ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Opinie na temat CMS glFusion
lupozo
Witam dzisiaj szwendając się po necie napotkałem pewny system zarządzania treścią a dokładnie glFusion.
Na początku pomyślałem że to jakaś modyfikacja PHP-Fusiona, (logo i układ paneli bardzo podobne) ale po przeczytaniu opisu na opensourcecms i głównym supporcie zdecydowanie zmieniłem zdanie.
Z tego co zauważyłem jest on napisany w OOP i przy pomocy MooTools, posiada nawet wiele funkcji. Nie wiem dlaczego ale przypomina mi on cms'a Geeklog (chyba jest nawet, na tym samym silniku).
Oczywiście ściągnąłem paczkę z systemem, wersja instalacyjna także po polsku, zainstalowałem i testuje jak na razie sprawdza się dobrze. I moje pytanie czy mieliście kiedyś styczność z tym cmsem? I co w ogóle o nim myślicie.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 11:28:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kucus
Polskie wsparcie glFusion juz wkrótce. Miło mi poinformowac ze dostalem zgode na zrobienie polskiego wsparcia. PozdrawiamSmile

W jakichkolwiek pytaniach prosze o kontakt gg 16056824
Edytowane przez Pieka dnia 16.06.2009 16:29:58
 
krystian1988
Właśnie widziałem wczoraj że dopiero postawione strona była nawet nie była zainstalowana zobaczymy jakie wsparcie tak naprawdę będzie. Smile
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
kucus
Pomalutku i będzie coraz lepiej.
Edytowane przez Chemikpil dnia 16.06.2009 17:42:13
 
krystian1988
Mogę powiedzieć tylko tyle poslkie tłumacznie śmiechu warte błędów jest tam dużo i oczywiście złe kodowane zjada polskie znaki xDDD. Fajny CMS ale Support coś chyba nie najlepszy xD
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
kucus
Mialem male problemy z kodowaniem ale juz wszystko będzie dobrze.
Edytowane przez Pieka dnia 16.06.2009 22:41:50
 
Pieka
kucus napisał/a:
Mialem male problemy z kodowaniem ale juz wszystko będzie dobrze.

Sadzac po Twoim jezyku... W zyciu nie bedzie dobrze jesli nie podciagniesz sie z polskiego.
A tak swoja droga, watek dotyczy opinii nt. CMS-a, a nie strony, ktorej jeszcze nie ma. Prosze sie trzymac tematu.
Edytowane przez Pieka dnia 17.06.2009 09:05:49
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kucus
Pieka jak cos to mozesz mi pomóc w rozwoju glFusion bo narazie sam jestem a potrzebna do tego ekipa.
 
Pieka
kucus napisał/a:
Pieka jak cos to mozesz mi pomóc w rozwoju glFusion bo narazie sam jestem a potrzebna do tego ekipa.

Mierz sily na zamiary i nie spamuj w tym watku, bo spotka Cie przykra niespodzianka.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kucus
Pieka przecież nie spamuje nawet nie podalem żadnego linka tylko zaczął ten wątek "lupozo".
 
Mikolak
Ale chodzi o opinię o glFusion a nie o tym że nie masz ekipy do Supportu...
 
Pieka
kucus napisał/a:
Pieka przecież nie spamuje nawet nie podalem żadnego linka tylko zaczął ten wątek "lupozo".

Chlopie, jak dotad nie podales jednej jedynej informacji dotyczacej tego CMS-a, a masz juz kilka postow na koncie. Przeczytaj nazwe tematu oraz tresc pierwszego posta i zastanow sie co robisz. Moja cierpliwosc ma swoje granice.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl