ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
TinyMCE nie działa
Flux
Mam dość dziwny problem. Gdy włączę edytor TinyMCE w Różnych ustawienia to gdy chcę dodać artykuł lub newsa to nie ma tam żadnego edytora TinyMCE. Nie wiem czemu tak jest. Ktoś wie?
 
www.jarolab.na11.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 15:27:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
JazOOn
a włączyłeś opcje "Używać edytora TinyMCE?
Tylko w Zarządzaniu Newsami i Artykułami."
Panel Administracyjny/Zarządzanie stroną/Ustawienia Różne
 
Flux
Gdy włączę edytor TinyMCE w Różnych ustawienia
No chyba napisałem, że włączyłem. Po włączeniu tej opcji TinyMCE nie działa.
 
www.jarolab.na11.pl
crasch
Hehe a to bardzo dziwne bo jak ja włączam u siebie śmiga bez najmniejszego problemu Grin. Wiesz wogóle co to jest edytor TinyMCE? Grin

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
ok a czy sa wszystkie pliki na serwerze od edytora? chodzi tu glownie o katalog includes/jscript/tiny_mce
 
tomrek
ja mam problem z polskimi znakami w tym edytorze jak w nim wciakam np alt+z to zamiast ż jakaś funkcja tam mi sie robi edytora....
 
http://www.vloeg.prv.pl
szer
Jaro ma wszystkie niezbędne pliki i wie co to TinyMCE PfftPfftPfftPróbowaliśmy razem rozwiązać ten problem ale tez nie wiem co jest grane :/
 
Flux
Ej no bez przesady! Wiem co to TinyMCE! Pfft Wszystkie pliki są bo podgrywałem je kilka razy. Próbowałem to samo robić na localhoście i rezultat jest ten sam. Sad
 
www.jarolab.na11.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja nie używam TinyMCE, ale sprawdziłem czy jest, nawet na:
lykos
haa.pl
jest OK.
Potestowłem na localu, sytuacja taka jak opisujecie ma u mnie miejsce gdy:
usunę kolumnę tinymce_enable w fusion_settings
Jęśli była importowana tabela fusion_settings z wcześniejszych wersji fusion, to tej kolumny nie ma i tiny nie działą.
Sprawdź strukturę tabeli fusion_setings, czy jest ta kolumna i wpis w niej 1
Nie wiem być może to jest ten błąd?
 
wlodekp.europa.pl
JazOOn
wlodekp napisał/a:
Ja nie używam TinyMCE, ale sprawdziłem czy jest, nawet na:
lykos
haa.pl
jest OK.
Potestowłem na localu, sytuacja taka jak opisujecie ma u mnie miejsce gdy:
usunę kolumnę tinymce_enable w fusion_settings
Jęśli była importowana tabela fusion_settings z wcześniejszych wersji fusion, to tej kolumny nie ma i tiny nie działą.
Sprawdź strukturę tabeli fusion_setings, czy jest ta kolumna i wpis w niej 1
Nie wiem być może to jest ten błąd?


ja też importowałem tabele z wcześniejszej wersji fusiona ale przy odpowiednio zrobionym upgradzie tabela ta zostaje dopisana i TinyMce chodzi
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
ja też importowałem tabele z wcześniejszej wersji fusiona ale przy odpowiednio zrobionym upgradzie tabela ta zostaje dopisana i TinyMce chodzi

To jest chyba oczywiste, bo upgrade miał na celu zmianę struktury tabel i dopisanie tej kolumny.
Ja tylko pisżę gdzie może być potencjalny błąd, bo normalnie to chodzi bez problemów i nie byłoby tego tematu.
 
wlodekp.europa.pl
JazOOn
wlodekp napisał/a:
ja też importowałem tabele z wcześniejszej wersji fusiona ale przy odpowiednio zrobionym upgradzie tabela ta zostaje dopisana i TinyMce chodzi

To jest chyba oczywiste, bo upgrade miał na celu zmianę struktury tabel i dopisanie tej kolumny.
Ja tylko pisżę gdzie może być potencjalny błąd, bo normalnie to chodzi bez problemów i nie byłoby tego tematu.


tłumaczysz mi jak bym zza rogu wyjrzał Smile chodzi mi o to że ktoś może mieć sobie fusiona 6.00.1xx (bez tinymce) wrzucil plik upgrade do administration i zupgradował strone) a nie nadpisal odpowiednich plikow i qpa tabela jest (a wzwiązku z tym link do ustawien tinymce w różnych ustawieniach - bo panel administracyjny ciągnie z bazy)a tinyMCE nie ma
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja nie muszę nic tłumaczyć.
Zobaczymy, bo jakoś nie widzę innych propozycji na rozwiązanie tego problemu.
A tylko o to mi chodzi.
 
wlodekp.europa.pl
Flux
@wlodekp: Niestety Twoja propozycja z bazą danych nie działa. Sad W bazie wszystko wydaje się być ok. A co do samej instalacji to jest to "czysta" instalacja, tzn z PHP-Fusion 6.00.205. Aha! I jeszcze jedno. Moja stronka leży na www.livenet.pl. Jakieś pomysły?
 
www.jarolab.na11.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Moje pomysły się wyczerpały, mogę jedynie udostępnić Ci serwer do Twojej testowej instalacji-ale czy to w czymś pomoże?
 
wlodekp.europa.pl
JazOOn
Jaro16 napisał/a:
@wlodekp: Niestety Twoja propozycja z bazą danych nie działa. Sad W bazie wszystko wydaje się być ok. A co do samej instalacji to jest to "czysta" instalacja, tzn z PHP-Fusion 6.00.205. Aha! I jeszcze jedno. Moja stronka leży na www.livenet.pl. Jakieś pomysły?

wrzuć to testowo na inny serwer - i zainstaluj - naprawdę nie mam pomysłu - wszędzie normalnie chodzi...
 
szer
Hmmmmm Jaro ty masz pecha PfftPfft Może zamienimy sięphp-fusionami. Bo mi chodzi a i tak tego nie używam Pfft
 
crasch
Hm, trzeba skontaktować się z kimś kto ma zainstalowanego fusiona v6.2x na Livenet i spytać sie jak u niego to wygląda Smile, może to wina serwa? Jeżeli tak to to co napisałem powyżej będzie najlepszym sposobem sprawdzenia.

btw. @szer - co do twojej ostatniej wypowiedzi, co to wniosło do dyskusji? nic. To był po prostu spam.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Flux
Dobra panowie zrobimy tak:
W piątek lub w czwartek wieczorem zassam od nowa PHP-Fusion z oficjalnej strony i zainstaluję go np. na www.haa.pl jeśli tam nie będzie działać to popytam na forum livenet.pl. Jeśli to mi nic nie da to zgłoszę to Digiemu. I dzięki wszystkim za pomoc! Smile Jak by co to temat nie jest jeszcze wyczerpany. Pfft
 
www.jarolab.na11.pl
piteq
Na haa.pl edytor działa bez problemów.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl