ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Dodatek: Multigaleria przez FTP
Wooya
Nie jest to mozliwe, bo musisz miec dostep do tworzenia plikow na serwerze. No chyba, ze przez socks(). Ale ja sie nie podejmuje zrobienia Pfft
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 10:17:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
gacorek
Sad szkoda moze cos wymysle innego
Gacorek
 
http://gacorek.blo.pl
sleepwalker
Witam...

Mam pytanko co to tego Photo Dir Galery. Czy istnieje mod/wtyczka, która wyświetla losową fotkę z tej galerii?? Bo raczej wydaje mi się że 'Losowa Fotka' działa tylko na oryginalnych galeriach...
 
http://almostunrealphotoblog.blogspot.com/
Wooya
Zgadza sie. Jest za to panel, ktora wyswietla oceniane foti. Ale nie ma problemu, aby zrobic panel, ktory bedzie wyswietlal losowa fotke Smile
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
mczaja
A jak mam już zdjęcia w orginalnej galerii fusion i zainstaluje tę galerie to nie będzie problemów ze starymi zdjęciami??
 
sleepwalker
W sumie chyba nie, bo te galerie działają niezależnie od siebie. Nawet fotki są domyślnie w różnych katalogach na serwerze... No a losowa fotka korzysta tylko z tej wbudowanej galerii...

Chyba że się mylę, to mnie poprawcie...

A co do tej losowej fotki do Photo Dir Gallery... podjąłby się ktoś? Bo ja tylko zajrzałem w kod i od razu zwątpiłem... Nie znam się zbytnio na PHP...
 
http://almostunrealphotoblog.blogspot.com/
gacekrobert
Nie wiem jak to opisać ale zauważyłem że galeria bez problemu chodzi na mozilli jednak kiedy zmieniam wyszukiwarkę na IE coś się dzieje nie tak. Galeria sie włańcza ale zdjęć nie widać. Nie tylko u mnie pojawiaja się takie problemy. więc to nie wina mojego kompa. Może jakieś zabezpieczenia IE - jeśli tak to jakie PLEASE HELP ME!!
Edytowane przez gacekrobert dnia 22.02.2006 00:06:12
 
ArturMaly
No Wooya oczekuję na ten panel wyświetlający lososwe foty!!
Z góry dzięx za stworzenie!!

Można ustawić aby kategorie w galerii były ustawione alfabetycznie??
Edytowane przez ArturMaly dnia 25.02.2006 19:47:07
 
www.MotorRacingTeam.pl
odziowski
Mam lekki problem :>
Uzywam ExtremePack.
Na suporcie EP pisano ze w galerii nie zmieniano nic. I powinien dzialac Twoja modyfikacja.

Pojawiają sie niestety pevne problemy.

1)
Po dodaniu katalogu z dwoma zdjeciami (nie ma tu problemow z ich za duza wielkoscia) pojawia sie następujacy komunikat
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


zauwazylem ze nie mam pliku small_g22.jpg jest tylko g22.jpg. Nie wiem tez dlaczego mamy podwojny "/"

2)
Klikajac na link do starej galerii - nadal widze wlasnie tylko te stare galerie. Nie widze wogole nowej galerii (moze dlatego ze jej jeszcze nie dodal system?).

3)
Nadalem prawo do dodawania zdjec jednemu z uzytkownikow - niestety nie wiem jak on moze dodac zdjecia...nie pojawia sie zadna opcja w jego panelu nawigacyjnym.
 
ArturMaly
1) nadaj folderowi photogallery i fotosą chmod 777 !!
2) Powinna pojawić ci się nowa pozycja w menu!!
3) Użytkownik po włączeniu galerii zauważy przycisk stwórz nowy album !!

P.S. Na localhoscie w galerii pisze u mnie ilość odwiedzin, a na serwerze już tego nie ma!!
Nie mogę także na serwerze komentować i oceniać fotek a na localhoscie jest odwrotnie!! Proszę o pomoc!! adres stronki to: www.chmielno.lap.pl

Edit: No już skończyły się moje problemy poprostu ustawiłem chmoidy jednego pliku na 777 i jest wszystko ok!!
Edytowane przez ArturMaly dnia 25.02.2006 23:04:47
 
www.MotorRacingTeam.pl
odziowski
@ArturMaly: pomglo zdjecia sie wgraly:> lecz...nie wiem jak moze je ogladnac uzytkownik poniewaz jesli klikne na Galerie - pojawiaja sie stare galerie. Nie ma wogole tych nowych.

Problem jest następujący oto widok po kliknieciu w PA/Wtyczki/PDG:
http://img369.ima...=13qh1.jpg
wogole nie widze tego (uzyskalem ten widok po recznym wklepaniu adresu w polu wyszukiwarki!):
http://img465.ima...e=26xp.jpg
Pytanie co zrobic by pojawil sie odnosnik dla uzytkownikow (dla mnie jako SA?) link do uploadu w sekcji Galeria?
No i jak zrobic by znalazly sie te nowe galerie:>?

Dodam ze pliki znajduja sie w image/photogallery a jesli klikam do Galaria (odwoluje sie do photogallery.php w katalogu glownym) mam zdjecia z image/photoalbum w ktorym nie mam zdjec zuploadowanym przez PDG
 
ArturMaly
A spróbuj zmienić adres do galeri na: infusions/photo_gallery/photo_gallery.php !!
Powinno chodzić!!
 
www.MotorRacingTeam.pl
odziowski
@ArturMaly dzieki pomoglo !!:>
 
jroza
Witam.
Pytanko (problem) i propozycja.
Problem:
Jest wszystko zainstalowane ale po stworzeniu nowej galerii pisze:
Wysłałeś niedozwolone pliki w archiwum!
Galeria nie została stworzona!
Niedozwolone znaki w nazwach plików w archiwum!


na serwerze zakładany jest tylko katalog 1, który jest pusty..
Jak wgram pliki ręcznie (przez FTP) po wywołaniu galerii nie ma miniatur ale są wgrane zdjęcia.
Dodam że serwer jest w safe_mod i że ręczny uploadzik dziła (prymityw własnej roboty).
ma ktoś jakieś sugestie ?

Propozycja rozwoju galerii:
Zrezygnowanie z zapisywania generowanych miniatur na dysku, lecz robienie tego w "locie" (wtedy by dziłał u mnie przynajmniej ręczne tworzenie galerii)
Alternatywę do tworzenia galerii nie przez zip a uploads np 8 plików na "raz"
Edytowane przez jroza dnia 27.02.2006 11:45:43
 
http://rozycki.zst.tarnow.pl
yetti-15
Witam, mnie galeria działa bez zarzutu, ale albumu nie są wyświetlane alfabetycznie. Jak to zrobić??
 
jroza
Przeanalizowałem co się dzieje podczas uploadu i moje wnioski są takie:
niestety nie działa upload - żaden. wchodzę do PA->zarządzanie grafikami, próbuję wykonac jakiś upload nie zgłasza błędu (na serwerze wyłączone NOTICE ERROR- edit) ale pliku nie ma na serwerze.
wynikiem tego podczas zakładania nowej kategori zdjęć są błędy bo klasa nie ma zip żeby zrobić z nim pożądek.

teraz proszę o pomoc co zrobić żeby upload z php-fusion działał na moim serwerze. zaznaczam że zrobiony przezemnie prosty upload działa bez problemu.

nigdzie się nie doszukałem zależności php-fusion z sefe_mod jak sobie radzi nasz CMS z tym złudnym bezpieczeństwem ?

jeszcze będę się starał o logi z serwera żeby dokładniej wiedzieć z czym jest problem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

mam logi z serwera i wiem w 80 % że jest problem z SAFE_MOD. ale też wiem że mam skrypt którym można obejść ten problem. postaram się połączyć jedno z drugim i może coś urodzę
P.S.
super gada się samemu ze sobą Grin pozdrawim wszystkich

------------------------------------------------------------------------------------------------

@Wooya czy można liczyć na przeróbkę tej wspaniałej galerii żeby nie tworzyła miniatur fizycznie na dysku tylko w "locie" (przecież i tak musi być GD żeby działało) jak jest pobierany katalog do przeglądarki. dzięki temu działała by na safe_modzie co prawda tylko z ftp ale lepsze to niż nic.
Edytowane przez jroza dnia 02.03.2006 18:27:02
 
http://rozycki.zst.tarnow.pl
ArturMaly
Wooya napisał/a:
Zgadza sie. Jest za to panel, ktora wyswietla oceniane foti. Ale nie ma problemu, aby zrobic panel, ktory bedzie wyswietlal losowa fotke Smile


No WooYa czekamy na panel losowej fotki w do tej galerii w twoim wykonaniu!!
 
www.MotorRacingTeam.pl
trallpl
Mam problem z nazwami albumów gdzieniegdzie jest ok:
Album: Anime/DB/1
Album: Anime/DBZ/1
Album: Anime/DBGT/1

a gdzieniegdzie wyświetla zamiast Album: Anime/DB/1 jkomkolwiek osobe ktora jest zarejestrowana w portalu dlaczego ? i jak to poprawić
 
Wooya
Eh Smile Tyle problemow z ta moja galeria. Nie uzywajcie jej po prostu Grin A na serio caly czas uprzedzalem ze jest BETA i nadal jest... tyle ze ALFA GrinGrinGrin
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
trallpl

Eh smiley Tyle problemow z ta moja galeria. Nie uzywajcie jej po prostu smiley A na serio caly czas uprzedzalem ze jest BETA i nadal jest... tyle ze ALFA smileysmileysmiley


hehehe galeria poprostu wymiata ^^ jest niezła PfftPfft a co do mojego pytania myślalem ze moze juz gdzies istnieje jakas latka ^^ a tak pozatym moze da sie jakos naszybkiego usunąć te nazwy Albumów ?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl