ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
TinyMCE nie działa
JazOOn
czyli odpowiedź jest prosta - być może serwer livenet ma problemy z aplikacjami w .js
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 15:59:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Flux
W takim razie co proponujecie? Mam zgłosić ten problem adminowi serwera? Tak szczerze mówiąc to wątpię aby coś to zmieniło. Sad
 
www.jarolab.na11.pl
JazOOn
Jaro16 napisał/a:
W takim razie co proponujecie? Mam zgłosić ten problem adminowi serwera? Tak szczerze mówiąc to wątpię aby coś to zmieniło. Sad


ja proponuje poszukać inny serwer, jest wiele innych lepszych i też darmowych serwerów na których nie ma problemu z naszym CMS
 
jantom
Dyskusja jest bardzo gorąca, ale nikt nie pytał o przeglądarkę (może to pytanie jest zbyt oczywiste), więc może to ja zrobię. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
 
http://jantom.info
JazOOn
jantom napisał/a:
Dyskusja jest bardzo gorąca, ale nikt nie pytał o przeglądarkę (może to pytanie jest zbyt oczywiste), więc może to ja zrobię. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

sądze że to akurat ma najmniej do robienia, chyba że jest totalnie źle skonfigurowana, ja używam i IE, i Firefoxa i na operze też chodzi ok...
 
Flux
JazOOn na pewno wszystko chodzi dobrze pod Operą? Bo ja używam Opery i TinyMCE nie działa. I tutaj chcę podziękować panu jantom. Niewiem dlaczego na to nie wpadłem. Po przeczytaniu Twojego posta odpaliłem IE wbiłen na moją stronę i co widzę? DZIAŁA! xD Dzięki wszystkim za dobre chęci i szczerą pomoc! Smile Możecie zamknąć. Smile

Pozdro! Wink
 
www.jarolab.na11.pl
3haq
Obserwowałem ten temat od dłuższego czasu i rozwiązanie jest banalnie proste pod Operą nie działa. Włączyłem IE i wszystko jest OK
Edytowane przez 3haq dnia 12.11.2005 16:30:00
Jeżeli budzisz się w poniedziałek i nie boli cię głowa znaczy, że jest to środa.
 
arsstudio.prv.pl
szer
Racja pod opera nie działa TinyMCE. Jak to dobrze że kożystam z tego złomowatego IE który co 5 minut mi sięwiesza GrinGrin A Operke mam najnowszą Grin
 
JazOOn
Jaro16 napisał/a:
JazOOn na pewno wszystko chodzi dobrze pod Operą? Bo ja używam Opery i TinyMCE nie działa. I tutaj chcę podziękować panu jantom. Niewiem dlaczego na to nie wpadłem. Po przeczytaniu Twojego posta odpaliłem IE wbiłen na moją stronę i co widzę? DZIAŁA! xD Dzięki wszystkim za dobre chęci i szczerą pomoc! Smile Możecie zamknąć. Smile

Pozdro! Wink


jakiej wersji opery uzywasz? ja mam jeszcze ta z reklamami - nie mialem czasu zaktualizowac
 
Flux
Mam Operę 8.50 PL. Od niedawna jest całkowicie za darmo. Smile
 
www.jarolab.na11.pl
JazOOn
Jaro16 napisał/a:
Mam Operę 8.50 PL. Od niedawna jest całkowicie za darmo. Smile

tak wiem ze jest za darmo Smile po prostu jeszcze nie sciagalem nowej z braku czasu - chodzi mi o to ze byc moze cos w niej zmienili co sprawia problem z aplikacjami .js
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl