane przez Pieka dnia 31.08.2009 12:23:53
 
www.kompatik.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 10:41:19
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
gereg napisał/a:
...ale po zaimportowaniu listy odtwarzania przydałby się przycisk aktywuj całą listę, to tak na marginesie...

Masz liste wyboru roznych opcji sortowania, a ponizej aktywacji/deaktywacji wszystkich utworow, wiec to kwestia zapoznania sie ze swoim panelem, a nie jego brakow. Nastepnym razem sprawdz nim zglosisz brak/blad.

Wracajac do tematu, na OVH od dzisiaj jest problem, przy wiekszej ilosci plikow w playliscie przeskakuje co chwile samoistnie z utworu na utwor (sprawdzone przez niezalazne 2 osoby). Zapewne cos kombinowali z ustawieniami, bo wczoraj dzialalo.
Z kolei na UNL w ogole nie dziala. Tu jednak z racji totalnego braku obslugi plikow XML, a co za tym bledow m.in. w JQshoutbox Bartka, nie jest to jakims specjalnym zaskoczeniem. Nic z tym nie zrobisz, ale warto, zebys wiedzial jak to wyglada na darmowych serwerach.
Edytowane przez Pieka dnia 31.08.2009 12:36:59
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gereg
Sorry, nie zauważyłem, oczywiście jest ta funkcja, dzięki.
Edytowane przez Pieka dnia 31.08.2009 15:50:58
 
www.kompatik.pl
Gander
Pieka napisał:
Wracajac do tematu, na OVH od dzisiaj jest problem, przy wiekszej ilosci plikow w playliscie przeskakuje co chwile samoistnie z utworu na utwor (sprawdzone przez niezalazne 2 osoby).

Jakiś czas temu miałem coś takiego, że zaczynało odtwarzać i przeskakiwało na inny kawałek, ale mnie się raczej wydawało że to wina wczytywania się pliku kawałkami (wina internetu), w wyniku czego w pewnym momencie odtwarzacz "uznawał" że utwór się skończył i przeskakiwał do innego. Zauważyłem dane zdarzenie dzięki monitorowi transferu.

Pieka napisał:
Zapewne cos kombinowali z ustawieniami, bo wczoraj dzialalo.

Mówisz o OVH?

Pieka napisał:
Z kolei na UNL w ogole nie dziala. Tu jednak z racji totalnego braku obslugi plikow XML [...] Nic z tym nie zrobisz, ale warto, zebys wiedzial jak to wyglada na darmowych serwerach.

Ale może usunięcie nagłówka Content-Type: text/xml pomoże? Lista odtwarzania wszakże musi być plikiem z rozszerzeniem .xml i o odpowiedniej treści. Sprawdziłbyś to (metoda pliku statycznego)?
Edytowane przez Gander dnia 31.08.2009 18:20:32
 
gander.solutions
Pieka
Specjalnie napisalem, ze dwie osoby sprawdzaly, zebys mi nie zarzucal m.in. problemow z transferem... Adam, ja serio mam wiecej niz piec lat i zdecydowanie wiecej doswiadczenia niz pieciolatek. Poza tym, sprawdzilem to samo na innym odtwarzaczu i wszystko ladnie jest odtwarzane. Zglos sie do mnie, to zaprezentuje obie wersje.
Na zasadzie pliku statycznego dziala wlasnie ten drugi, poprawnie grajacy player.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
Ależ ja nie mam Cię za 5-latka Smile Najwyżej daję Ci 15 Wink

Na różnych serwerach mogą wystąpić różne problemy z odtwarzaniem plików. Czasami winę ponosi łącze internetowe, czasami serwer z którego pobierany jest plik mp3, a czasem sam odtwarzacz nie jest dostatecznie dobrze skonstruowany.

W przypadku jakichkolwiek problemów podczas odtwarzania przy pomocy jednego z odtwarzaczy, należy wypróbować innych odtwarzaczy, albo zmienić lokalizacje plików mp3.

Ostrzegam, przed zbyt ufnym użytkowaniem FLAM Player-a. Ten odtwarzacz w oryginale posiada własny panel administracyjny (php) oraz własne metody tworzenie listy odtwarzania. Bardzo trudno było mi rozwikłać sposób jego działania i przerobić jego skrypty tak, aby dało się go użyć bez własnej struktury kodowej. Pewne części skryptu pozostawiłem bez zmian, w związku z czym na niektórych serwerach mogą być problemy z zastrzeżonymi funkcjami lub inne dziwne zdarzenia. Zdecydowałem się go jednak dostosować, gdyż ma dość unikalne funkcje i jest bardzo ładny.

Smile
 
gander.solutions
Pieka
15? Grin
Zgadza sie, jest ladny i jak widze calkiem praktyczny, tylko... Wlasnie, cos go ostatnio gryzie przy odczycie plikow z wrzuty. Nie wiem, czy to ich zabezpieczenia, czy tez cos innego mu nie pasuje. Fakt faktem, ze ostatnio nie jest dobrym wyborem przy korzystaniu z plikow umieszczonych na w/w.

PS Dwa pozostale dzialaja prawidlowo, wiec nie jest zle Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
FLAM Player w swoim skrypcie korzysta z polecenia fopen (żeby sprawdzić czy plik mp3 istnieje), a na niektórych serwerach to może być wyłączone polecenie i generować problemy w tym miejscu.

Wiadomość doklejona:
Zastanawiam się nad dodatkową opcją proponowanych utworów mp3 do dodania przez admina (czyli "wyślij link do mp3" ).

Ewentualne indywidualne listy odtwarzania mogły by działać tylko w przy metodzie z plikiem .htaccess, ewentualnie przy odrobinie wysiłku też z metodą dynamiczną.
Edytowane przez Gander dnia 02.09.2009 17:57:28
 
gander.solutions
krystian1988
Fajna wtyczka... Trochę zmian i musi działać nie ma innej opcji Smile.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
DMac
Czy istnieje mozliwosc umieszczenia linka w dodatkowych stronach tak ze po kliknieciu w link np. POSLUCHAJ MUZYKI otwieral sie tak jak z bocznego panela czyli w okreslonym okienku.
Kombinowalem i wyszlo mi tylko otwarcie w nowym oknie ale na calej stronie a nie w okienku.
 
www.alaskan.net.pl
Pieka
Wstaw czesc kodu panela odpowiedzialna za wyswietlanie buttona i zamien go na tekst. Wszystko na temat.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DMac
Podstawialem ta czesc kodu w dodatkowe strony ale nie bardzo dziala. Po kliknieciu otwiera sie pusta strona.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytowane przez DMac dnia 24.09.2009 20:08:36
 
www.alaskan.net.pl
Pieka
Nie mozesz podawac tylko czesci kodu, prosze:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DMac
Dzieki Pieka, jak zawsze mozna na Ciebie liczyc :)
Wszystko dziala poprawnie.

Wiadomość doklejona:
Jeszcze jedna sprawa.

Czy mozliwe jest zrobienie panela w ktorym pokazywalyby sie ostatnio dodane mp3?

Udalo mi sie samemu rozgryzc, wiec moze komus sie przyda:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytowane przez DMac dnia 25.09.2009 18:01:36
 
www.alaskan.net.pl
nmpministranci
Koledzy poratujcie. Mam problem. Odtwarzacz wywala mi taki błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
:|

Wiadomość doklejona:
Przy próbie generowania xml wyskakuje:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 09.10.2009 20:29:20
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
matys1996
Spoko o-to mój problem:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Przy wstawianiu piosenki (przed autorem, ścieżką):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Strona: www.matys1996test...
Edytowane przez Pieka dnia 17.10.2009 14:32:59
 
Pieka
W bledzie masz jak byk, ze brakuje locali, wiec albo ich w ogole nie ma albo ich nazwy sa z malej litery.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zuri1984
Wszystko ładnie działa SmileA czy ktoś by nie wykonał jakiegoś panelu w którym można by było podawać propozycje mp3?

Wiadomość doklejona:
Jak usunąć reklamę hostingu która psuję wygląd img43.imageshack.us/img43/6976/music1k.jpg
Edytowane przez zuri1984 dnia 08.11.2009 14:31:27
 
_marcin___
Wszystko mi świetnie działało do czasu aż utworzyłem plik .htaccess o treści "DirectoryIndex news.php" i wrzuciłem go na serwer w celu pozbycia sie końcówki "news.php" z linku. I jak zauważyłem gryzie się to z MusicBox3 gdy klikam na obrazek "PLAY" pokazuje mi się informacja "Przepraszamy, strona nie została znaleziona. Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę główną www.cba.pl" Na 100% jest to przez plik .htaccess bo gdy go usuwam wszystko działa normalnie, a chciał bym ten pliczek zatrzymać, ma ktoś jakieś rady?

Pozdrawiam.
 
robertnik
Witam
Zakładam stronę na .unl.pl i mam drobny problem z wtyczką.
Wyświetla mi:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

W pliku redme przeczytać można:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Niestety moja lista wyboru nie ma "pobierz statyczny plik"
i48.tinypic.com/11bi71y.png
To ja coś źle zrobiłem?

Był bym wdzięczny za pomoc.
Z góry dziękuję i oczywiście pozdrawiam.

Mikołaj minął i... nic, nie przyniósł rozwiązania :) Jeszcze raz zwracam się z prośbą o pomoc, ponieważ oczywiście nie znam się na PHP, a wiem tyle co wyczytam, więc bez Waszej pomocy .... blada.
Edytowane przez Pieka dnia 09.12.2009 07:40:26
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl