ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
SEO & GoogleBot Friendly + Rewrite Module + Tweaks 1.2
playkiller
Czy ktoś z was potrafi naprawić działanie tej wtyczki na apache 2.2? Wszystko działa oprócz mod_rewrite ;/
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 07:38:27
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
konfiteor
Forum nie chce działać;/
Próbuje wejść na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i nie ma takie strony.
Edytowane przez Pieka dnia 13.05.2010 08:43:09
Rób swoje ryzyko jest Twoje...
 
http://konefal.net
DragonTheDon
Ja mam problemik z innej beczki. Dodałem regułę, dla linku autora news'a. W normalnej postaci jest to: profile.php?lookup=1, więc zajrzałem do źródła pliku news.php, pozmieniałem na pokaz-profil,[id odpowiadające użytkownikowi, który dodaje news'a].html, ale po takiej modyfikacji i tak link występuje w domyślnej postaci. Jak temu zaradzić?
Edytowane przez DragonTheDon dnia 06.08.2010 11:51:18
 
Reyn
To się zmienia w pliku theme.php.
 
DragonTheDon
Mógłbyś przytoczyć fragment, który można zmodyfikować, bo szukałem, ale niestety nie zdołałem odnaleźć. Z góry dzięki.
 
Reyn
Bo pewnie masz wyciągane z pliku theme_functions_include.php. Tam poszukaj.
 
DragonTheDon
Dzięki za pomoc, znalazłem właśnie w tym pliku.
 
Siwy_boros
Zainstalowałem sobie tą wtykę i jest SUPER z "-". Z tym, że to nie wina wtyczki tylko mojej niewiedzy z php. Otóż kiedy próbuję przepisać adresy do galerii zdjęc, która obsługuje wtyczka PictureFlow to samo przepisanie na galerię działa. natomiast jak chcę ejśc w album to już wywala Błąd 404 - braku strony. Moej wpisy w plikach .htaccess i seo_friendly wyglądają tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Może ktoś mi to pomóc przerobić, aby działało poprawnie. Ten sam problem mam z Ksiegą gości, która również jest wtyczką ;)
Edytowane przez Siwy_boros dnia 13.11.2010 17:31:28
 
www.splyw.pl
Azuel
Witam. Mam pewien problem ponieważ zainstalowałem wtyczkę jak należy ale w lewym górnym rogu strony pojawia mi się błąd

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Niby nie powoduje błędu krytycznego lecz niewiem co to oznacza i z czym to się wiąże. Czy wtyczka będzie działać poprawnie a mimo to chciałbym zlikwidować ten błąd.

Pozdrawiam.
Edytowane przez Azuel dnia 04.12.2010 01:40:27
 
www.wakfu.com.pl
konto usuniete
~Azuel
Była o tym mowa w tym temacie http://www.php-fu...d_id=25933.Przeczytaj Smile
 
Azuel
No dzięki, co prawda to mi nie pomogło ale siedział bym jak głupi i szukał nie wiem gdzie...
Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo i działa Wink ^^

Dzięki wielkie ;]

//Cieszę się, że podpowiedziałem i się udało. Powodzenia.//foxi89.
Edytowane przez konto usuniete dnia 04.12.2010 15:20:47
 
www.wakfu.com.pl
adi2
Znalazłem literówkę Wink
Jedna z zakładek w PA ma nazwę "Konfiguracja BoogleBota" nie powinno być Google?
 
Drecha
foxi89 napisał/a:
~Azuel
Była o tym mowa w tym temacie http://www.php-fu...d_id=25933.Przeczytaj Smile


Odnośnik przenosi do tego samego tematu, gdzie problem nie został rozwiązany - mam ten sam błąd i nie wiem co zrobić. Można prosić o jakieś instrukcje?
 
konto usuniete
Nie napisałem,że link ma prowadzić do innego tematu... Nie ma rozwiązania, ale jest naprowadzenie, co może być przyczyną. Zawsze warto przeanalizować dokładnie cały temat.
 
Drecha
foxi89 napisał/a:
Nie napisałem,że link ma prowadzić do innego tematu... Nie ma rozwiązania, ale jest naprowadzenie, co może być przyczyną. Zawsze warto przeanalizować dokładnie cały temat.


Byłbyś tak miły i wskazał w którym miejscu jest ów "naprowadzenie". Przeszukałem temat dwukrotnie i niczego nie znalazłem. Jeśli coś przeoczyłem - przepraszam.
 
Scania1994
Witam
Pobrałem wtyczkę. Wrzuciłem. Zainstalowało się ok. Teraz tylko przetestuję. Zauważyłem 1 literówkę:
"Sprawdź swoją stronę na: SEOtools at Linkvendor i sam wyciągnij wzioski!" Warto ją poprawić w kolejnym wydaniu.
Da radę zmienić aby profil usera nie wyświetlał się jako?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

A np.:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 02.01.2011 20:14:59
 
www.ti.elektroda.eu
erdei
Witam, mam problem: co musze zmienic aby ta wtyczka dzialala jezeli strona jest pod inna biblioteka?
tj: http://kekszoloma...

Dzieki za pomoc. Smile
Edytowane przez Drecha dnia 29.01.2011 20:40:23
 
http://erdei.aplus.pl
grzechx
Hej,

Mam podobny problem który miało już wcześniej kilka innych osób, po kliknięciu link gdzie powinno być forum, pojawia się:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Próbowałem zmodyfikować plik .htacces w folderze w którym są pliki forum ale nic to nie dało.
Jak należy plik .htacces zmodyfikować by przyjazne linki działały dla forum?

Wiadomość doklejona:
Witam,

Nie potrafię wstawić linijki kodu z Seo Friendly do pliku theme.php w skórce Elim, ponieważ albo jest przed tagiem <head> albo za nim. Kod skórki wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jak to dostosować?
Edytowane przez grzechx dnia 03.03.2011 15:25:46
Portal Prl'u --->www.czas-prl.pl
 
perver88
Witam,
chciałbym odświeżyć ten wątek, otóż zrobiłem jak jest napisane w instrukcji (przerzuciłem pliki, zainstalowałem wtyczkę, uruchomiłem w PA wtyczkę, uzupełniłem dane we wtyczce) wchodzę na stronę Linkvendor.com i nic mi nie znajduje, o co tu chodzi? Czy coś nie tak jeszcze zrobiłem?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl