ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
PHP-Fusion+ czyli PFv7 z dodatkami
wicherson
Witam

Ostatnio gdy wybierałem CMS chciałem się skusić na coś gotowego, wybór padł na EF.
Zaraz po instalacji w oczy rzuciła mi się stopka "PHP-Fusion 6.01.6" czyli dość stara i dziurawa wersja. Zauważyłem ze prace na EF V trwają i trwają więc postanowiłem zrobić coś w zamian.

Na potrzeby własne w instalator i pliki wrzuciłem gotowe wtyczki, jednak stwierdziłem że paczka może się komuś przydać więc ją udostępniam. Po instalacji mamy gotowe do działania wtyczki tj.:
  1. Advertising Button Panel (Rotator buttonów z zarządzaniem) by cmike
  2. Colored Names Panel (Kolorowanie nazw użytkowników) by Grzes
  3. Auto DB Backup Panel by Artur Wiebe
  4. Forum Bot Agent by Wooya
  5. Nowe komunikatory w profilu by bartek124
  6. Data urodzin oraz płeć w profilu by Gander
  7. Ostatnio Widziani by Pieka
  8. Avatar i podpis w komentarzach by Pieka
  9. eXtreme Points System by eXtreme-fusion crew

(Autorów wtyczek spisywałem z forum lub plików, mam nadzieje że nikogo nie "przekręciłem"Wink

Całość "stoi" na PF v7.00.05 czyli najnowszej i najbezpieczniejszej wersji kodowanej w UTF-8 Smile
Sam osobiście żadnych błędów nie zauważyłem. I mam cichą nadzieje że żadnych nie ma. Jeśli ktoś coś zauważy proszę o informacje.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 07.07 - 13:50
wicherson dodał/a następującą plik:
v7-php-fusion_plus.zip [2.27MB / 455 Pobrane]

Edytowane przez jantom dnia 07.07.2009 18:37:16
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 09:16:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Kacper455
Mi to nie działa. Przy instalacji, po wpisaniu danych do Mysql pojawia się takie coś:
Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 9Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 17Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 8Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 7Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 7Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 10Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 7Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 11Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 9Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 8Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 15Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 6Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 6Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 6Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 7Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 5Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 23Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 9Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 8Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 74Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 42Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 5Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 5Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1' w linii 8
Połączono z bazą danych.

Konfiguracja została zapisana poprawnie.

Błąd! Brak możliwości utworzenia tabel w bazie danych.

Instaluje to na localu
 
FiXik
Możesz mieć starą wersję MySQL i przez to pojawiają się błędy ... zainstaluj na jakimś darmowym serwerze i wtedy będziesz miał porównanie.
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
Kacper455
Przeintaluje WebServ. Może przy przypadek wziąłem starą wersję mysql przy instalacji. A jak nie zadziała to wrzuce gdzieś.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl