ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
MusicBox 3 BETA 7
VxL
bądź jeden z darmowych i je podlinkuj


A co to jest ten darmowy ?

Dobrze, problem został rozwiązany Smile


Edytowane przez VxL dnia 17.10.2010 11:53:01
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 01.05.2024 23:01:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
skandyn
@Gander

Bardzo dziękuje za MusicBox3 u mnie spisuje się idealnie.Grin

http://www.lightc...

Pozdrawiam.


Edytowane przez skandyn dnia 06.11.2010 09:42:55
 
http://www.lightcomp.pl
PepePanDziobak
Ja mam za to inny problem. Dałem ścieżkę do mojego 2 serwera dałem artystę i tytuł dodało się ale nie ma tego w odtwarzaczu Sad Co może być błędem? Odtwarzacz po prostu jest pusty. Tka samo upload mi nie działa ;/ Daje importuj strona sie ładuje chwile i pliku nadal nie ma :9 Ktos może tak miał i zna rozwiązanie?

 
Gander
Czy aktywowałeś utwory?

Upload działa dobrze, tylko stosujecie go nie do tego do czego służy. To jest import listy odtwarzania, a nie upload plików mp3. Wniosek z tego taki, że muszę to lepiej oznaczyć, bo to już kolejny przypadek zgłaszania mi takiego problemu...

I proszę podawać linki do stron z odtwarzaczami, to naprawdę bardzo ułatwi mi diagnozowanie błędów.

 
gander.solutions
czarnyy83
Witam wszystkich, zainstalowałem sobie flamplayera i wszystko ładnie śmiga tylko czy moglibyście mi napisać jak to zrobić żeby zamiast tego obrazka play był od razu player (wmontowany w stronkę).

Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Nikt nie ma pomysłów? Czyli masz szukać gdzie indziej tak?


Edytowane przez Drecha dnia 27.01.2011 22:32:21
 
Gander
Odtwarzacz jest otwierany po to w nowym oknie żeby muzyka leciała w trakcie przeglądania strony. Zauważ że gdy klikniesz jakiś link na stronie to dźwięk zniknie na kilka sekund, a potem znów się pojawi gdy odtwarzacz zostanie wczytany od nowa na kolejnej stronie. Pierwszy MusicBox powstał ponieważ ktoś miał problem "przerywa muzyczkę podczas przeglądania strony". Dokładnie tak. A teraz Ty chcesz mieć z powrotem przerywanie? W takim razie ten projekt nie jest dla Ciebie.


PRZYSZŁOŚĆ PROJEKTU MusicBox

Co do przyszłości projektu, to miałem kilka pomysłów, ale z braku czasu muszę wybrać jeden. MusicBox3 powstał ponieważ MusicBox2 nie działał na PHP-Fusion7 (i z kilku innych powodów, nieistotnych teraz). Obecnie zdecydowałem się wydać finalną wersję MusicBox dla PHP-Fusion 7.x. Będzie to Flammable MusicBox (technicznie MusicBox4). Obsługiwać będzie tylko i wyłącznie FLAM Player (2 wersje: z listą odtwarzania i bez), oraz wymagać będzie mod_rewrite do poprawnego działania. Większość płatnych i darmowych hostingów już ma obsługę pliku .htaccess w standardzie, więc nie powinno być to problemem. Chcę wykorzystać wszystkie *bajery*, które dostarcza ten odtwarzacz, czyli po prostu wykonać jego własną implementację dla PHP-Fusion (oryginalny skrypt zawiera własny panel zarządzania utworami, ale jest on nijak kompatybilny z PHP-Fusion). DEMO


NOWY PROJEKT: RadioBox

Ponieważ zdarzają się przypadki osób, które pytały jak umieścić w MusicBox linki do radia internetowego, zdecydowałem się zrobić wtyczkę obsługującą tylko i wyłącznie radio internetowe. Nie jestem jeszcze w pełni pewien co do pełnej listy jego funkcji, ale podobnie do Flammable MusicBox prawie na pewno będzie wymagała mod_rewrite do działania. DEMO


Edytowane przez Gander dnia 27.01.2011 15:11:31
 
gander.solutions
czarnyy83
Odtwarzacz jest otwierany po to w nowym oknie żeby muzyka leciała w trakcie przeglądania strony. Zauważ że gdy klikniesz jakiś link na stronie to dźwięk zniknie na kilka sekund


No tak, nie pomyślałem o tym. Sad

Dziękuję za odp. Smile Pozdrawiam.


Edytowane przez Drecha dnia 29.01.2011 00:53:03
 
grzechx
Miałem zainstalowany musicbox2 i wszystko było ok, postanowiłem zmienić na musicbox3 ale niestety po instalacji, gdy wchodze do PA-> Wtyczki -> MB3 pojawia się
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Próbowałem odinstalować , zainstalować ponownie, zainstalować poprzednia wersję ale jest to samo. Co robić?


Portal Prl'u --->www.czas-prl.pl
 
krystian1988
Brak tabeli w bazie, podmień pliki, odinstaluj i zainstaluj ponownie.


Edytowane przez krystian1988 dnia 07.02.2011 18:14:59
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
grzechx
Uwaga!

Okazało się że problem z instalacją nowych wtyczek wynika z aktualizacji oprogramowania na serwerach Home.
Konsultant polecił mi:

Na serwerze FTP prosze wejsc do poszczegolnych plikow a nastepnie we wszystkie plikach po kolei w dowolnym edytorze wyszukac kod TYPE=MyISAM, zamienic kazdy taki kod na ENGINE=MyISAM i zapisac.

Zamieniłem i działa.

Wiadomość doklejona:
Po wgraniu utworu na serwer, podaniu jego ścieżki i aktywowaniu go, w panelu z player'em utwory są na liście odtwarzania ale po kliknięciu na nie w oknie playera pisze "File not found"
Żaden player nie odtwarza utworów. Kombinowałem z chmod ale nic to nie daje.

Rozwiązanie
Należało stworzyć w głównym katalogu folder muzyka i nadać mu chmod 777.


Edytowane przez grzechx dnia 09.02.2011 13:17:11
Portal Prl'u --->www.czas-prl.pl
 
Filuper112
Jak dodawac utwory?

 
khaman
I jeszcze jedna ważna sprawa: PRZECZYTAĆ ReadMe. Zawarte są tam wszystkie istotne aspekty instalacji i uruchomienia odtwarzaczy. Bez dokładnej lektury tego pliku nawet nie waż się pokazywać na forum gdy wystąpi problem! Wink

Przeczytać Readme, cały temat i następnym razem nie pisać w Przedszkolu o instalacji moda z v6 na mods, skoro jak twierdzisz masz 7.01.


Edytowane przez khaman dnia 23.02.2011 15:28:43
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Dudeek
Witam.
Znalazłem co trzeba zrobić, aby otworzyło się okno przy starcie strony i automatycznie zaczęło grać, ale metodą prób i błędów nie mogę tego zrobić. Mógłby ktoś wytłumaczyć co i gdzie należy wkleić ?


Edytowane przez krystian1988 dnia 10.03.2011 08:55:19
 
pele1925
Witam witam i o drogę pytam Grin Mam taki mega mały problem. Wiem, że plików z wrzuty nie da się dodać bo nie działają bynajmniej tak mi się zdaje ;] bo kiedy dodaję link nic się nie wyświetla (chodzi o odtwarzacz) dodam że to odtwarzacz WebPlayer. Pytanie następujące jesli linki z wrzuty działają to mają mieć na końcu .mp3 czy nie ? natomiast jeśli nie działają to skąd mam wziąść muzykę ? próbowałem jakoś to obejść umieścić utwoerk na mojej stronie podając do niego dokładny link ale niestety nic nie dało podkreślam że aktywowałem utworek co by nie było że nie sprawdzam i piszę Sad jestem w tym zielony bo dawno się nie bawiłem przy PHP ;]

BTW w panelu wtyczki/Musicbox pod MusicBox3 - Plik listy odtwarzania
mam coś takiego
"Wykryto plik .htaccess - Lista odtwarzania jest zawsze aktualna."
obstawiam że to dobrze aczkolwiek nie jestem do końca pewien czy friko.pl ma obsługę .htaccess

Pozdrawiam Grin

 
www.dj-mejt.za.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl