ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
MusicBox 3 BETA 7
Gander
Podany komunikat wskazuje że wybrałeś FLAM Player, który nie wykorzystuje plików playlist.xml, dlatego w operacjach nie ma opcji pobierania ani generowania pliku playlisty. Jeśli odtwarzacz Ci nie odtwarza utworów upewnij się czy aby na pewno aktywowałeś utwory oraz czy adresy URL, które podałeś dla utworów są absolutne i poprawne?

 
gander.solutions
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 21:21:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
robertnik
Bardzo dziękuję za odpowiedź. To wiele wyjaśnia. Utwory dodawałem z menu wtyczki i w Panelu wtyczki oczywiście się wyświetlają.
Testowałem linki z wrzuty.pl, które oczywiście nie są absolutne i importowałem testową małą MP3 na serwer korzystając również z menu wtyczki. Mimo ich obecności na liście w Panelu Administracyjnym nie ma ich w playliście na stronie właściwej. Czytając ten post dowiedziałem się że na darmowym hostingu w unl.pl są problemy (przedostatnia linia).

Czy FLAM Player jest jedyny, który nie obsługuje playlist.xml?
Czy jest to gdzieś wyszczególnione?

Pozdrawiam


Edytowane przez robertnik dnia 09.12.2009 13:57:16
 
Gander
FLAM Player to jedyny jak na razie odtwarzacz bez playlisty w postaci pliku. Nie jest to nigdzie opisane, ale myślę że zamieszczę stosowną notkę w wersji finalnej.

 
gander.solutions
shallov
Wszystko swietnie, ale nie moge importowac. Strone mam na Cba.pl.
Po wgraniu wtyczki mialam komunikat na dole:
Wykryto plik .htaccess - Lista odtwarzania jest zawsze aktualna.

Zrobilam wiec tak ja radzilo readme:
Na serwerach nie obsługujących plików .htaccess lub bez uruchomionej obsługi mod_rewrite metoda ta nie będzie działać. Należy wtedy usunąć plik .htaccess a następnie utworzyć w tym samym katalogu pusty plik playlist.xml i nadać mu uprawnienia chmod 777.


I w tym monecie komunikat wygląda tak:
Wykryto zapisywalny plik playlist.xml - Lista odtwarzania jest zawsze aktualna, jednak przeglądarka może przechowywać starą wersję w cache. Zaleca się używanie metody z plikiem .htaccess.


Nadal nie mam mozliwosci importowania i nie wiem co z tym zrobić.


Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2010 23:45:17
 
Gander
Jak objawia Ci się niemożność importu? Załącz do posta plik, który próbujesz zaimportować.

 
gander.solutions
pieceofme19
Witam ;/ Nie wiem o|co chodzi, zainstalowałem prawidłowo tę wtyczkę, dodaję w panelu muzykę z wrzuty, AKTYWUJE utwory i tak nie działa, nawet ta przykładowa playlista. Wrzucam ją do infusions/musicbox3_panel/player/ i nic.. Tylko napis:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

http://www.nowypo.../player/#0 --> mam również taki napis pod wtyczką w PA:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o Pomoc :)


Edytowane przez Pieka dnia 22.01.2010 17:35:51
 
Gander
Twój serwer nie obsługuje plików .htaccess - patrz.

Zasada konfiguracji dynamicznego pliku playlist.xml

Domyślnie każdy odtwarzacz wykorzystuje plik .htaccess oraz mod_rewrite do przekierowania odwołań do pliku playlist.xml na plik index.php. Ten ostatni plik generuje kod listy odtwarzania w taki sposób, że przeglądarka każdorazowo gdy jest odtwarzacz uruchamiany pobiera jej nową wersję. Dzięki temu odtwarzacz zawsze korzysta z najnowszej listy.

Na serwerach nie obsługujących plików .htaccess lub bez uruchomionej obsługi mod_rewrite metoda ta nie będzie działać. Należy wtedy usunąć plik .htaccess a następnie utworzyć w tym samym katalogu pusty plik playlist.xml i nadać mu uprawnienia chmod 777.

W przypadku gdyby z jakiegoś powodu automatyczne nadpisywanie pliku playlist.xml nie działało, jest jeszcze opcja pobierania tego pliku i umieszczaniu go na serwerze poprzez FTP. Statyczny plik playlist.xml tworzy się wybierając z rozwijanego pola "operacja na liście" i wybraniu opcji "pobierz statyczny plik".

 
gander.solutions
pieceofme19
Dziękować Smile w końcu działa! Pozdrawiam .




PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 23.01 - 20:48

Edytowane przez hoopak dnia 23.01.2010 19:17:50
 
jamal18181818
Rozumiem, że nie ma możliwości zamiast ścieżki do pliku mp3 podać ścieżkę do radia internetowego?

 
Gander
Niestety nie wiem jakim typem danych jest strumień nadawany przez radio internetowe, ale wątpię by to był MPEG-3. Prosiłbym o wypowiedzenie się osoby obznajomionej w tym temacie.

 
gander.solutions
Pieka
Nie ma takiej mozliwosci. Radia wykorzystuja popularne formaty list typu PLS, czy M3U, ktore nie sa wspierane.


Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
Ale przecież PLS czy M3U to tylko listy odtwarzania (na MusicBox Demo lista odtwarzania jest dostępna także w takich postaciach). Mowa tutaj o formacie strumienia audio.

 
gander.solutions
DJPromo
Standardowy sygnał jaki z reguły jest nadawany na większość stacji jest to zwyczajny mp3 puszczany z dysku np winamp czy VirtualDj.

Większość DJ którzy bawią sie w radia używają wtyczki SHOUTcast Radio DSP plug-in for Winamp
i nadaj o określonej jakości dla serwera jaki maj.
Podaje najczęściej używane w mp3
48 Kbps Mono/Stereo
52 Kbps Mono/Stereo
64 Kbps Mono/Stereo
96 Kbps Mono/Stereo

Drugą forma jest jakoś AAC+ która standardowo ma jakość 48kbps Mono/stereo możemy ustawić max 128kbps.
Teraz ona ma formę do wyboru MPEG-2 lub MPEG-4

Jeśli potrzebujesz jeszcze jakieś informacje to pisz Smile


Edytowane przez DJPromo dnia 05.02.2010 18:25:52
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Nie rozumiesz Gander, tu nie chodzi o to, ze MB czyta, czy tez nie czyta tych formatow, kwestia zasadnicza jest brak ich obslugi z poziomu PA. Podaj sobie pierwsza lepsza liste z dowolnego serwera np. DI i sprawdz, czy zostanie cokolwiek odtworzone. Powodzenia Wink


Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
No dobrze. W takim razie pozostaje mi chyba tylko dostosować MusicBox aby obsługiwał jakiś odtwarzacz shoutcast.

 
gander.solutions
DJPromo
Ja Ci ze swojej strony dam nawet taki player Smile Do testów myślę ze się przyda a może nawet go dodasz.

Znajdę coś ciekawszego w zbiorach na dysku to ci podeśle.

DJPromo dodał/a następującą plik:
flexampv10.zip [229.83kB / 463 Pobrane]

Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Gander
Znaleziony przeze mnie: SODAH: Native Flash Radio v2, oraz demo na MusicBox Demo. Przystępuję do prac...

Wiadomość doklejona:
W załączniku panel do obsługi tego shout-playera, RadioBox. Aby móc korzystać z tej wtyczki nie wolno kasować mojej stopki wyświetlanej w oknie lub na stronie RadioBox-a.

Gander dodał/a następującą plik:
700-radio_box_panel-1.zip [91.33kB / 460 Pobrane]

Edytowane przez Gander dnia 06.02.2010 17:44:15
 
gander.solutions
Gipson
Witam , mam mały problem :@ , po wgraniu wtyczki do infusion , przechodze na strone >> Zarządzanie Stroną >> Wtyczki i juz mi wyskakuje takie cos
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


no i nie|wiem co dalej. Proszę o pomoc.


Edytowane przez hoopak dnia 07.02.2010 11:14:26
 
Gismo_PL
@Gipson - a czy zainstalowałeś wtyczkę zgodnie z instrukcjami podanymi w pliku readme lub zaleceniami z pierwszego posta zamieszczonego w tym temacie Frown?


 
http://fsong.pl
Gipson
Ja chce ją dopiero zainstalowac ... Jak narazie to tylko wgrałem na server

 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl