ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 16

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Dodatek: Multigaleria przez FTP
Wooya
Zerknijcie Wink Obsluga banalna Pfft

Instalacja jak infusion. Z reszta sie polapiecie.

INF: Photo Dir Gallery v2.1 (BETA!)
Wooya dodał/a następującą plik:
photo_dir_gallery_v2.1BETA[215].rar [74.79kB / 354 Pobrane]

... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 08:08:02
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Wooya
Wersja 2.2BETA. Poprawilem pare rzeczy. Chodzi ok Wink
Wooya dodał/a następującą plik:
photo_dir_gallery_v2.2BETA[216].rar [75.06kB / 308 Pobrane]

... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wooya
Okej. Pełna lista zalet (i wad Wink) Photo Dir Gallery v2.3

Photo Dir Gallery v2.3
Author: Robert WOOYA Gaudyn ę 2005
Web: www.2loud.net.pl
Email:
-------------------------------------------
Released under the terms and conditions of
the GNU General Public License (Version 2)
-------------------------------------------

MOŻLIWOŚCI
--------
- galeria oparta na katalogach (przesyłanie zdjęć w katalogach poprzez FTP lub poprzez stronę w postaci archiwum ZIP)
- swoje galerie mogą zakładać także zdefiniowaniu przez superadmina userzy; każdemu userowi można wyznaczyć limit rozmiaru galerii
- w przypadku przesyłania archiwów ZIP są one sprawdzane pod kątem zawartości potencjalnie niebezpiecznych plików (np .php)
- przed rozpakowaniem archiwum sprawdzane jest czy po rozpakowaniu album nie przekroczy limitu przyznanego userowi (nie dotyczy superadminów)
- w każdym albumie mogą być podalbumy, lub jak kto woli, można mieszać fotki z folderami
- przy pierwszym wywołaniu albumu są tworzone miniaturki fotek
- jeżeli w albumie znajdują się fotki, jako miniaturkę albumu przyjęta jest pierwsza fotka
- domyślne ustawienia galerii (ilość kolumn/wierszy dla albumu/fotek) są pobierane z oryginalnych ustawień galerii PHP-Fusion
- brak limitu jeśli chodzi o wielkość i rozmiar fotek (tylko ograniczenie rozmiaru galerii dla usera)
- przy wywołaniu fotki jest ona zawsze wyświetlana w rozmiarach 400x300, a 300x400 w przypadku portretowej fotki; po kliknięciu na tą fotkę, otwierane jest okno z oryginalnym rozmiarem fotki
- na górze galerii jest zawsze wyświetlany pasek nawigacyjny dla folderów (albumów); można zawsze szybko wrócić o X poziomów wstecz
- można nawigować pomiędzy fotkami w albumie a także są pokazywane 4 następne miniaturki fotek w albumie
- wbudowany edytor opisów dla albumów i fotek; zdefiniowani userzy widzą panel edycyjny na swoich albumach a superadmini mogą edytować wszystkie albumy/fotki

INSTALACJA
------------
1. Tak jak normalny infusion
2. Domyślnie: w katalogu 'images' stwórz katalog 'photogallery'i ustaw chmod na 777 (można zmienić katalog domyślny w ustawieniach galerii)
3. Ustaw chmod 777 dla pliku 'photo_gallery_config.php' w katalogu infusiona

Do ZROBIENIA
--------
- rankingi fotek
- komentarze fotek
- programowalna kolejność albumów i fotek
- imorter danych z oryginalnej fotogalerii

ZNANE BŁĘDY
-------------
- brak

INFO
---
Ten infusion korzysta z klasy PclZip 2.4 napisanej przez Vincent Blavet (, http://www.phpcon...

CHANGELOG
---------
v2.3
- usunięto wszystkie dotychczasowo stwierdzone bugi

v2.2 (BETA)
- poprawiono kilka bugów

v2.0 (EARLY BETA!)
- dodano możliwość definiowania userów
- dodano wysyłanie albumów w plikach ZIP
- dodano ustawienia infusiona

v1.0
- bez zmien; pierwszy publicznyu wypust
Wooya dodał/a następującą plik:
photo_dir_gallery_v2.3[218].rar [75.91kB / 341 Pobrane]

... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
JazOOn
no pięknie Smile jestem pod wrażeniem Grin w sumie po dodaniu tych wszystkich rzeczy mógłbyś pogadać z Digim o wypuszczenie tej galerii w PHP Fusion 7Smile
 
Wooya
Myślisz? Nie sądzę Pfft To tylko twór mej chorej jaźni Wink Uświadomiłem sobi jeszcze, że muszę dodać możliwość segregowania albumów/fotek wg życzenia użytkownika. Zrobi się Wink
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Gander
Mogę spróbować przystosować VotePic do tej strony, albo nawet scalić.
Co wy na to?
 
gander.solutions
Wooya
Do jakiej strony?
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Gander
Sorry, przejęzyczyłem się. chodziło mi o Photo Dir Gallery
 
gander.solutions
Wooya
Nadal nie kumam. Do jakiej strony? Supportu? przecie to infusion... nie kumam, kum, kum ... Cool
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Gander
No to jeszcze raz:
Jestem autorem skryptu VotePic do fotogalerii.
Ty napisałeś nową galerię "Photo Dir Gallery".
Proponuję więc że napiszę specjalną wersję VotePic dla tej fotogalerii lub nawet scalisz go ze swoim skryptem. Co ty na to?
 
gander.solutions
Wooya
Jestem za Smile

EDIT:
komentarze i glosowanie dla fotek dodane Smile

Edytowane przez Wooya dnia 07.12.2005 12:14:26
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
jak się to robi?....wszystko jest ok zainstalowane....chmody 777 tam gdzie powinny być...wydaje się że wszystko gra...tylko jedno nie...nie umiem tego obsłużyć. Do katalogu photogallery dodałem katalog "jakiś" wkleiłem do niego zdjęcia (niewiele ich) i co dalej (jest godz 2.01/am Grin) już nie mam siły, zgubiłem się...przez chwilę widziałem te zdjęcia a teraz nie wiem jak to zrobiłem...pomocy Sad potrzebuje instrukcje obsługi tego moda!
pozdrawiam
Edytowane przez scorpio70 dnia 07.12.2005 02:03:06
 
www.workfit.pl
Wooya
przecie to banalne Smile czego dokladnie nie wiesz?
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
banalne mówisz....no to do dzieła. Tak jak napisałem wczesniej wszystko działa (chyba) dodałem katalog ze zdjęciami i teraz co gdzie w PA szukac tych zdjęć dodanych przez ftp?? Rozumiem żę we wtyczce ...gdzie?
wtyczka/.......?? nigdzie ich nie widzę Sad
 
www.workfit.pl
Wooya
dostep do wtyczki: http://twojastron...allery.php

dostep do panelu admina:
http://twojastron..._admin.php

dostep do kreatora albumow:
http://twojastron...create.php

Czego jeszcze nie wiesz?
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
scorpio70
z dostepem nie mam problemów do tych adresów ale chyba nic tam nie moge zrobić, a w szczególności w PA, jak bedziesz miał chwilę to zobacz sam Smile hasło i login dam na PW
Przestudiowałem te linki i się zastanawiam gdzie się one znajdują w PA?? czy trzeba je recznie wpisywać...w PA nie widzę a recznie dziąłają ...to tak ma być ??

dalej....pod ty adresem
[url]
http://www.masazy...allery.php [/url]
wyskakuje taki bład
Warning: opendir(../../images/photogallery/1/): failed to open dir: No such file or directory in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/infusions/photo_gallery/photo_gallery.php on line 46

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/infusions/photo_gallery/photo_gallery.php on line 47

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/infusions/photo_gallery/photo_gallery.php on line 52

Warning: opendir(../../images/photogallery/1/): failed to open dir: No such file or directory in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/infusions/photo_gallery/photo_gallery.php on line 56

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/infusions/photo_gallery/photo_gallery.php on line 57

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/infusions/photo_gallery/photo_gallery.php on line 63

co to ma oznaczać......?
Edytowane przez scorpio70 dnia 07.12.2005 15:12:45
 
www.workfit.pl
Pieka
Oznacza, ze nie utworzylo tabel w bazie, zapewne z powodu przerw w pracy serwera lap.pl?!
Ponowna instalacja zalatwila problem Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
scorpio70
hehehe dzieki @Pieka...a jednak pozostaje przy standardowej galerii Fusiona, bo tak naprawde taka rozbudowana nie jest mi potrzebna...dzęki za wszystko co dla mnie zrobiłeś i pozdrawiam
 
www.workfit.pl
Pieka
Ja tez uwazam, ze standardowa jest OK Smile
Prosze bardzo.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Grabus
Wooya napisał/a:
[ciach]
EDIT:
komentarze i glosowanie dla fotek dodane Smile


A gdzie jest ta wersja z dodanymi komentarzami i glosowaniem dla fotek?
Edytowane przez Grabus dnia 10.12.2005 14:49:25
 
http://www.outlaw-undeads.haa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl