ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Brak materiałów na labie, brak pracy na beta
Konto ukryte
Witam,
chciałbym zwrócić uwagę na to jak funkcjonuje laboratorium oraz serwis beta do testowania zgłaszanych wtyczek. Kiedyś lab był naprawdę często aktualizowany, co chwilka wrzucano nowe wtyczki, theme itp. niestety od pewnego czasu to zupełnie zanikło - infusiony i panele nie są dodawane prawie wcale, theme też niewiele... w sumie aktualka jest gdy pojawi się update samego PHP-Fusiona, a tak być chyba nie powinno...

Ja rozumiem, że wszystko co zgłoszone trzeba sprawdzić itp. no ale ile może to tak naprawdę trwać? W efekcie większość wtyczek lepiej prezentować na forum głównego supportu, bo na labie i tak nie zostaną umieszczone Sad Za przykład podam siebie i zgłoszone przeze mnie panele:

http://beta.php-f...owstart=16

Aktualizacja: 12/07/2008

Moim zdaniem, coś tu chyba jest nie tak... przedwczoraj zglosiłem moją wtyczkę MForum Post Panel do serwisu phpfusion-mods.net i już jest dodana czyli jednak można...

Aby nie być gołosłownym, że tylko wytykam iż ktoś nic nie robi a sam nie pomagam - już tworzenie wtyczek to wkład. Ale nie tylko. W 2008 roku wysłałem zgłoszenie rekrutacyjne do ekipy BETA aby mieć jakiś wkład i pomóc w szybszym lądowaniu wtyk w labie. Odpowiedzi nie otrzymałem do dnia dzisiejszego...
Edytowane przez Konto ukryte dnia 28.04.2009 21:09:24
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 03:09:55
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
fun360
LukasAMD zgadzam się z Tobą. W lab nie widać w ogóle prac. Też kiedyś wysłałem zgłoszenie do pomocy, a dokładnie to pomocy w tłumaczeniu wtyczek, ale to było jeszcze jak nie byłem koderem. Niestety, ale nie dostałem nawet odmowy.
Blog LiSu
Nie pomagam na GG!
 
www.blog-lisu.eu
lukasjz89
Panowie jeśli nasze guru miałoby sprawdzać wszystkie wtyczki co do poprawności kodu i polskich locali, to trwało by wieki.
Cieszmy się tym co jest.
Nie myśl tyle, tylko szukaj.
 
jantom
Fakt faktem. Ostatnimi czasy Laboratorium nam podupadło. Jednakże wolimy wrzucać tam rzeczy, które na spokojnie przetestowaliśmy. Z aktywnymi testerami też jest różnie.
Jak zauważyłeś, na forum mamy bardzo prężnie działający dział dotyczący wtyczek i modyfikacji do PHP-Fusion. Po części przejął on rolę Labu - kiedyś wrzucaliśmy tam rzeczy, które po chwili trzeba było poprawiać, bo coś nam uciekło. Niestety, nie jesteśmy w stanie działać na każdym froncie - prowadzenie głównej strony Supportu zajmuje nam dużo czasu.
Edytowane przez jantom dnia 28.04.2009 23:24:46
 
http://jantom.info
dezerter_af
Janton, support naprawdę bardzo pomaga lecz brak mi konwersji wtyczek z v6 na v7 . Jak wiadomo na v6 wyszło bardzo dużo bardzo fajnych wtyczek których niema niestety na v7.
Z racji tego, że nie jestem koderem (znam php w słabym stopniu, html w bardzo dobrym) to jedynie jak pomogę pomóc to tworzenie lokali. Z chęcią pomogę w langteam Smile

Więc jeżeli będzie tylko taka potrzeba to proszę bardzo o podanie mi info.
 
Konto ukryte
Moim zdaniem zrzucanie roli labu na forum to błąd - w niektórych działach jest już cała pierwsza strona przyklejonych tematów a to idealnie wyraża czytelność forum (a raczej całkowity jej brak).

Lab powinien stanowić centrum z wtyczkami, ciągle uzupełniane. Piszesz iż support zajmuje dużo czasu, ale przecież jak widać były i raczej nadal są zgłoszenia na betę, choć wątpię aby szły jakiekolwiek odpowiedzi w tej sprawie. Przy 10 nawet mało aktywnych testerach sytuacja wyglądałaby pewnie o niebo lepiej - z pewnością wyszłaby choćby średnia 1 dodawanej wtyczki / thema na dzień a i znalezienie czegokolwiek dla szukających modyfikacji byłoby znacznie prostsze Wink
 
szymon
Ja mam odwrotne zdanie niż kolega wyżej - LukasAMD. Mianowicie dobrze, że forum spełnia rolę laboratorium. To właśnie dzięki niemu mamy o wiele więcej rozwiązań od innych użytkowników.

W labie musiałoby być przykładowo kilka modyfikacji tego samego panela - bo jeden user zrobił wyświetlanie pionowo, inny poziomo; jeden 5 ostatnich inny 5 najbardziej oglądanych.

I tu nasuwa się pomysł, by te modyfikacje modyfikacji były doklejane do pierwszego posta danego tematu. Myślę, że nie muszę się rozpisywać na ten temat.

A co do przyklejonych tematów, chyba faktycznie nie wygląda to na pierwszy rzut oka najlepiej. Jednak chyba jesteśmy zbyt leniwi, by zaglądnąć na tą drugą czy kolejna stronę działu.Wink
 
www.zloteskrzydlo.pl
Milka
A ja wtrącę swoje trzy grosze...
Mówicie, że w Labie i na Becie nic się nie dzieje, ale czy pomyśleliście o tym, że każdy z nas ma jeszcze swoje życie, rodzinę, znajomych, pracę? Spróbujcie zrozumieć to, że nasza doba ma tylko 24 godziny i zazwyczaj trudno nam się ze wszystkim wyrobić.
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
Tymcio
Heh..Przecież LukasAMD napisał, że rozumie was. W sumie, to zgadzam się z nim. Jeśli Wy nie macie czasu to zróbcie rekrutację, dobierzcie kilka osób i wszystko będzie w porządku.

No i to forum faktycznie trochę nieestetycznie wygląda. Przyklejone tematy o wtyczkach to jest ponad 1 strona.
 
www.forumwroclaw.eu
Milka
Tymcio napisał/a:
Heh..Przecież LukasAMD napisał, że rozumie was. W sumie, to zgadzam się z nim. Jeśli Wy nie macie czasu to zróbcie rekrutację, dobierzcie kilka osób i wszystko będzie w porządku.

Mamy przykre doświadczenia pod tym względem... Niedawno ogłosiliśmy nabór na stanowisko moderatora i co? Dostaliśmy sporą liczbę zgłoszeń, ale co z tego, jak większość osób, która je wysyłała, była po prostu niekompetentna.
My z chęcią przyjmiemy użytkowników do naszych teamów, ale weźcie pod uwagę to, iż nie potrzebujemy osób, które po przygotowaniu/przetestowaniu jednej wtyczki nagle znikną i ślad po nich zaginie.
Z resztą, rekrutacja jest cały czas otwarta. Tylko nie dziwcie się, że nie chcemy przyjmować osób, które olewają regulamin z góry na dół czy nie przestrzegają zasad netykiety - aby być 'kimś' trzeba sobie najpierw na to zapracować.
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl