ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
jQuery Shoutbox Panel v0.5 BETA
FoxNET
Hej,

Mam taką propozycję, jeżeli ktoś jej już nie dał. Chodzi o to by w następnej wersji ograniczyć czas automatycznego odświeżania np. do godziny albo 2. Po tym czasie trzeba by było wywołać odświeżanie przez klikniecie w klawisz odśwież, wyeliminowało to by ciągłe odświeżanie w przypadku gdy ktoś nie zamknie strony, a nie korzysta z niej.
enfseu_adminbar.jpg gta24ubek.png
 
gta24.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 14:17:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
weogrim
Witam.
Mam następujący problem z tym shoutboxem:
U niektórych osób na komputerach po automatycznym odświeżeniu znika textarea i buttony.

U mnie sb działa na Chrome, IE 6, 7, 8, Firefoxie 2,3 i safari, ale u sporej grupy osób ten błąd występuje na każdej przeglądarce.

PS. Stopki nie miałem podlinkowanej tylko przez chwile i to było dawno, więc może była by szansa na usunięcie "Złamanej licencji" ??

Problem rozwiązany.
Edytowane przez weogrim dnia 11.11.2009 22:15:59
 
http://weogrim.pl
Jubi
Macie jakiś patent na to by dodać do tego shoutboxa jakiś dźwięk przy pojawieniu się wiadomości? Najlepiej z opcją włącz i wyłącz ale to nie jest teraz konieczne.
 
radioinferno
Do jakiego katalogu trzeba to wrzucić ??
 
www.Rinferno.ugu.pl
ostry38
@bartek124 bardzo bym Cie prosił o poprawienie bo jak wrzuciłem na strone Power Fusion Forum to ajax przestał w SB działać ;/.
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
bartek124
Mam coś poprawiać, a nie wiem co... Jakieś błędy wyrzuca, co dokładnie nie działa?

@radioinferno - infusions.

@Rafik89 - wiem, nie mam rozwiązania dla tego shoutboxa na teraz.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ostry38
Ajax w ogóle tj. dodanie bez przeładowania, odświeżanie.
Edytowane przez Pieka dnia 21.11.2009 23:30:33
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
Jubi
To jak będzie z tym dźwiękiem? Da się go dodać do shoutboxa? Jak nie, to przynajmniej napiszcie "NIEEEE" .. Smile
Szukam.. odpowiedzi na pytania..
 
Bochen
Da się da... Wszystko się da jeśli tylko się potrafi Wink U siebie miałem przez chwile, ale wywaliłem, bo na dłuższą metę mnie denerwował Pfft
Edytowane przez Bochen dnia 28.11.2009 18:43:28
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
MariuszL
Witam
Czy funkcję "dodanie wyświetlania ilości znaków do napisania" można zastosować w standardowym shoutbox'ie ? Jeżeli ta opcja jest możliwa poproszę o pomoc w modyfikacji.
 
www.skrzydlate-chelmno.pl
worekgdy
Witam.
Zasadniczo to pytanie będzie chyba do @bartek124.
Czy da się zrobić, aby wstawiane linki www, http lub inne zdefiniowane stałe wy*****owało (wygwiazdkowało)?
I jak dać wpis w shout'a tak jak u Was (nie wstawiać linków itd...)
Pozdrawiam Tomek
Edytowane przez worekgdy dnia 16.01.2010 18:56:21
 
http://bojano.szkola.pl
ladyMseer
Wiem, że inteligencją nie zabłysnę, ale gdzie owego shoutboxa mam wstawić? Korzystam z za.pl.
 
Bochen
Wrzucasz do folderu infusion, a potem w panelu admina wchodzisz w zakładkę zarządzaj panelami i tam dodajesz owy panel i włączasz go.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
QsX
Czemu podczas edycji takie coś wyskakuje :

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie działa mi jeszcze jedna rzecz,gdy dodaję wpis to długo czekam na załadowanie jego :(
Edytowane przez QsX dnia 25.04.2010 19:38:18
 
http://moto-news.tk
bartek124
Takie coś wyskakuje gdzie?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Petro91
Witam
U mnie problem jest po wylogowaniu się jako administrator czyli jako gość nie mogę dodawać postów bo po przepisaniu poprawnie captcha wywala błąd że źle jest wpisany. Proszę o pomoc
 
krystian1988
Wydaje mi się że ten shoutbox nie jest dostosowany do recaptcha stąd te błędy. Działa on znakomicie na normalnym kodzie możesz zawsze modyfikować panel o zmienieniu zwykłego kodu na recaptcha a problem zniknie, choć może się w danym shoutboxie nie zmieścić cały kod.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
konfiteor
Witam!
Ja mam taki problem z shoutboxem ze gryzie mi się z rotatorem newsów.
Kolega mi mówił że chodzi o plik featuredcontentglider.js.
Ja się na tym dokładnie nie znam. Gdy wyłączę ten panel shoutbox działa.
Załączam pliki rotatora, proszę o pomoc - oczywiście jak będzie trzeba to zapłacę.
konfiteor dodał/a następującą plik:
news_rotator_panel.rar [4.67kB / 485 Pobrane]

Rób swoje ryzyko jest Twoje...
 
http://konefal.net
karoldinho
FoxNET napisał/a:
Hej,

Mam taką propozycję, jeżeli ktoś jej już nie dał. Chodzi o to by w następnej wersji ograniczyć czas automatycznego odświeżania np. do godziny albo 2. Po tym czasie trzeba by było wywołać odświeżanie przez klikniecie w klawisz odśwież, wyeliminowało to by ciągłe odświeżanie w przypadku gdy ktoś nie zamknie strony, a nie korzysta z niej.


Właśnie, ogólnie ciekawy jest ten SB ale wykonuje on taką ilość zapytań przy auto-odświeżaniu, że hosting z limitem nie wyrabia.

Moim zdaniem to jest duży minus tego SB, powinno być odświeżanie dopiero kiedy doda ktoś wiadomość, a nie co XX sekund - taka moja sugestia żeby to poprawić w najbliższym czasie jeśli projekt jest nadal rozwijany...
Edytowane przez karoldinho dnia 17.05.2010 12:40:13
 
bartek124
Moim zdaniem to jest duży minus tego SB, powinno być odświeżanie dopiero kiedy doda ktoś wiadomość


Obecnie protokół HTTP nie pozwala na takie coś, aczkolwiek są sposoby inne sposoby na to.

Proszę o zgłaszanie dalsze zgłaszanie propozycji i błędów, dziękuję za dotychczasowe Smile
Edytowane przez bartek124 dnia 17.05.2010 13:32:32
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl